Jump to content

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

10 minutes ago, mrdja said:

Onda bi mu Pjanic bio idealan. On je redovno medju 3-4 igraca koji najvise pretrce na utakmici a deli sjajne lopte. Ne izbegava ni duele.

 

Uf, kako je Pjanic bio los sad u ovom delu sezone i u LS, bas nije mogao se sastavi, a poceo je bas bas dobro sezonu. Jos mu Ronaldo uzima dosta slobodnjaka (kasnije je poceo prepusta koji kad je doslo iz dupeta u glavu), a ovaj top 2-3 na svetu u tome. U tom dvomecu protiv Ajaxa Allegri mi nikako nije bio jasan, ostavi Bentancura na klupi u revansu koji mu je jedino dobro odigrao u prvoj utakmici i videlo se odmah da mora mnogo ranije stavljati Douglasa Costu, taj covek mu je bas u debelom zapecku, jeste da je bio povredjen i da je imao one gluposti na pocetku sezone, ali isto tako mu je izneo sve u drugom delu prosle sezone i znas da moze uvek napraviti mnogo iako je sebican.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Just now, Grandilof said:

 

Uf, kako je Pjanic bio los sad u ovom delu sezone i u LS, bas nije mogao se sastavi, a poceo je bas bas dobro sezonu. Jos mu Ronaldo uzima dosta slobodnjaka (kasnije je poceo prepusta koji kad je doslo iz dupeta u glavu), a ovaj top 2-3 na svetu u tome. U tom dvomecu protiv Ajaxa Allegri mi nikako nije bio jasan, ostavi Bentancura na klupi u revansu koji mu je jedino dobro odigrao u prvoj utakmici i videlo se odmah da mora mnogo ranije stavljati Douglasa Costu, taj covek mu je bas u debelom zapecku, jeste da je bio povredjen i da je imao one gluposti na pocetku sezone, ali isto tako mu je izneo sve u drugom delu prosle sezone i znas da moze uvek napraviti mnogo iako je sebican.

 

Deluje mi da stvari u svlacionici Juventusa nisu kako treba.

Link to comment
31 minutes ago, mrdja said:

 

Onda bi mu Pjanic bio idealan. On je redovno medju 3-4 igraca koji najvise pretrce na utakmici a deli sjajne lopte. Ne izbegava ni duele.

 

Mislim da je premator za Klopa, mada se ja lično ne bih bunio, štaviše

 

Link to comment
23 minutes ago, mrdja said:

Odgledah sinoc posle posla celu utakmicu...
 

Slazem se sve, sa tim da je sve o cemu govoris nastupilo nakon izlaska Keite. Ne zato sto je Keita ultra vrhunski igrac, jednostavno tako se desilo. Pre toga, upravo je Liverpool bila ekipa koja je lako iznosila loptu, i pravila iskusno kombinacije na svojoj polovini dok su Suarez i Mesi trckarali za loptom. Klop je morao da startuje sa Firminom, pa ako ovaj nije spreman neka ga menja. U stvari, Liverpul je slabija (tehnicki, pre svega) ekipa od Barselone, i poremetila ih je povreda, te neiskoriscene sanse. Videlo se da Salahu i Maneu fali jos jedan da im pridje i olaksa resenje, jer su valjda naviknuti na Firmina pored sebe. Mane je bio posebno los - kada kazem "los", mislim da je on i dalje odlican napadac , ali ne ume da zadrzi loptu kao Salah. Dok Salah na ovoj utakmici nije dao gol iz ono malo sansi i polusansi, i to je jednostavno to.

Edited by JohnnyD
Link to comment

 Vidim da se pojavio neki video na kome messi nabada fabinha u glavu kod onog faula iz kog je dao treci gol. Sad traze da ga juejfa suspenduje za revans

Link to comment

ta peticija je jako krindži, ali takvih bolida bude u svakoj situaciji

 

a o tom udarcu smo dosta diskutovali i naravno da ne postoji konsenzus :lol:

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...