Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, MancMellow said:

Dok je Ferigie vodio lepota navijanja za United te dve decenije (93-13) je da, sta god shitty da ti se desava u zivotu - at least there's always United. Postoji jedan deo licnog sveta za koji znas da ce ultimately biti ok. Ovo nije to naravno, nista jos nisu osvojili i ogromno je pitanje da li ce, ali veceras je prvi put posle 2013 godine da mi se vratio taj osecaj, da sam se setio kako to... "feels". 

 

Upravo, to. Kad se setim sa kojom sam ravnodusnoscu gledao tekme pod LVG i Murinjom i onda veceras opet ono u stomaku, opet cupkanje nogom, kao da slutis da postoji neka sansa ako ni zbog koga onda bar zbog Olea i recenice koja odzvanja "and Solskjaer has won it"

Link to comment

Koliko sreće, ne verujem šta videh. Umire čuka.

Daj odmah 25 godina ugovor Oleu!

Morao je Pokret slobodnih građana davno da se odlepi, ne može mi ih biti žao. Al da je velika sreća, sreća je.

Tuhelovi đuskaju fucu ceo dvomeč kao da vode 4-0 i mogu da upakuju još tri kad budu hteli, a sve vreme fale neki zubi, muda, šta već. Kao da je bilo potcenjenosti i otaljavanja, bez obzira što je na svakom uzorku jasno da su igrački daleko bolji. Bukvalno videh života u njima tek posle penala.

Oleeeeeee!!!

Link to comment

Dajte nemojmo da se zajebavamo sa pricom da li je penal kad igrac rukom skrene sut ka golu. Ili jos gore Krstic price da se nesto svira u 33 ali ne u 90om minutu.

 

Potpuno je druga prica sto je od tri gola Junajteda 2.5 poklonio PSG ali ko ih jebe, kada nisu dali sta su trebali.

 

Ince ovaj Chong prosle godine u ovo vreme igrao protiv Brodarca :D 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...