Jump to content

NBA 2018/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 7.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • theanswer

    526

  • pbg12345

    523

  • Amos

    512

  • 1n54jd3r

    300

Top Posters In This Topic

Posted Images

5 hours ago, pbg12345 said:

nadam se da nije nista ozbiljno

pre svega jer je tako jel ljudski :fantom:, sportski u ovom slucaju, a drugo da se ne bi posle vadili kako su ih eto povrede sjebale da ne uzmu titulu

cele sezone se slepaju, nisu ni blizu ubedljivi kao proslih sezona, zapravo jednostavno nisu ove sezone najbolja ekipa lige i milvoki i toronto su pokazali vise i prilicno sam siguran da nece uzeti titulu sve i da se pokaze da durantu nije nista

 

I da je list, 99% se neće oporaviti za naredne 2 protiv Hjustona. Ako ispadnu, ta povreda je svakako bitan faktor. A slažem se da nije sigurno da bi prošli i sa njim, kao što nije sigurno da će ispasti bez njega. Moja prognoza je da će dobiti sedmu kući bez KD. 

Link to comment
14 minutes ago, Djolle said:

 

I da je list, 99% se neće oporaviti za naredne 2 protiv Hjustona. Ako ispadnu, ta povreda je svakako bitan faktor. A slažem se da nije sigurno da bi prošli i sa njim, kao što nije sigurno da će ispasti bez njega. Moja prognoza je da će dobiti sedmu kući bez KD. 

od gsw su samo odvratniji rocketsi.lakse bi somborcu bio ko? gsw ili houston?

sta se desava sa bostonom? kacastrofa kako su odigrali ovu sezonu.

steta sto se durantula povredio.  mnogo je on dobar igrac da ga ne bi voleo.

milvoki opasan. vratio se i brogdon. 

i bez durantule ide dalje gsw. 

vlazni snovi da osvoji somborac.

kolko je lud..

Link to comment
Just now, bradilko said:

od gsw su samo odvratniji rocketsi.lakse bi somborcu bio ko? gsw ili houston?

 

 

Ni jedni ni drugi, ali protiv Hjustona bi imali domaći teren. :)

Link to comment

Protiv Houstona bi imali garantovanu metlu i neprilazenje ispod protivniku na 15 razlike nakon 48  minuta kosarke. Protiv Warriorsa mozda i mogu da izvuku jednu. Ako Durant ne igra, to je no-brainer. Previse sam meceva Denvera i Houstona gledao zadnje tri sezone, nije to lep prizor.

Edited by Joe D
Link to comment

Denveru je pametnije da gleda kako da dobije nocas, nego da racuna s kime ce igrati... Ionako nemaju sanse niti protiv jednih

Link to comment
8 minutes ago, freakns said:

Denveru je pametnije da gleda kako da dobije nocas, nego da racuna s kime ce igrati... Ionako nemaju sanse niti protiv jednih

 

Denver sigurno to i gleda, a valjda mi što ne izlazimo noćas na teren možemo da spekulišemo? :P

Link to comment

Gledao am sinoć poslednjih pet minuta. Neverovatne odluke u završnici dva verovatno najbolja tima u ligi. Harden koji ne pipa loptu nekih 4-5 napada u nizu, GSW koji dodaje loptu Igiju u situaciji kad će biti fauliran ili Kleju sa svojim Nemanja Dangubić vođenjem lopte.

 

Povreda Duranta je ono što je plejof NBA uvek činilo zanimljivim.

 

Bucksi bi mogli biti šampioni.

Link to comment

na YT dosta posipanja pepelom mnogih analiticara i komentatora glede Jokica...sad je Jokara bolji od Embida, superstar, centar buducnosti...tacno se vidi da niko od njih nije u proteklih godinu dana odgledao vise od par utakmica Denvera ako i toliko...tek kad ima sulude brojke i u PO, krece hype i hvalospevi

Link to comment
1 hour ago, 1n54jd3r said:

na YT dosta posipanja pepelom mnogih analiticara i komentatora glede Jokica...sad je Jokara bolji od Embida, superstar, centar buducnosti...tacno se vidi da niko od njih nije u proteklih godinu dana odgledao vise od par utakmica Denvera ako i toliko...tek kad ima sulude brojke i u PO, krece hype i hvalospevi

 

A zašto to čudi?

 

I Cousins ima odlične brojke u karijeri ali se nikad nije govorilo o njemu kao najboljem, jasno je zašto.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...