Jump to content

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Nije isprdak igrao samo zbog ličnih Reglanda. Dobar deo utakmice igrao je sa njim u petorci, Tomić je igrao čak i sa 3 mala (sa Baronom), tako da je isprdak definitivno u rotaciji ispred, ne samo Nenadića i Davidovca, već i Radanova i Dobrića. Tako da...Zvezda je fijasko koji samo čeka da se desi. Bolje bi bilo da sad popasu neke teške poraze, možda se i dozovu pameti, ovako će ih porazi sustići kad bude bilo najbitnije.
Petorka sa Raglandom, Filipom, Baronom, Perperogluom i Odžom je uspostavila balans kada su ovi pretili da se odlepe na nedostižnu prednost. Ko to nije video taj se ič ne razume u košarku.
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dobili utakmicu i na mali broj poena, realno ona silna promašena bacanja su nas koštala i laganijeg trijumfa i pored lošije partije. Stratos nas iskustvom vratio i držao u utakmici, Ragland naravno tatko ove ekipe.

Link to comment
57 minutes ago, Ivo Petović said:

Nije isprdak igrao samo zbog ličnih Reglanda. Dobar deo utakmice igrao je sa njim u petorci, Tomić je igrao čak i sa 3 mala (sa Baronom), tako da je isprdak definitivno u rotaciji ispred, ne samo Nenadića i Davidovca, već i Radanova i Dobrića. Tako da...Zvezda je fijasko koji samo čeka da se desi. Bolje bi bilo da sad popasu neke teške poraze, možda se i dozovu pameti, ovako će ih porazi sustići kad bude bilo najbitnije.

 

Polako postajes kontraproduktivan i postovi ti postaju necitljivi zato sto ne mozes da podneses Covica u timu. Nije mi jasno zasto gledas ako te toliko nervira, ocigledno je da ce debil igrati i da se tu nista nece promeniti, osim ako ne napravi neku veci svinjariju pa dozivi da ga navijaci ispsuju na pasja kola u Pioniru. Sto je vrlo realno da se desi. Radanov i Dobric su veceras bili ispod svakog kriterijuma, a pri tom i nisu plejevi, Davidovac se vraca iz povrede, Nenadic nije resenje. Ono sto ce nas zajebati nije hijerarhija u timu vec to sto nismo doveli normalnog drugog pleja da bi ovo umisljeno govance moglo da igra. Ali tako je kako je i tako ce izgleda i ostati, samo se zderes bezveze.

Link to comment

Ljudina kapiten je jos gori od isprdka. Napucao se, pa je jos kruci i sporiji nego ranije, vise ni u odbrani cesto ne stigne da isprati svog coveka.

Prilicno je neverovatno da on zivi od kosarke, a manje je talentovan od prosecnog rekreativca. I to lepo zivi, verujem da ima oko 200k godisnje, mozda i nacionalnu penziju?

Link to comment
2 minutes ago, triple_nippled said:

eVrokup je smesno takmicenje. ocajna kosarka. svaka poluozbiljna ekipa bi morala ovo da dobije. bravo zvezdo!

 

Rano je jos za takve ocene, ekipe uglavnom jos nisu ozbiljnije usle u sezonu. Posle tek dva kola ostale su samo cetiri neporazene ekipe u celom takmicenju, Uniks, Valensija, Lokomotiva i mi.

Link to comment
1 hour ago, salerokada said:

Rebić meč viner za Mornar protiv Torina :)

 

Кад се само сјетим оне роле против Бајерна :D

Link to comment
9 minutes ago, harper said:

 

Polako postajes kontraproduktivan i postovi ti postaju necitljivi zato sto ne mozes da podneses Covica u timu. Nije mi jasno zasto gledas ako te toliko nervira, ocigledno je da ce debil igrati i da se tu nista nece promeniti, osim ako ne napravi neku veci svinjariju pa dozivi da ga navijaci ispsuju na pasja kola u Pioniru. Sto je vrlo realno da se desi. Radanov i Dobric su veceras bili ispod svakog kriterijuma, a pri tom i nisu plejevi, Davidovac se vraca iz povrede, Nenadic nije resenje. Ono sto ce nas zajebati nije hijerarhija u timu vec to sto nismo doveli normalnog drugog pleja da bi ovo umisljeno govance moglo da igra. Ali tako je kako je i tako ce izgleda i ostati, samo se zderes bezveze.

 

Pa rekoh pre pola sata da ću da iskuliram sa Zvezdom :)

Link to comment

@Ivo Petović Nisam ti odgovorio na post o Čovićevoj igri od pre neki dan. Manje više si u pravu, sećam se ispadanja iz odbrane u prvom napadu, utakmicu sam odgledao celu ali sam preskakao tajmaute pauze i sl pa nisam kontemplirao najbolje sva dešavanja. Jeste mali i debeo, ali mislim da nije toliko spor. Takođe, mislim da toliko obraćaš pažnju na druge igrače i meriš svaki kontakt sa loptom i svaku odbranu, da bi svakome našao poprilično istih ili sličnih situacija... 

Daleko bilo da ga nešto branim, rado bih mu sutra video leđa. 

Link to comment
2 hours ago, harper said:

Jedno dve su mu sudjenje za rubriku WTF a posebno se dopala ona na sredini terena zbog toga sto je naslonio ruku na ledja igracu koji je ledjima u driblingu.

 

Mislim da to još nikad nisam video do sinoć.

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

 

Mislim da to još nikad nisam video do sinoć.

 

Neverovatno. Ne secam se ni ja da sam ikada video tako nesto. Hoce unutra cesto da se odsudi lakat u ledja, cak i malo jace odgurivanje sakom, ali Regland je bukvalno oslonio saku na ledja igracu dok je ovaj bio ledjima u driblingu na deset metara od kosa i to dok je tapkao loptu u mestu. Niti ga je gurao, niti povlacio, niti pokusavao da mu zaustavi dribling, jednostavan dodir sakom kao kad neko krene unazad prema tebi a ti se oslonis sakom da mu stavis do znanja da si iza njega.

 

Inace je sudjenje bilo jadno ali tako ce i biti dok ne krene zavrsnica, najbolje sudije su rezervisane za Evroligu. Nije da su ostetili bilo koji tim posebno ali su sudili da te Bog sacuva. Bilo mi je jasno koji je to profil kad su dodelili tehnicke Stratosu i jednom igracu Monaka za ono "s'a je bilo" nadbuljivanje bez kontakta koje se zavrsilo tako sto se Francuz izvinio a Perperoglu ga prijateljski pomazio po glavi u znak da je sve OK. Jos mucenik otisao da odgleda snimak kako bi sve bilo po PS-u.:laugh:

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...