Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

Uvek sam tvrdio da je napadač u sopstvenom 16ercu najveće zlo na svetu

Edited by Mindaugas Žukauskas
Link to comment
  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

45 minutes ago, goofs said:

Sve sve, ali treba imati poseban talenat da juris Bernardeskija 40m i onda ga oboris cim ovaj udje u kazneni. 

 

Tu sam izneverovao, tim pre što se stekao utisak da je em pokriven, em okrenut na slabiju nogu...ali mi je bilo jasno već negde oko 50og minuta da će Atletiko da izduva osim ako ni iz čega ne učačka neki gol tako da me nije nešto mnogo ni iznerviralo.

Link to comment
9 hours ago, Mindaugas Žukauskas said:

Arle nadam se da unovčavaš taj talenat :happy:

 

Ma kakvi. Znaš kako kaže Gazda iz "Bitangi i princezi": "Da prodajem rolšue, ljudi bi se bez noga rađali!" Moj moto po pitanju kladionice je onaj: "Važno je učestvovati."

 

Dobio sam, fakat, jednom 105 maraka na uloženu marku, imao 20 parova tokom sedmice na tiketu. Schalke dobio Stuttgarta 2-1 u posljednjoj minuti utakmice za prolazak listića. 2001.godine. :isuse:

Link to comment
11 hours ago, Miljenko said:

Ne mogu da smislim Juve, ali nema lepse stvari nego kada bunkerasi izduvaju.:wub:

 

Baš tako. Ne znam postoji li odvratniji tim na svetu od Čoletovog.

Edited by Timmy
Link to comment

koliko su ovi sinoc bili pogubljeni da posle treceg gola nisu uspeli da posalju bilo kakvu krstenu loptu u 16 juvea, da naprave neku guzvu, bilo sta

Link to comment

U Ligi prvaka sam štošta znao precizno prognozirati, ali da me streljački vod pita da predvidim ko prolazi u Minhenu večeras ili će pucati u mene, rekao bih da pucaju. Bundesliga je očito go kurac od lige, ali Bayern je uvijek Bayern™.

 

Prolazi Klopp, 2-3 večeras. Mane kupuje ulaznicu za Real/Bayern iduće sezone sa MoTM izvedbom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...