Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nezasluzen rezultat, Liverpul bio bolji veci deo utakmice. Imali su i dobre sanse da stave bar 1, igrali dobar presing i terali Barselonu na ispucavanja, na kraju imali veci posed sto je u Barseloni mnogo tesko. Morao je Milner ono da ubode, ili Salah na kraju.
Barselona izuzev Mesija neubedljiva, dobija ih Ajax na energiju.

Link to comment
14 minutes ago, reginald said:

Lose postavljen zid za Mesijev gol.

 

13 minutes ago, Bogotac said:

I Alison kasno krece na loptu.

 

Samo vi slušajte Stojanovića i njegove mudrosti ("lopta je prošla pored ramena Gomezu, to znači da je nedostajao jedan igrač u zidu"). Čovek je zakucao sa 25 metara kako neki ne umeju ni sa pet, pa još u sam ugao. Suludo je kriviti zid ili golmana.

 

Šteta, sve u svemu. Moglo je mnogo bolje. Da se nije padalo posle svakog gola, da je mogao Firmino od starta, da se nije povredio Keita, da se nisu naši™ brukali tri puta u završnici... 

 

Barsi želim da ih odere Ajaks u finalu. Ne znam kako, ali ipak.

Link to comment
Just now, reginald said:

Klop je nasjeo ko budala. Pametnije bi bilo da se povukao dao njima loptu i cekao priliku iz kontre.

 

Pa da, ko god se povukao na Camp Nou, taj je izvlačio rezultat. Trebalo bi to gostujući timovi češće da rade, umesto što kidišu na Ter Stegena...

Link to comment
5 minutes ago, Weenie Pooh said:

 

 

Samo vi slušajte Stojanovića i njegove mudrosti ("lopta je prošla pored ramena Gomezu, to znači da je nedostajao jedan igrač u zidu"). Čovek je zakucao sa 25 metara kako neki ne umeju ni sa pet, pa još u sam ugao. Suludo je kriviti zid ili golmana.

 

Šteta, sve u svemu. Moglo je mnogo bolje. Da se nije padalo posle svakog gola, da je mogao Firmino od starta, da se nije povredio Keita, da se nisu naši™ brukali tri puta u završnici... 

 

Barsi želim da ih odere Ajaks u finalu. Ne znam kako, ali ipak.

 

Ma kakav Aca, ko jos njega slusa, lopta prosla pored desnog ramena Gomeza koji je skocio i naravno usla u raslje. Takve stvari se ne brane.

 

 

Link to comment

Koja kurčina od utakmice, da se igralo još 200 minuta, Liverpul ne bi dao gol :isuse: 

 

Povreda Keite je sve poremetila, ne znam kakav bi ishod bio da je on ostao na terenu, ali smo svakako izgledali bolje tada. Nisam oduševljen bio ni kriterijumom suđenja, Barseloni se dozvoljavalo barselonisanje™, Serđo je trebalo da dobije jedno tri žuta kartona, ali dobro, nije to ništa novo. Mesi je bog, nema tu šta mnogo da se priča, kad se njemu igra, malo ko može nešto da uradi protiv njih.

 

Šteta stvarno, Liverpul je zaslužio minimum gol, da je ono Salahovo na kraju ušlo, revanš bi bio totalna ludnica, ovako ću samo da imam neku neosnovanu nadu da može da bude makar malo neizvesno.

 

Inače, drugar koji redovno prati Barsu, kaže da ga ovo nije toliko čudilo, da je Barsu npr Real razbio u kupu igrom, a da je Barsa dobila 4-0.

 

Link to comment

Messi je dao više golova iz slobodnih udaraca nego bilo koji klub od...ne znam ni ja kad. Jedna od nenormalnijih statistika koju sam vidio.

 

Liverpool nezasluženo visoko izgubio, ali, jebi ga. Zasluženo su doživjeli Suarezovo sranje - branili su ga od svih kritika nakon svakog sranja koje je napravio, red je bio da ih pašče ujede (pun intended).

Link to comment

Pa nema šta da zameramo Suaresu, tj takav je kakav je, mada je boravak u Barsi svakako uticao na njegovo ponašanje.

 

Najkrivlje mi je što ona jajara nije imala muda da dodeli žute kartone Busketsu i Serđiju za faulove u kontrama, ali dobro, tu je drugo poluvreme da se ispravi sve (iako mi je strepnja dublja od nade)

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...