Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

5 minutes ago, Majo said:

Ja sam posle Vinija najveci fan Busketsa, ali covek je iscedjen limun, dusa mu u nosu. Rakitic isto. Umtiti je dugo bio povredjen, totalno je van forme.

 

Prvo je Vidal višak u postavi. Nekada je bio odličan igrač ali njegovo je prošlo. Isto kao i Inijesta prošle sezone. Buskets još može da odigra, ali ne sa Rakitićem i Vidalom kao podrškom.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

barcelona je imala dve mrtve sanse u nadoknadi prve utakmice da napravi veci rezultat. isto tako su u ovoj utakmici imali 100% sansu kada je onaj 1 magarac dodao messiju koji je hteo da se poigrava....ko ih jebe.

 

neverovatni preokreti u poslednje 2-3 sezone u ls.

Link to comment
1 minute ago, Goranz said:

Prvo je Vidal višak u postavi. Nekada je bio odličan igrač ali njegovo je prošlo. Isto kao i Inijesta prošle sezone. Buskets još može da odigra, ali ne sa Rakitićem i Vidalom kao podrškom.

 

Dve godine mlađi od Milnera, pa ti vidi.

Link to comment
Just now, Goranz said:

 

Prvo je Vidal višak u postavi. Nekada je bio odličan igrač ali njegovo je prošlo. Isto kao i Inijesta prošle sezone. Buskets još može da odigra, ali ne sa Rakitićem i Vidalom kao podrškom.

Vidal je bio najbolji u Barsi, ja ne znam koju si ti utakmicu gledao :huh: 

 

@Weenie Pooh Mesi veceras nije imao saigraca, a to da on nekom podvikne....

Link to comment
2 minutes ago, Majo said:

@Weenie Pooh Mesi veceras nije imao saigraca, a to da on nekom podvikne....

 

Ako ne može/ne sme, neka ustupi traku nekom drugom. Pique npr. se na njegovom mestu sigurno ne bi samo podbočio i gledao u nebo kad mu tim gubi tri razlike.

 

Edit: Ne bi ni Suarez, naravno.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Znao sam da Liverpul ima šanse da izbaci Barsu, ali posle 3-0 u prvoj utakmici...ma kakvi.

Pri tom, Liverpul nedeljama igra na nož PL, dok Barsa odmara tim u Primeri..izveli decu protiv Selte kako bi Mesija i ekipu  ODMORILI za ovo....ma neverovatno.

Link to comment
5 minutes ago, Majo said:

Vidal je bio najbolji u Barsi, ja ne znam koju si ti utakmicu gledao :huh: 

 

@Weenie Pooh Mesi veceras nije imao saigraca, a to da on nekom podvikne....

 

Bio je dominantan. Vidal ima snage za 45-60 minuta ovakvog fudbala a maltene je na poziciji nekog kreativca u srednjem redu.

Link to comment
Just now, Majo said:

Vidal je bio najbolji u Barsi, ja ne znam koju si ti utakmicu gledao :huh: 

 

@Weenie Pooh Mesi veceras nije imao saigraca, a to da on nekom podvikne....

Neko je napisao kad je Vidal Izašao da će promaja da duva... Tako i bi... Čovek odigrao dobru utakmicu...

 

@Weenie Pooh @Goranz

 

Na stranu što je Milner stariji, nego je i debitovao sa 16 godina u profi fudbalu, a Vidal sa 19... On je komotno mogao po stažu u penziju, a još uvek je jako dobar... A igrao je fizički mnogo zahtevniju ligu od Vidala tokom cele karijere...

 

IMa Vidal i više snage, nego je Valverde nešto umislio...

Link to comment
7 minutes ago, Goranz said:

 

Bio je dominantan. Vidal ima snage za 45-60 minuta ovakvog fudbala a maltene je na poziciji nekog kreativca u srednjem redu.

Pa to sam vec pisao, utakmicu je trebalo da zapocne Artur, pa ako zagusti Vidal, ali ispalo je tako da je u moru bezmudih Vidal jedini imao muda.

Edited by Majo
Link to comment

Valverde je verovatno završio karijeru u Barseloni, planiraju podmlađivanje ekipe a deluje da bi on stavio sve 30+ igrače u postavu da može.  

Link to comment

Vlaverde čovek šablona po tom šablonu i napušta klub.

 

Pravi trener bi stavio Mesija na klupu pa ako ovi zaseru ima neko da te vadi 

Link to comment
4 minutes ago, Goranz said:

Valverde je verovatno završio karijeru u Barseloni, planiraju podmlađivanje ekipe a deluje da bi on stavio sve 30+ igrače u postavu da može.  

Ako ima obraza, otisao bi jos nocas, pa njemu bi sutra De Ligt i De Jong sedeli na klupi.

 

Covek hoce Matu iz Junajteda, sta imam vise da ti kazem :violin:

Edited by Majo
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...