Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

:D težak dan, u glavi mi Nedović.

 

Gledao sam Odžoa prošle godine u FMPu i bio je smešan. Ovo večeras je 3 nivoa iznad prošlogodišnjeg igrača. Meni je fascinantno da je izdržao 20+ minuta na terenu. Regland je crkao pošto je kad smo bili u problemu radio bukvalno sve, prenosio loptu, igrao odbranu, organizovao napad i probijao odbranu onim bolesno dobrim prodorima. Nemoj me shvatiti pogrešno, ne mislim ništa dobro o Čoviću, i blam me je što igra kod nas, ali razumem zašto ga je Tomić ubacio kad već nema nikog drugog na pleju.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zar taj Čović junior nije jednom otišao iz Zvezde, prekipelo mu, skapirao da je teret, da hoće da rastereti tim pritiska, kritike i krsta koji nosi, i sve to tako principijelno?

 

Čoki juniore, izdrži! :fantom:

Link to comment
9 hours ago, MiddleClass said:

Plus mu hala na zvizdi ko tada.

za sada.. doce i do toga, al tad ce vec biti kasno iz rezultatskog ugla, a transfer neprijatnosti™ ce biti 10 puta veci nego prvog puta.. :coffee:

Link to comment
11 hours ago, nautilus said:

:D težak dan, u glavi mi Nedović.

 

Gledao sam Odžoa prošle godine u FMPu i bio je smešan. Ovo večeras je 3 nivoa iznad prošlogodišnjeg igrača. Meni je fascinantno da je izdržao 20+ minuta na terenu. Regland je crkao pošto je kad smo bili u problemu radio bukvalno sve, prenosio loptu, igrao odbranu, organizovao napad i probijao odbranu onim bolesno dobrim prodorima. Nemoj me shvatiti pogrešno, ne mislim ništa dobro o Čoviću, i blam me je što igra kod nas, ali razumem zašto ga je Tomić ubacio kad već nema nikog drugog na pleju.

 

odzo je cudo prirode, onoliki covek (valjda samo u stopalima ima 20 kila) a trci gore-dole kao gazela. juce na +15, posle 25 minuta koje je proveo u igri, u sprintu leteo nazad da bi zaustavio njihovu kontru. neverovatno. nije tako delovalo prosle sezone, fascinantan napredak. ko zna, i bobi je dosao kod nas sa 25 godina  :dry:

Edited by Nikodije
Link to comment

Ha ha, karma je kurva...hoćeš jajarenje i nepotizam, bićeš kažnjen dok si rekao drugo kolo. Još je i Džile imao vremena da pripremi utakmicu...

 

Biće zadovoljstvo pogledati sutra.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...