Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 hours ago, Shaq said:

tu je jos i dobar, sta tek reci za aba ligu?  a protivnici bili kuci cibona i krka..

Axp9w8W.png

nije bio motivisan protiv te boranije 

Link to comment

nije mi jasno sta ste se uhvatili statistike. covic je plej, njegovo je da bude mozak tima, a ne da nabija procente sutom za tri. plus niko od vas da pomene kako su sve njegove trojke date upravo u momentima kada se rezultat lomi, kada je najbitnije.

Link to comment
13 minutes ago, Miralem said:

nije mi jasno sta ste se uhvatili statistike. covic je plej, njegovo je da bude mozak tima, a ne da nabija procente sutom za tri. plus niko od vas da pomene kako su sve njegove trojke date upravo u momentima kada se rezultat lomi, kada je najbitnije.

 

+1.

Da sam trener-crtao bih napad za njega u poslednjem napadu.:fantom:

 

Link to comment
1 hour ago, Miralem said:

nije mi jasno sta ste se uhvatili statistike. covic je plej, njegovo je da bude mozak tima, a ne da nabija procente sutom za tri. plus niko od vas da pomene kako su sve njegove trojke date upravo u momentima kada se rezultat lomi, kada je najbitnije.

na stranu sto se zajebavas, al statistika ni izbliza ne moze da doslika koliko je on u realnosti stvarno ocajan, iako mu je i statistika samo po sebi ocajna..

 

neki ce reci lazic ima ocajnu statistiku, sto jednim delom i jeste tacno, al u statistici se ne vidi njegovo bacanje na glavu, agresivnost i dobra odbrana etc..

 

a debeli celavi govnar nema nista od toga, i sto bi se reklo u njegovom slucaju, jeste nizak al je zato debeo i spor..

ja ne znam dal sam video u profi kosarci, da neko ko ima 1,7m(a i to je pitanje) ne moze da pretrci za po 40cm vise i 50 kg teze igrace..

a tek sto je faktor u odbrani, i sa podignutom rukum moze jedino da dovati protivnika za mosus, kakva crna blokada ili da presece neki pas  :coffee:

Link to comment

Samo totalni idioti mogu da stavljaju Lazica i Covica u istu recenicu, a vidim da je to po forumima postao najnoviji omiljeni sport branitelja lika i dela Filipa Nemocnog. Lazic je u ocajnoj formi ali ni kada je bio u najboljoj nije se u napadu od njega moglo ocekivati nista vise od spot-up suta kad odbrana pomogne sa njega. Zato je na drugoj strani parketa isporucivao odbrambene sekvence koje su bile dovoljne da zaustave i najbolje evropske bekove. Samo poslovicno glupavi navijac Zvezde moze da koristi napadacki ucinak Lazica da bi opravdao boravak ovog malog proteziranog retarda u timu.

Link to comment

posto je teo definitivno u kanalu, ne bih se iznenadio da ona celava picka pozove covica u reprezentaciju. krajnje je vreme, nakon otkazivanja pefija vise jednostavno nema ko drugi.

Link to comment
9 hours ago, harper said:

Samo totalni idioti mogu da stavljaju Lazica i Covica u istu recenicu, a vidim da je to po forumima postao najnoviji omiljeni sport branitelja lika i dela Filipa Nemocnog. Lazic je u ocajnoj formi ali ni kada je bio u najboljoj nije se u napadu od njega moglo ocekivati nista vise od spot-up suta kad odbrana pomogne sa njega. Zato je na drugoj strani parketa isporucivao odbrambene sekvence koje su bile dovoljne da zaustave i najbolje evropske bekove. Samo poslovicno glupavi navijac Zvezde moze da koristi napadacki ucinak Lazica da bi opravdao boravak ovog malog proteziranog retarda u timu.

 

 

Ja ne znam nikoga ko ga brani. Jedino ako smatras branjenjem to sto ga ne zovem govno :D

 

Mislim da nikad ni oko jednog igraca nije vladalo ovako jedinstveno misljenje da on tu nema sta da trazi. 

 

Pocetak je sezone i nama fino ide, a ja se nesto sve nadam da ce makar tamo negde u januaru da dovedu krstenu zamenu Reglandu. Ne mora da bude neki zmaj, samo pristojna zamena dok se ovaj odmara. On mukica hoce, trudi se u skladu sa svojim mogucnostima, ali prosto ne moze. Ne znam sta treba da se desi pa da to shvate...

Link to comment
8 minutes ago, adasevic said:

 

 

Ja ne znam nikoga ko ga brani. Jedino ako smatras branjenjem to sto ga ne zovem govno :D

 

Mislim da nikad ni oko jednog igraca nije vladalo ovako jedinstveno misljenje da on tu nema sta da trazi. 

 

Pocetak je sezone i nama fino ide, a ja se nesto sve nadam da ce makar tamo negde u januaru da dovedu krstenu zamenu Reglandu. Ne mora da bude neki zmaj, samo pristojna zamena dok se ovaj odmara. On mukica hoce, trudi se u skladu sa svojim mogucnostima, ali prosto ne moze. Ne znam sta treba da se desi pa da to shvate...

 

Vec se desava sve sto je logicno da se desi. Regland pegla preveliku minutazu na vecini utakmica a kad ga lose krene nemamo resenja, Filip je skapirao koliko ne ume pa igra neku alibi kosarku u napadu koliko da se ne istice useravanjem, a u odbrani ili ispadne na pola terena zbog "agresivne odbrane", ili se zakuca u prvi pokusaj bloka bilo kojeg protivnickog igraca, pa onda dodje do hitnog preuzimanja gde trojica igraca cim vide da je kreten ispao odmah gledaju da preuzimaju igrace koje mogu da sacuvaju (sto, doduse, veoma dobro radimo). Maskiramo ga za sada nekako ali ne znam cemu, svima je jasno da je igrac manje na parketu a igra svaku utakmicu. Sad kad se i Davidovac vratio iz povrede redovno nam ispadne po jedan ekstra igrac koji moze da pomogne da bi kreten terao ceo tim da se lomata ne bi li pokrpio sve njegove minuse.

 

U perspektivi ono sto moze da se desi je da Regland ispusti paru i baldise kad nam najvise bude trebao, da ostali igraci shvate da je sve to sa igranjem tatinog sina jedna velika zajebancija i da dignu ruke od prevelike motivisanosti. Ono sto je odavno trebalo da se desi se ocigledno nece desiti, da vecina publike u hali izvizdi kretena i tako i njemu i njegovom kretenskom ocu stave do znanja sta misle o tom kurvinskom podmetanju kretena na mala vrata u tim. Mi smo ocistili poziciju rezervnog pleja da bi kreten mogao da igra i tako smo usli u sezonu, koga dovedemo u januaru (pod pretpostavkom da ikoga dovedemo jer ce Covici ovako da teraju sve dok ne krenu da kretena gadjaju iz publike srafcigerima) pitanje je od kolike ce nam pomoci biti jer se plej najteze uigrava s ostatkom ekipe.

 

Na kraju cemo da natrcimo na neku Lokomotivu ili kompletni Zenit u Evrokupu i renoviranu Buducnost u ABA ligi i to ce biti to od nas za ovu sezonu.

Link to comment

Prdež, isprdak, kreten, ćelavi debeli govnar, epiteti samo na ppp, a ima sličnih i na drugim forumima... bilo bi lepo kada bi prdež, isprdak, kreten i debeli ćelavi govnar čitao forume, da vidi šta ljudi misle o njemu, pošto verovatno živi u bablu u kojem mu celog života govore da je sjajan košarkaš i još bolji čovek.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...