Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


Kreator

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne mogu da razumem da ne prenose ove tekme ni naše ni komsijske. Koji đavo, ne razumem. 

 

 

Jebte koliko su dobri turci po imenima, dobri alah bajram je, neka se smiluje. 3-2 za nas 

 

Ajmo crno beli!!! 

Link to comment
3 hours ago, Azdaja said:

Nadam se da će biti barem 20k ljudi, jebi ga ako ništa po imenima dugo nije bilo ovakvih gostiju. 

 

Zbog čega Partizan nije u stanju da rasproda stadion do svih 35 hiljada već godinama? Zbog uprave, najvernijih ili nečeg trećeg?

 

Uzgred, dok budete gledali Larina polako će vam se u glavi otvarati spoznaja o tome kakav je Ožegović bog fudbala.

 

Uysal je najveća kiksara u timu koji je Šenol izveo (posle golmana naravno, mogao sam komotno ja da stanem na gol i u sebi navijam za protivnički tim svih 90 minuta, manje štete bih napravio).

Link to comment
7 minutes ago, Redoran said:

 

Zbog čega Partizan nije u stanju da rasproda stadion do svih 35 hiljada već godinama? Zbog uprave, najvernijih ili nečeg trećeg?

 

ja npr imam kartu, sesonsku, i nisam otišao. muka mi je i od najvrenijih(svaki turčin zna, svaka bula zna...), a o upravi ne vredi trošiti reči, a tu su i tzv euro navijači

najviše volim da odem i gledam neku prvenstvenu utakmicu

 

 

e

jbg navikli smo na kvalifikacije za lš i utakmice lš. ovo je drugorazredna zabava

:fantom:

 

e1

ja ni ne znam ko su sad najverniji

:unsure:

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...