Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

2 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

prave, prave, svuda prave takve komprose. ne govorim ovo zato sto mislim da je to dobro ili normalno vec hocu da nagalsim da nema ovde nikakvog skirveno plana, jasno je sta je u pitanju.

 

Ne radi se o tome da li prave kompromise, radi se o tome da li prave ovako gigantske kompromise da moraju da ubace tatinog gazdu koji je 10 puta lošiji igrač od drugog najlošijeg igrača u timu, gde je i čoveku koji je juče saznao da postoji sport koji se zove košarka jasno da ovaj nema tu šta da traži. Baš bih voleo da mi daš takav primer.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

ne, nema nikakve razlike da li je zvezda ili je treca srpska liga. nije samo to da igra tatin sin, sta cemo sa igracima koje drze u timu zbog menadzera samo da bi agnet uzeo proviziju?! to imas na svim nivoima u evropi.

Link to comment
Just now, Кристофер Лумумбо said:

ne, nema nikakve razlike da li je zvezda ili je treca srpska liga. nije samo to da igra tatin sin, sta cemo sa igracima koje drze u timu zbog menadzera samo da bi agnet uzeo proviziju?! to imas na svim nivoima u evropi.

 

Da, naravno da ima sve razlike da li je takmičenje na vrhunskom evropskom nivou ili je liga bez briga. Mogao si FMP onda da kažeš.

 

Držanje igrača zbog menadžera je nešto sasvim drugo...tu igrači su možda lošiji ilinisu, ali su makar profesionalni košarkaši. Ovo je čisti bahati nepotizam po principu boli me kurac marvo što moj prdež nema veze sa mozgom i što to šteti timu, može mi se, poljubite me u dupe mašinsko..Samo to.

Link to comment

naravno, i nema nikakve skrivene namere iza toga, trener je svestan da radi to da bi bio tu gde jeste i to je to.

Link to comment

Naravno, zato mu i želim da prođe kao što svi beskičmenjaci bez integriteta treba da prođu...nažalost, nekad mi se želje ne ispune.

 

btw, u Zvezdi ima i onaj drugi primer u vidu Kešelja, ali on makar ne ustaje sa kraja klupe.

Link to comment

Meni je Tomic jasan, nije mi jasan Isprdak. Mislim, sta on zapravo ocekuje i cemu se nada? Da ce da pokaze, kao u nekom holivudskom scenariju, da je ipak igrac i da su se svi ogresili o njega? Da ce da zabode neki ugovor zato sto igra u Zvezdi? U Zvezdi je vec igrao, nije da mu tata ispunjava neku decacku zelju. S druge strane, pre ili kasnije ce taj cir nezadovoljstva njime u timu puci kao cir u Pioniru i izvizdace ga publika kao konja. Ko normalan se izlaze takvoj mogucnosti?

Link to comment

Isprdak očigledno nema problem sa samopouzdanjem...čak je i sinoć nakon nekoliko brutalnih ganbangovanja na obe strane terena, zadržao kakvu takvu prisebnost u par navrata tj nije se potpuno raspao. Drugo, mislim da isprdka boli stojko...uživa u trenutku, niko mu ništa ne može, pokušava nešto šatro da dokaže...možda su mu roditelji punili 30 godina glavu da je najbolji i najpametniji, ne bi bio prvi...

Link to comment
3 minutes ago, Ivo Petović said:

Isprdak očigledno nema problem sa samopouzdanjem...čak je i sinoć nakon nekoliko brutalnih ganbangovanja na obe strane terena, zadržao kakvu takvu prisebnost u par navrata tj nije se potpuno raspao. Drugo, mislim da isprdka boli stojko...uživa u trenutku, niko mu ništa ne može, pokušava nešto šatro da dokaže...možda su mu roditelji punili 30 godina glavu da je najbolji i najpametniji, ne bi bio prvi...

 

Videcemo koliko je to samopouzdanje kad cela hala krene da mu jebe mater zbog toga sto je nesposobni debil.

Link to comment

To bi moglo da pomogne. Biće zanimljivo šta će se dešavati kad krenu lošije igre i porazi, pa još u serijama. Do sada je sve bilo kao po nekom Dizni scenariju, videćemo kad ceo tim dohvati malo surovija realnost...

Link to comment
18 minutes ago, Ivo Petović said:

Isprdak očigledno nema problem sa samopouzdanjem...čak je i sinoć nakon nekoliko brutalnih ganbangovanja na obe strane terena, zadržao kakvu takvu prisebnost u par navrata tj nije se potpuno raspao. Drugo, mislim da isprdka boli stojko...uživa u trenutku, niko mu ništa ne može, pokušava nešto šatro da dokaže...možda su mu roditelji punili 30 godina glavu da je najbolji i najpametniji, ne bi bio prvi...

Filip je dobar primer zašto nurture pobeđuje nature. On jeste  mali, debeo i spor, ali to nije presudno. Presudno je to sto je nikakav.

Link to comment
4 minutes ago, Ivo Petović said:

To bi moglo da pomogne. Biće zanimljivo šta će se dešavati kad krenu lošije igre i porazi, pa još u serijama. Do sada je sve bilo kao po nekom Dizni scenariju, videćemo kad ceo tim dohvati malo surovija realnost...

 

Ma, on se vec pretplatio na odijum javnosti, zato se i pitam sta je umislio da dokaze izlazuci se potencijalnoj blamazi. Cak bi i nekom krstenom igracu bilo komplikovano da igra pod tolikim pritiskom a Fitjko je toliki debil da ce sasvim sigurno uci u neku seriju gresaka koja ce da raspomami halu. Protiv Cibone su mu se cak i saigraci brecnuli par puta, ne znam kako je bilo protiv Ulma.

 

On the bright side, bas je lepo videti Borishu kako nije igrac manje u odbrani od pocetka ove sezone. Skoncentrisan, stalno u stavu, dva puta nije dozvolio Klarku da ga ugura pod kos, dva puta je ostao protiv nizeg igraca i odlicno je odradio odbranu, zalepio je i jednu "bil krakatilo" bananu na kraju prve cetvrtine. U napadu uglavnom statira ali kako se budu produzavale ove odbrambene sekvence doci ce i malo vise slobode u napadu. Nije da nesto posebno igra da se covek odusevi ali bas prija taj promenjeni mindset da se pegla u odbrani a u napadu sta i kako dodje. Izgleda su prosle junirske bubice.

Link to comment

Bice zanimljivo ako se Regland povredi ili razboli a Sin bude morao, kao prvi plej, igrati 20+ minuta u, na primer, Evrokupu. Protiv nekih tamo Igokea cak i nece toliko tragicno izgledati, ali kad naleti na nekoga ko igra iole ozbiljniju odbranu to ce biti tuzno za gledati. Kao i juce, uostalom.

 

Inace, covjek je u utakmici koju smo dobili sa 20 razlike imao indeks -4.

Link to comment
16 minutes ago, nautilus said:

Bice zanimljivo ako se Regland povredi ili razboli a Sin bude morao, kao prvi plej, igrati 20+ minuta u, na primer, Evrokupu.

 

 

Језик прегризао.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...