Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

On 17.12.2018. at 13:17, ArleKino said:

 

Jebeni Atletico, opet će ih Ronaldo oderati. :isuse:

 

On 18.12.2018. at 11:54, ArleKino said:

Nakon što su se riješili Tumourinha Sektaši legitimno mogu očekivati makar ravnopravan dvomeč sa katarskim projektom. Ako iko zna čoukovati, to je PSG.

 

Eh...

Link to comment
Just now, Meazza said:

Tim za koji u osmini finala LS 90 minuta igra nesto sto se zove Morata nema sta da ocekuje. E moj Simeone, sta ti dovodis. :isuse:

Sta li su veceras igrali on i Grizman... Ako su vec igrali jajarsku utakmicu bez napadackih ambicija bolje da su parkirali posten autobus nego sto su ova dvojica trckarala bez smisla. 

 

Ovo je verovatno kraj ove Atletikove generacije, sad su imali Real i PSZ van takmicenja, gotov Juventus, mozda i poslednja prilika da se domognu LS. 

Link to comment

Meni je apsolutno nejasno zasto Correa nije poceo utakmicu, verovatno je ideja bila da se dugim loptama na Moratu olabavljuje pritisak, ali kako je to trebalo da radi protiv jebenog Juventusa koji je verovatno najbolja ekipa na svetu u sakupljanju drugih lopti posle duela?

Link to comment

idemo dalje za iste pare :fantom: Juve obijo kasu veceras, rekord zarade stadiona: 5,5M

Oce li sutra Bajern da spreci veliku 4. od moguceg PL 1/2? Kad to bese, pre 10ak godina?

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Ej, ali Atletiko koji važi za fizički jaku ekipu i dominantnu u skoku primi dva gola glavom sa peterca, uz još barem tri slične šanse Juvea. Kako li su oni pripremali utakmicu? :isuse:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...