Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


Kreator

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ok, juce su nekako svi zaradili svoj hleb tj izbegli ostru kritiku:

 

- Pantic je centrirao iz kornera kod prvog gola (to je otprilike sve od njega)

- Zdjelar je spasao gol na 1:2

- Kosovic je spasao onu kontru posle greske u prvom, odlicno je istrcao

- Jankara je imao ovu zaista maestralnu asistenciju

 

Narano, najbolji su bili Princ V, Riki i Zakarija. Valijant je bio, po meni, kjlucni igrac. Zaista je zadovoljstvo gledati ga. Videcemo do kog nivoa fudbala je dovoljno ovo sto on igra, ali za ovaj - a u pitanju je danska ekipa (ostali danci su odlicno odigrali juce) - je odlican i dovoljan. Riki dao gol koji sam ocekivao. Svidja mi se deff. Zakarija ne vredi trositi reci - odusevio.

 

Nema Miletic odlican isto.

 

Mirkovic znacajan doprinos, ako ne i kljucni. Sa jednim igracem tipa Everton nash ovo bi bila dosta nezgodna ekipa.

 

Ako odigramo max ozbiljno u revansu i prodjemo - za dalje - hmh pa ne znam... ako Besiktasi ozbiljno pristupi... bice tesko... nadam se nekom umrtvljavanju u Linzu... tom malom desnicarskom mestu u Gornjoj Austriji... na nekom letovanju u CG zena i ja upoznasmo divan mladi par iz Linza, devojka plava sa plavim ocima, andjeo... kad zena i ja pogledasmo njihov facebook ono... citati nekih nemackih gradjana iz 2.sv rata :)

Link to comment

Ja da pohvalim komentatora sa Sport Kluba. Napokon neki normalni sportski komentator koji prenosi utakmicu Partizana.

 

@mozzer Što se tiče zamena za evertona ako ne dovedemo nikoga (što je nažalost najrealnije jer SNS skakavci neće da troše pare) tu je Smiljanić koji je mnogo bolji igrač od njega, bez obzira na onu sinoćnju grešku čim je ušao u igru.

 

Bešiktaš je visoka klasa, to je po mom mišljenju ipak neprolazno ako hitno ne dovedu neka pojačanja na sredini i još jednog štopera pored odličnog Valijentea.

Pojačanja su nam potrebna zbog nas samih da bismo bili konkurentni sve jačoj zvezdi a ne zbog poslednjeg kola plej ofa, to je valjda jasno.

 

edit: Iskreno pre bih voleo da uvalimo nekome Kosovića ili Sumu nego Jankovića. Jeste padavičar, jeste da nas nervira nekada kada juri ko muva bez glave, jeste da lako izgubi lopte, ali ima taj pas koji može da presudi. Kosović nema NIŠTA. Svaka mu čast za ono sprečavanje gola iz kontre ali je realno igrač manje na terenu za nas.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Jbg možemo svi sad da se radujemo i veselimo koliko hoćemo zbog pobede protiv danaca ali realne šanse protiv Turaka su 10-15%. Iz tih nekih skraćenih snimaka što se može naći na netu vidi se da veoma lako stvaraju šanse i protiv dobrih Austrijanaca.

 

Ako znamo da sezona nije uspešna ako se ne plasiramo u grupe Lige Evrope ili da osvojimo titulu, ostaje nam titula.

Šta tu imamo?

U startu bodovna prednost komšija je već 5 poena, ako bi ostalo ovako, kad se prepolovi oni su u prednosti 3 boda. 

Ostaju nam tri susreta sa njima.

Ko je gledao zvezdu video je da se radi o ozbiljnom protivniku i ozbiljnom treneru koji dovodi ozbiljna pojačanja. Da bismo ostvarili minimum dve pobede u 3 meča protiv njih ne možemo se uzdati u "sreću" jer trenutni kvalitet u odnosu na njih nemamo.

Znači ponavljam, hitno pojačanja i osloboditi se još malo balasta (Kosati Miletić, Ožegović, Zdjelar, Kosović, Pantić, Suma...).

