Jump to content

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


Kreator

Recommended Posts

DAĆEMO DVA GOLA U BEOGRADU: U Nordsjelandu optimistični pred revanš sa Partizanom

Danci ubeđeni da preko crno-belih mogu do plej-ofa kvalifikacija za Ligu Evrope

 

Matijas Rasmusen istakao je za klupski sajt Nordsjelanda da njegov tim ohrabruje poslednjih 20 minuta igre u prvoj utakmici, kada su Danci pošteno namučili odbranu Partizana. 

 

- Uneli smo mnogo energije u poslednji deo meča i šteta je što nismo došli do izjednačenja. Drago mi je što sam postigao gol, ali mi je krivo što nismo dali više, jer smo imali šansi. Stvorili smo mnogo prilika i to je ono što me hrabri pred revanš. Siguran sam da možemo da postignemo dva gola u Beogradu i da prođemo dalje.
 
I njegov saigrač Magnus Kofod Andersen deli isto mišljenje.

- Nije dobar rezultat, ali se ne predajemo. Imali smo više šansi od Partizana, ali oni su bili efikasniji. Igra iz drugog poluvremena je recept kako možemo do pobede i do prolaze dalje u Beogradu - istakao je Andersen.
Link to comment
  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 hours ago, Ted said:

mislim da posle promene stcunog staba treba svim igracima dati jedan kredit, jedan period kusnje. realno, u Tecinoj anarhiji i antisistemu nije bilo prilike za iskazati se.

 

Kosatom Miletiću još jedan kredit? Dokle bre?

Njemu treba dati jedan gigantski kurac.

Link to comment

Zato sam napisao "za sada". Gde da prodaju jankovića kada neće pare da odvajaju boljeg da kupe sa srpskim pasošem.

Ožegović

Suma

Ivanović

Kosati Miletić

To je prioritet za prodaju, a pošto ćemo teško naći dobrog igrača sa srpskim pasošem, onda suma da se proda hitno i pojačati ofanzivnu vezu sa kvalitetnim igračem strancem koji pravi razliku.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...