Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

mrtva trka dal dobijem veci popizditis kad vidim raspalog filipa u timu, ili kad tomic posle utakmice prosipa suplje price kako nije zadovoljan igrom, ovo ono, a drzi raspalog filipa u timu..

 

jednostavno ko sto sam i kazao, trener koji drzi filipa u timu a kao puca na najvece ambicije je nista drugo, do obicna prevara od trenera. :coffee:

Edited by Shaq
Link to comment

realno, falio nam je samo vuk radivojevic pa da sou mucenja bude kompletan. najjaci momenat utakmice je negde u drugom minutu 3/4, odmah nakon poluvremena kada tomic menja citavu prvu petorku. potpuno besan na njih.

 

ne secam se kada sam video da neko protiv nas realizuje prvih 6 napada na utakmici, odbranu nismo ni igrali. lazic je pola igraca iz vremena radonje, dobric se vraca iz povrede i imamo tu problem. drugi problem je centar.  cirbes je potpuno van forme,  odzo je najjaci covek koga sam video uzivo, ali ne zna basket, ristic je zelen. sa druge strane, regland i fej su bas dobri, baron ok, ne razumem potpisivanje perperoglua, apsolutni visak u timu.

 

aba sudije su posebna prica, nisu nikoga ostetile, jednostavno su sudili lose.

 

PS: bio i djokovic sa klincem. klinac nesto kenjkao pa su otisli nakon 10 minuta :D

Link to comment

Perperoglu je bio nesto bolestan, zato je i slabije igrao. verovatno. Ragland nam je glavni igrač, i prelomio je utakmicu. Na žalost, na trojici su sami ostajali mahom igrači koje je on čuvao.

Problem će biti u skoku, pošto skoro čitavu utakmicu igramo sa dva paticvrka, a ponekad i tri. Još su i Fajeu su skidali skokove deset santimetara niži igrači od njega.

Link to comment

i dalje odbijam da verujem da bi filip mogao da ima neku bitnu ulogu u vaznim utakmicama, a zelim da verujem da je on projektovan™ samo za ove protivnike tipa cibona, ulm... mozda sam i dalje u denial fazi sto se njega tice, uostalom videcemo vec u nedelju u podgorici. ako tamo dobije neke znacajnije minute, jasno je kakve su ambicije, tj da ih nema

Edited by Nikodije
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...