Jump to content

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


Kreator

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne deluju. Lask je možda u ovom meču čak bio i bolji. 

Kraj.

Ako bešiktaš bude igrao ovako protiv nas, imamo šanse.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ne znam zašto padate u bedak, ovo što igra Bešiktaš je kriminal u svim linijama, ne zna se da li je gora odbrana ili napad. Plus je Negredo dobio crveni zbog proslave gola tako da će napad u sledećoj utakmici predvoditi ona kanadska arhiprevara plus naravno Lens. Nije Partizan bez šanse.

Link to comment
2 minutes ago, Redoran said:

Ne znam zašto padate u bedak, ovo što igra Bešiktaš je kriminal u svim linijama, ne zna se da li je gora odbrana ili napad. Plus je Negredo dobio crveni zbog proslave gola tako da će napad u sledećoj utakmici predvoditi ona kanadska arhiprevara plus naravno Lens. Nije Partizan bez šanse.

Nije valjda da navijaš za besiktas narednog cetvrtka :fantom:

Link to comment
2 minutes ago, Cash said:

Nije valjda da navijaš za besiktas narednog cetvrtka :fantom:

 

Rešio sam sve dileme jer idem na odmor pa ću na ovom topiku da navijam za Jankelu i drugare. Da sam ostao kod kuće bilo bi zlo i naopako jer mi je ekipa već bila rezervisala počasno mesto u navijačkom čarteru za Beograd :ph34r:

Link to comment
4 minutes ago, Redoran said:

 

Rešio sam sve dileme jer idem na odmor pa ću na ovom topiku da navijam za Jankelu i drugare. Da sam ostao kod kuće bilo bi zlo i naopako jer mi je ekipa već bila rezervisala počasno mesto u navijačkom čarteru za Beograd :ph34r:

Boli te uvo, isto bi navijao sa tribina "napred crno beli" i "Alah je veliki", ko da bi Turci znali koga bodris.

 

Jbt, Batica izgubi glas objasnjavajuci Jankovicu da valja ponekad i u odbrani potrcati.

Edited by Lord Stef
Link to comment

Zdjelar umalo autogol. Prečka se isprečila.

 

Izlazi Janković u igru Đerlek. Bravo Jankoviću, odlična utakmica.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...