Jump to content

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, stoka said:

PSG još veći raspad od Reala, iako se činilo da nije moguće odigrati kriminalnije od madridskih galaktikosa ...

4D2D922500000578-0-image-m-2_15288799753

 

"Hold my beer..."

Link to comment
10 minutes ago, Apollo Creed said:

Nikad bolja LŠ!

Мора да буде кад смо је ми играли после четрт века. Замилси каква ће да буде тек кад уђемо у ове куп утакмице...:happy:

Link to comment
6 hours ago, Mil@n said:

 

 

To je to. Položaj tela ili barem ruke nikako nije prirodan, on je pokušao tim što je leđima okrenut da kompenzuje to što je ruku ostavio da se nađe, ali avaj..

 

Inače ne verujem da smo prošli :D <3 Igrali smo pomalo kukavički i dosta neorganizovano u odbrani, iako smo poveli, i igrali i dalje na 20m od gola sa 9 igrača (što NIKAD neću razumeti, defanzivno igranje kada nemaš šta da izgubiš a ispadaš ako ne daš gol). Imali smo baš dosta sreće, ali sreću treba i zaslužiti™. Imali su sve preduslove da nas nakantaju, ali su nam dali samo 1 gol, something to think about. Sve u svemu, uvek lepo izbaciti šeikske™ klubove, i ovo će sigurno da bude odličan boost, ubeđen sam da ćemo proći osim ako nam ne upadne neko od prva dva favorita. 

 

Ne zezaj sad, otvori se i natankace te. Sve je ovo Ole i planirao i rekao - da damo prvi gol, da ostanemo u utakmici do pred kraj i onda krenemo ofanzivnijje. Jos smo dali gol u drugom minutu, bilo je logicno sta cemo raditi u nastavku. Inace, osim stative i jedan na jedan Mbappea, nista oni nisu posebno uradili opasno u napadu, vidi se po statistici koliko su imali udaraca u okvir.

Uostalom  i zabole nas! :D

Link to comment
10 hours ago, Majo said:

Penal se ne svira u 90 minutu u Madridu pri rezultatu 3:0 za juventus - sve ostalo je moguce.

 

+1

 

Браво Сектаријани! Пишај по катарској нафти!

Link to comment

Tek sam sada video golove i da se PSG kvalitetno samoubijo. Nije mi zao, naprotiv, pogotovo greska Bufona pri drugom golu je bar za mene licno jebena karma... Nikako nisam razumeo taj potez da dovedes istrosenog golmana od 40 godina, koji vec zadnje pet godine igra na slavu starih dana...

Link to comment
3 hours ago, Giggsy said:

 

Ne zezaj sad, otvori se i natankace te.

 

Ne kažem da smo trebali da igramo presing po celom terenu celu utakmicu, ali ne razumem ni potpuni bunker na 20 metara od gola. Lako je sada pošto smo prošli, ali iskreno mislim da bi u istim uslovima ispali u 8, 9 puta od 10. 

Link to comment

Da je ista ona taktika kao u prvih recimo pola sata iz prvog ostala, naravno da bi nas nakantali.. jer cekati na neke sumanute kontre, a loptu nismo mogli da zadrzimo 5 sek, bilo bi iluzorno u onoj realnosti na terenu. Ali dadosmo srecno drugi, fala Fortuni, kisi i Djidjiju, a onda i njima voda usla malo u usi. Da ne pricam da se i postavka na terenu promenila, izlaskom ocajnog Bajija, vreme je radilo za nas, njihovi napadi bili su jalovi i onda se menja psiha, a bogami videsmo i prica na kraju.

Koliko je samo onaj brzi prvi gol kad smo ih uhvatili na prepad bio vazan...

Ole genije!

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...