Link to comment
6 hours ago, Redoran said:

 

 

Dobro, ovo bar daje neku nadu da nece da nas ugaze i ostave bez ikakvih sansi vec nakon pola sata prve utakmice :) Optimizam mi je porastao sa 6 na 9% no i dalje ocekujemo neko ljudsko pojacanje ako mislimo da ista uradimo ove sezone.

 

Ono sto mi se nikako nije svidelo sinoc je koliko nam se odbrana raspala kad je usao Kudus. Bukvalno posle svakog kontakta sa loptom Danci su imali visak i stvarno mi nije jasno zasto nije bio u sastavu od pocetka. Plus decko ima 18 godina, mozda ne bi bilo lose raspitati se kad su vec tamo...

Link to comment
12 hours ago, BlackGeorge said:

 

 

edit: Iskreno pre bih voleo da uvalimo nekome Kosovića ili Sumu nego Jankovića. Jeste padavičar, jeste da nas nervira nekada kada juri ko muva bez glave, jeste da lako izgubi lopte, ali ima taj pas koji može da presudi. Kosović nema NIŠTA. Svaka mu čast za ono sprečavanje gola iz kontre ali je realno igrač manje na terenu za nas.

 

 

evo ćutao sam do sad. jesam majke mi, ali brate po čemu je je zdjelar bio bolji od kosovića? više uspešnih pasova unapred je imao mučeni kića nego zdjelar. neku ideju za igru unapred. da se razumemo, ja bih obojici rado video leđa i ostavio smiljanića jedinog zadnjeg bezveznog ali to je sad druga matematika

Link to comment

blizu sam da se slozim s @twisted-om za zdjelara. toliko kofa je prosuto po sumi i kosovicu, a ucinak im realno nije nista gori od njegovog.

 

tehnicki je jako skroman, nema pas, destrukcija prilicno upitna, nije ni preterano brz. sut takodje upitan, jeste da trci, al' uglavnom bez puno efekta. jedino mu se ne moze zameriti na htenju - al sve je to nedovoljno kad se pogledaju ostali parametri. mozda mu je vreme da malo odmori na klupi, a lola uleti mesto njega.

 

takodje ne razumem iznenadnu opcinjenost valijenteom - meni je taj lik prilicno sumnjiv na osnovu par opasnih kikseva u ovih nekoliko meceva. problematican je sto se tice brzine, fizicke snage i konstitucije potrebne za tu poziciju. naravno da izgleda kao pike pored jednog svetozara markovica, al daj da vidimo kakav ce biti protiv ozbiljnijih ekipa.

 

jos jedna stvar zbog koje mi je batica trener u startu sumnjiv (kao otporan na menadzerske kombinacije) je rotacija celavog miletica (btw jednog od nasih najboljih igraca u poslednjih mesec dana) na desnog beka, a ostavljanje markovica na stoperu, tj. forsiranje malog kiksare - ono sto svi vide je da tu treba da bude leposavac, a desno svejedno, rumun ili vulicevic.

Link to comment
1 hour ago, twisted said:

 

 

evo ćutao sam do sad. jesam majke mi, ali brate po čemu je je zdjelar bio bolji od kosovića? više uspešnih pasova unapred je imao mučeni kića nego zdjelar. neku ideju za igru unapred. da se razumemo, ja bih obojici rado video leđa i ostavio smiljanića jedinog zadnjeg bezveznog ali to je sad druga matematika

 

nigde nisam napisao da je zdjelar bolji od kosovića.

zdjelar i kosović ne igraju na istim pozicijama. :)

možda se pokušava sa kosovićem na zadnjem veznom ali on nije zadnji vezni i nikada ga neću porediti sa zdjelarem, kojem by the way  želim takođe da vidim leđa.

napisao sam već ranije da želim da on (zdjelar) ode...da ga kupi neko.

Nama treba novi Everton i plus Smiljanić. Kakav bre crni Kosović na zadnjem veznom. To je tragedija dokazana milion puta.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

mislim da posle promene stcunog staba treba svim igracima dati jedan kredit, jedan period kusnje. realno, u Tecinoj anarhiji i antisistemu nije bilo prilike za iskazati se.

sto ne znaci da pojacanja nisu potrebna, nego znaci da bi i od postojeceg kadra mogli da dobijemo mnogo vise nego do sada.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...