Jump to content
IGNORED

FK Partizan - Liga Evrope 2018/19.


BlackGeorge

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • BlackGeorge

    175

  • kud u maglu Simoviću

    109

  • Ted

    106

  • mozzer

    57

Olimpijakos prodao đurđevića španskom drugoligašu hihonu za 2,5 miliona evra.

Tužno što takav igrač ide u drugu špansku ligu, jedino što me teši je to da ovi SNS lopovi ne bi dali grcima ni 200k a ne 2,5miliona evra. 

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

A nama neki procenti? 

 

4 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

valjda 20%

 

dobar vic :D

Edited by Filozof manijak
Link to comment

Mudonja Bata :Hail:

 

Na pitanje da li se možda više pribojava imena rivala nego njegove igre, Mirković je objasnio:

"Možda nisam bio jasan - uopšte se ne plašim! Ni protivnika, ni eventuačlnih naših nedostataka. Ovo je sport, ovo je igra. Praznik fudbala i tako pokušavam da objasnim igračima Partizana. Mi igramo promenljivo i pokušavamo iz dana u dan da podižemo firmu i da gradimo samopouzdanje. U ovom poslu nema mesta za strah. Vidimo svoju šansu, znamo šta treba da radimo i kako da odgovorimo ekipi Bešiktaša. Da li ćemo uspeti? Videćemo za sedam dana".

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

A nama neki procenti? 

 

28 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

valjda 20%

Tako je.

 

Najbolji strelac Partizana iz prethodne sezone karijeru nastavlja u Olimpijakosu koji će crno-belima platiti 2.5 miliona evra na ime transfera Uroša Đurđevića.

Pregovori između predstavnika šampiona Srbije i Grčke vođeni su već neko vreme, a na kraju je i sam igrač dogovorio detalje ugovora sa Olimpijakosom za koji će nastupati u Ligi šampiona.

Sudeći na osnovu poslednjih informacija koje stižu iz Humske, Partizan će osim 2.5 miliona evra moći da računa i na 20% iznosa od narednog transfera.

Link to comment

 

5 minutes ago, BlackGeorge said:

Mudonja Bata :Hail:

+1

kakav pun zaokret u izjavama u poredjenju s tupsonom. nije los batica trener, zasad...

 

Na pitanje da li je zadovoljan timom koji ima, Mirković je imao zanimljiv odgovor:

"Mi treneri bismo uvek hteli više i bolje, a možda bi i momci u timu želeli Murinja. Tu smo negde, uvek na pola puta. Uvek može bolje, naravno"...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...