Jump to content

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

 

45 minutes ago, aram said:

ledja okreće, ruku diže metar od tela... penal ko vrata

 

To je to. Položaj tela ili barem ruke nikako nije prirodan, on je pokušao tim što je leđima okrenut da kompenzuje to što je ruku ostavio da se nađe, ali avaj..

 

Inače ne verujem da smo prošli :D <3 Igrali smo pomalo kukavički i dosta neorganizovano u odbrani, iako smo poveli, i igrali i dalje na 20m od gola sa 9 igrača (što NIKAD neću razumeti, defanzivno igranje kada nemaš šta da izgubiš a ispadaš ako ne daš gol). Imali smo baš dosta sreće, ali sreću treba i zaslužiti™. Imali su sve preduslove da nas nakantaju, ali su nam dali samo 1 gol, something to think about. Sve u svemu, uvek lepo izbaciti šeikske™ klubove, i ovo će sigurno da bude odličan boost, ubeđen sam da ćemo proći osim ako nam ne upadne neko od prva dva favorita. 

Link to comment

Jbt kolika kuknjava protiv VAR-a tek sad moze da se vidi koliko se prljavo igra. Morace igraci da se navikavaju da igraju cisto i cao.

Sta je Var kriv sto ovog pogodila lopta u ruku ili sto onaj vukao napadaca?

Link to comment

Daj šta smarate, pa Utd igrao sa 3. timom, tinejdžeri igrali protiv arapa. Pa kako treba da igraju u gostima, protiv ponajboljeg tima na svijetu? Odigrali su savršeno, jedino kako se može i ako je do Olea :hail: A penal nepeneal, pa lopta ide u gol )ok u pravcu gola), neprirodna ruka je zaustavlja!?!? Pa zaboga. To se nije sviralo samo Vidiću kad je poslao glavom Svarceru.. Ej bre, ovo je fantazija

Link to comment
3 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jel moguće da je Strajnićev Kimbape svima promakao

Po Aciki, Nejmar je igrao za PSG, dva puta ga je pobrkao sa Di Marijom ...

Link to comment
8 minutes ago, Mindaugas Žukauskas said:

Jel moguće da je Strajnićev Kimbape svima promakao

Meni nije, po Aciki je na kraju Nejmar centrirao.

Link to comment

Embape i Modrić najveće prevare svetskog fudbala. PSG još veći raspad od Reala, iako se činilo da nije moguće odigrati kriminalnije od madridskih galaktikosa ...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...