Jump to content

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Kakva rola isprdka. U trenutku kada cela ekipa dominira on uspeva da prvo izgubi loptu u defanzivnom skoku jer su svi veci od njega za dve glave, zatim pravi faul u napadu jer jedva prenosi loptu, i onda ga odmah u sledecoj akciji probijaju u odbrani kao da je cunj. :laugh: Ne mogu Tomica ozbiljno da shvatim dok prihvata ovog jadnika u ekipi.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

jel tomic retardiran, slep, glup, lud ili sta?

malom majmunu skidaju loptu sa glave i onda lagana trojka..

u napadu ne moze da pretrci ni pola metra viseg i 30 kila tezeg igraca.. 

u odbrani tek da ne pricam, protivnici ne moraju ni da skacu kad sutiraju preko njega, plus sto odma 2 igraca moraju da pomazu malom majmunu, da ne bi ispadao smesniji nego sto jeste, a sto automatski povlaci otvorene suteve za protivnicke bekove.. 

Link to comment

Kaze hrvatski komentator kod trece licne Cirbesa - problem sa Zvezdom. Mislim se, bogme je ovo problem za Krku jer ce sad odzo da udje. Ovi mucenici i ne pokusavaju da skacu s njim, pokupi im sve zive lopte ispod kosa.

Link to comment

Simanic je isto imao dobru rolu. Ja sam njega vec otpisao pre ove sezone, ali deluje mi zivlje nego ikada ranije. Mozda i bude nesto od njega na kraju.

Link to comment

Filip nije ni los igrac. ni rekreativac, on je invalid. Ovi prodori do kosa koji se zavrsavaju polaganjem u dno obruca su tesko blamiranje za nekog ko sebe naziva profesionalnim kosarkasem.

Link to comment

Umesto da na ovakvim utakmicama gledamo 20 minuta Radanova, klinac sedi u civilu jer dete-debil mora da igra samo zato sto mu je tata mudo u klubu. Stvarno je tesko ne pozeleti sve najgore klubu u kojem se takve stvari desavaju.

Link to comment

Eto ti sad ko se nervira :P

 

Ne treba ulagati emocije u ovo sranje. Mene nervira što niko iz jebene publike nijedan zvižduk nije uputio malom prdežu, a nerviraće me i ako neki sindikat Radanov-Dobrić-Nenadić-Davidovac ne krene u ozbiljne proteste i traženje ispisnica, naročito ako ne dobijaju plate. Nisu valjda svi jajare bez trunke integriteta.

Link to comment
3 minutes ago, Ivo Petović said:

Eto ti sad ko se nervira :P

 

Ne treba ulagati emocije u ovo sranje. Mene nervira što niko iz jebene publike nijedan zvižduk nije uputio malom prdežu, a nerviraće me i ako neki sindikat Radanov-Dobrić-Nenadić-Davidovac ne krene u ozbiljne proteste i traženje ispisnica, naročito ako ne dobijaju plate. Nisu valjda svi jajare bez trunke integriteta.

 

To ti je kad na utakmicama nema tebe, mene i Ikara.:laugh:

 

Vazno da je dobio ovacije za onu asistenciju Davidovcu, jedinu na mecu, koju smo platili jednom izgubljenom loptom, sutem iz igre 0:4, popijenom bananom, totalnom nesposobnoscu debila da organizuje jedan jebeni pozicioni napad i monstruoznim indeksom od -1 za skoro 18 minuta koliko se blamirao na parketu, na utakmici koju smo odigrali preko kurca i za koju je jedino bilo pitanje kojom razlikom ce se zavrsiti. Odbranu vise necu ni da pominjem.

 

Debil je kod Karija bio deset puta bolji igrac od ovoga sto sada igra a i tako deset puta bolji nego sto je sada je bio kancer tima. On je nekad znao i da pogodi nesto spolja, da brzinom probije igraca koji ga cuva, sad kad sutne imas utisak da ce obe ruke da iscasi iz ramena jer jedva dobacuje a da probije ne moze ni urnu sa pepelom pokojne babe.

Link to comment

Kad igraju sa Partizanom? To je jedina nada - da ga onaj Nikolić isponižava i uzme mu, tako malom, 3-4 živr lopte, a uz to ne bi bilo loše da Partizan dobije...idealno tako što Regland ispadne sa 5 ličnih, a prdež u poslednjem napadu bude izblokiran laktom od strane Pejdža.

Link to comment

Baš šteta što ovaj čir na dupetu toliko iritira, bio bi ovo skroz simpa tim. 6 kul stranaca, pa onda i ova petorka domaćih koja je završila, samo da je tu radanov umesto njega. Al ne može predsednik nešto da ne zasere. Ili nije u stanju da isplati plate kada imamo top8 tim, ili postavi nadrkanog početnika da bude trener, ili ovo sada sa prdežom.

Link to comment

Ne znam kako toliko ne uspeva da... neutralise svoj negativni uticaj, kad je vec hteo/pristao da bude u ovom timu. Nekvalitetom ocigledno iskace u odnosu na tim, ali nije pao s Marsa u kosarku, igra na ovom abaligaskom nivou vec godinama. Ili ce to nekako uspeti da dotera, ili ce biti izvizdan do kraja ove godine. Steta sto se ne napravi vise mesta za Ristica, da li bi mogao da krade minute i na cetvorci kad nema Fajea ili Borise? S druge strane, Borisa je bas zivnuo, ovo zalaganje u odbrani je za njegov talenat pola puta do makar pristojne karijere.

Link to comment
7 minutes ago, Malvo said:

Ne znam kako toliko ne uspeva da... neutralise svoj negativni uticaj, kad je vec hteo/pristao da bude u ovom timu. Nekvalitetom ocigledno iskace u odnosu na tim, ali nije pao s Marsa u kosarku, igra na ovom abaligaskom nivou vec godinama. Ili ce to nekako uspeti da dotera, ili ce biti izvizdan do kraja ove godine. Steta sto se ne napravi vise mesta za Ristica, da li bi mogao da krade minute i na cetvorci kad nema Fajea ili Borise? S druge strane, Borisa je bas zivnuo, ovo zalaganje u odbrani je za njegov talenat pola puta do makar pristojne karijere.

 

Fitjko je bivsi kosarkas vec dosta dugo, cak i za svoj inace skromni nivo kosarke kakav je ponekad umeo da isporuci. Deo njegovog blamiranja u pokusajima da polozi posle prodora ili da sutne spolja lezi u tome sto mu je dovoljno dva minuta ovog nivoa kosarke da potpuno izgubi snagu. Samo mu pogledas roditelje i vidis dokle ce geni da ga doguraju, vec sada vise lici na bure nego na sportistu.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...