Jump to content

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

8 hours ago, samo_opusteno said:

Dobra pobeda, nerealno je bilo ocekivati da ponovimo u par dana jos jednu gotovo savrsenu utakmicu.

 

Mi ove godine kao da se pripremamo samo za budućnost, a ovo ostalo otaljavamo  :) očekivao bih da je monako tip divlje ekipe koja igra napad, a u odbrani je bulja, kad ispade sasvim suprotno. Što i nije loše za nas da se vidi koliko možemo da budemo u problemu kad nas protivnik pritisne, a ovi su juče igrali dosta dobru i agresivnu odbranu, posebno na našim bekovima.

Ne sviđa mi se ni maikov stav, deluje daleko od spremnosti da u kontinuitetu igra, ali duga je sezona, pretpostavljam da će se spremiti i motivisati kada bude važno, kao što je i protiv budućnosti odigrao odlično. Juče se nije cimao ni 10% od cimanja u podgorici kada je pravio autoputeve i livade.

Ristić izgleda razočaravajuće, moguće da je bila greška teranje jovanovića zbog njega, jovanović makar zbog tela i mobilnosti deluje košarkaškije, a ovaj je baš nekretnina.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Koja crna odbrana Monaka kada smo mašili bacanja, Cirbes skoro sam baca ciglu, Čović u prodoru ne može da dobaci do koša, u jednom napadu Odžo sam pod košem a neko (Regland?) ispaljuje trojku i naravno maši.

Link to comment
7 hours ago, harper said:

 

Neverovatno. Ne secam se ni ja da sam ikada video tako nesto. Hoce unutra cesto da se odsudi lakat u ledja, cak i malo jace odgurivanje sakom, ali Regland je bukvalno oslonio saku na ledja igracu dok je ovaj bio ledjima u driblingu na deset metara od kosa i to dok je tapkao loptu u mestu. Niti ga je gurao, niti povlacio, niti pokusavao da mu zaustavi dribling, jednostavan dodir sakom kao kad neko krene unazad prema tebi a ti se oslonis sakom da mu stavis do znanja da si iza njega.

 

 

 

BTW, ta lična je Reglanda totalno izbacila iz takta, čovek je skroz popizdeo i sastavio se tek pred kraj meča. Pretpostavljam da u karijeri nije doživeo ništa slično. Za trun je izbegao tehničku, ova budaletina mu je zamalo nije svirala zbog načina na koji je otišao ka klupi.

Link to comment

Ova slika je zastrasujuca na previse nivoa. Sta ako Filip odluci da posle bogate karijere predje u trenerske vode, tek ga se onda necemo otarasiti dok je tata-Nebojsa u klubu.

Link to comment
1 hour ago, salerokada said:

Koja crna odbrana Monaka kada smo mašili bacanja, Cirbes skoro sam baca ciglu, Čović u prodoru ne može da dobaci do koša, u jednom napadu Odžo sam pod košem a neko (Regland?) ispaljuje trojku i naravno maši.

 

To što smo mi  gomilom gluposti doprineli da utakmica bude negledljivi hrkljuš ne potire njihovu dobru odbranu. Protiv bolje još nismo igrali ove sezone (laktaši + 4 zvanične)

Link to comment
54 minutes ago, nautilus said:

jos gore, ako nakon igracke karijere predje u upravu kluba

sto je to gore? ja bih mu odmah predlozio da predje u upravu ako bi batalio da igra.

Link to comment

to sam (se) bas i ja pitao, zasto nije objavljeno da je potpisao ugovor, i na koliko, a sigurno je potpisao, mozda i cetvorogodisnji, ko zna. ali i ne ocekujem da iko to pitanje postavi recimo nebojsi covicu. al zato ga pitaju kolika je perperogluova plata, jebala ih perperogluova plata.

Link to comment
4 hours ago, nautilus said:

jos gore, ako nakon igracke karijere predje u upravu kluba

 

3 hours ago, Joe D said:

sto je to gore? ja bih mu odmah predlozio da predje u upravu ako bi batalio da igra.

 

Think out of the box, Filip kao trener-igrac je optimalno resenje. Bezveze je da jedan nivo na vertikali uprava - strucni stab - igracki kadar ostane bez predstavnika porodice Covic. Doduse, sposobni su oni i siguran sam da puno pomazu Tomicu i ovako, jedan odozdo a jedan odozgo. Jebi ga kad Coki nije napravio jos jednog sina.

Edited by Heaviside
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...