Jump to content
IGNORED

Liga šampiona 18/19


renne

Šampion?  

46 members have voted

  1. 1. Ko će uzeti ušatog(tm)?

    • Tottenham
    • Liverpool
    • Baš me briga, gledaću samo po navici
    • Ne samo da me je baš briga, nego ne mogu ni da gledam, koliko me baš briga ko će pobedti

This poll is closed to new votes

  • Please sign in or register to vote in this poll.
  • Poll closed on 06/01/19 at 20:30

Recommended Posts

  • Replies 5.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Weenie Pooh

    384

  • John Coltrane

    299

  • renne

    256

  • radisa

    232

Top Posters In This Topic

Posted Images

Penalčina bre. Da li se svira obično ili ne je nebitno. Možda je pravilo glupo, ali je penal - po pravilu.

 

 

 

Ja ne mogu da verujem da sam se radovao pobedi Junajteda. Osećam se kao neki stih iz Otkrovenja Jovanovog, neko uvrnuto proročanstvo koje zvuči potpuno sumanuto.

Link to comment
1 minute ago, radisa said:

Daj ne zajebavaj...

 

Podsetiću vas svake nedelje, jedno 10 puta kad ovakve stvari ne budu svirane, nema problema....

Ne jedi se, evo podseti nas sledece nedelje, kad bude sviran penal  nad Salahom :D

Link to comment
2 minutes ago, Marvin (Paranoid Android) said:

Penalčina bre. Da li se svira obično ili ne je nebitno. Možda je pravilo glupo, ali je penal - po pravilu.

 

 

 

Ja ne mogu da verujem da sam se radovao pobedi Junajteda. Osećam se kao neki stih iz Otkrovenja Jovanovog, neko uvrnuto proročanstvo koje zvuči potpuno sumanuto.

Evo i robot psihopata kaze da je bio penal. masina ne laze.

Link to comment
3 minutes ago, Majo said:

Ne jedi se, evo podseti nas sledece nedelje, kad bude sviran penal  nad Salahom :D

Jbg, ja svaki put kažem iskreno kad nije, ako gledam utakmicu... :D

 

Mene ta foliranja i padanja koja su totalno nesportska užasno nerviraju... Kao i dvostruki aršini, sudijske krađe i slične stvari, nevezano za tim koji igra...

 

Postaću Duci Simonović, kako je krenulo :( I to ne forumski, nego onaj pravi...

Link to comment
Just now, Majo said:

Evo i robot psihopata kaze da je bio penal. masina ne laze.

 

Oi! :mad:android psihopata!

Link to comment
Just now, Marvin (Paranoid Android) said:

Penalčina bre. Da li se svira obično ili ne je nebitno. Možda je pravilo glupo, ali je penal - po pravilu.

 

 

 

Ja ne mogu da verujem da sam se radovao pobedi Junajteda. Osećam se kao neki stih iz Otkrovenja Jovanovog, neko uvrnuto proročanstvo koje zvuči potpuno sumanuto.

Dok je Ferigie vodio lepota navijanja za United te dve decenije (93-13) je da, sta god shitty da ti se desava u zivotu - at least there's always United. Postoji jedan deo licnog sveta za koji znas da ce ultimately biti ok. Ovo nije to naravno, nista jos nisu osvojili i ogromno je pitanje da li ce, ali veceras je prvi put posle 2013 godine da mi se vratio taj osecaj, da sam se setio kako to... "feels". 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...