Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


Kreator

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koji cirkus jbt - sve pod sloganom: "za dobrobit srpskog fudbala" i jedni i drugi nek se teraju u PM i ja sa njima kad im se dopustaju ovakvi stavovi.

Link to comment

Besiktas je za klasu bolji tim od ovako opljackanog FKP u propaloj drzavici srbarici. Meni je neverovatno da i sada, kada smo nekako dosli do tog 4.kola, oni ne dovode barem 1 jako, zvucno pojacanje - nakon svih opljackanih para u poslednje 3 godine. U stvari - hbe im se a i mora da se slusa shef. Bice - eto dali smo sve od sebe a sada se okrecemo domacem prvenstvu... mrs bre u... lopovi bedni svi zajedno

 

Svaka cast Mirkovicu i igracima

Link to comment
1 hour ago, renne said:

iju, nemoguće, a regularnost prvenstva?

sta je cudno, vec je konstatovano na jednom topiku da nase ime treba da bude fk neregulartizan. jos od dana osnivanja.

Link to comment
13 minutes ago, Ted said:

sta je cudno, vec je konstatovano na jednom topiku da nase ime treba da bude nk neregulartizan. jos od dana osnivanja.

 

+1

Link to comment
2 hours ago, mozzer said:

Besiktas je za klasu bolji tim od ovako opljackanog FKP u propaloj drzavici srbarici. Meni je neverovatno da i sada, kada smo nekako dosli do tog 4.kola, oni ne dovode barem 1 jako, zvucno pojacanje - nakon svih opljackanih para u poslednje 3 godine. U stvari - hbe im se a i mora da se slusa shef. Bice - eto dali smo sve od sebe a sada se okrecemo domacem prvenstvu... mrs bre u... lopovi bedni svi zajedno

 

Svaka cast Mirkovicu i igracima

Realno, tek sad nemaju razlog da dovode pojačanja, Bešiktaš je objektivno jači, Zvezda ima iskustvo igranja (kvalifikacija za) LŠ, više se nije moglo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...