Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

6 minutes ago, copkillah said:

 

Iskorišćavao je ali ovaj nije dobio nijednom žuti karton kada bi ga prošli, a on faulirao.

 

Ja sam iskreno stekao utisak da je sudija u najmanju ruku bio djene djene, ako ne i blago naklonjen Liverpulu. Svejedno, Mane je morao da iskoristi svoju brzinu naustrb Serdjija, a to se isto odnosi na Salaha, na koga je vise isao Lenglet nego Alba. Salah u prvom delu sjajan, posle se nije video.

Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja reko' možda računaš da će biti 4-3 ukupno...

 

Ko hoće da gleda KZŠ, iz nekog razloga, ima je ovde:

 

Link to comment
Just now, Majo said:

Ja sam iskreno stekao utisak da je sudija u najmanju ruku bio djene djene, ako ne i blago naklonjen Liverpulu. Svejedno, Mane je morao da iskoristi svoju brzinu naustrb Serdjija, a to se isto odnosi na Salaha, na koga je vise isao Lenglet nego Alba. Salah u prvom delu sjajan, posle se nije video.

 

Dobro, ne mogu ja skroz objektivno da gledam na suđenje, jasno ti je da sam prvenstveno primećivao greške na račun Liverpula. Potpuno objektivno, propustio je da pokaže dva žuta kartona za faulove prilikom kontri, dok recimo nisam nešto mnogo pizdeo što nije svirao onaj penal, mogao je, ali je bilo dosta mekano pa se ne bunim previše. Ali da, očekivao sam da Salah više ide na Langlea nakon što je ovaj dobio žuti karton. 

Link to comment

Ma sasvim je OK bio Kuipers. Pokazao je žuti Suarezu kod jednog od bezbroj okruživanja™, bio je žuti i kod jednog od povlačenja u kontri, šta više da uradi? Nije on kriv što Salah, Mane, i Milner ne mogu da stuku loptu u poluprazan gol sa deset metara.

Link to comment

Pa kažem da nisam mnogo objektivan, da sam manje više primećivao samo jednostrano te greške. I jeste dao žuti kod povlačenja u kontri, ali problem je što su pre tog povlačenja, bila još dva koja nije sankcionisao™

Link to comment
1 hour ago, John Coltrane said:

Klop mnogo smireniji nego sto sam ocekivao, kroz smeh na ivici suza i ludila, odao priznanje Barsi, svestan propustenih sansi koje ih  mogu kostati prolaza u finale i to je to.

Prebiram po glavi ali malo ko je uspeo da se nadigrava sa Barsom na Kamp Nou i izvuce povoljan rezultat.

 

Betis ih je demolirao na Kamp Nou u oktobru-novembru, "samo" 4-3 na kraju ali je moglo kudikamo gore. Ništa bunker, proaktivno+presing skoro celu utakmicu, plus je Betis zeznuo još 3-4 mrtve šanse.

Link to comment

VVD: 

Ide Messi a ja i Matip sami 

 

 

Skoro očekivana pobeda.da je ovo Liverpul od prošle godine rezultat bi bio obrnut.U revanšu  Dembele od početka  i to bi bilo to 

Da bi finale bilo kolko tolko zanimljivo mora da prođe Ajaks što bi moralo da bude

 

A Messi pored svih mogućih nagrada osvojiće i Puškašovu 

 

 

Link to comment

Možda je očekivana pobeda, ali utakmica je za mene bila pravo iznenađenje. Ne bih ni sanjao da Liverpul može imati veći posed i broj dodavanja na kamp Nou. Zaslužili su dosta bolji rezultat.

Link to comment

Baš veliki propust, nerazumljivo. Mogao je pomeriti ceo zid dva koraka u (njihovo) desno, time bi i sebe postavio na sredinu gola odakle bi trebalo da hvata sve sa 30m.

Link to comment

Jedini propust je što je sviran faul za Barselonu umesto karton za Mesija:

 

 

Nadam se da će ovo da im se vrati u utorak samo tako

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...