Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

S kim se svađaš?

 

debeli trener budućnosti ima svoje ime i prezime kao što i pička ćelava ima svoje i imaju svoje rezultate iza sebe

 

postalo je prilično bezveze čitati postove koji su čist flejm.. isto kao što je totalno ludilo otpisati ovaj tim zvezde samo zato što u rosteru ima čovića, a sada odjednom se kuje u zvezde.. kao što je totalno ludilo otpisivati tim partizana jer je izgubio nekompletan od baskonie a sada ga uzdizati u zvezde jer je dobio mornara i igrao egal sa budućnosti.. 

 

a i inače po većini postova ovde, niko nikog ne dobija jer je bolji i dobro je odigrao nego zato što protivnik nema pojma.. tako je budućnost unapred otpisana sa 3 pobede u evroligi, džikić i gordić nisu dobili finale nego su ga alimpijević i feldin izgubili itd itd. 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Odgledah najzad snimak. Svidelo mi se dosta toga, moram priznati. Ona sekvenca kad su Odžo i Faje lupili back to back rampe bekovima Budućnosti (koji su nas urnisali u finalu) mi je bila do jaja.

 

Ova varijanta sa Nenadićem već ima smisla. Deluje mi da je tek u finalu Tomić igrao sa rosterom i rasporedom minuta s kojim će igrati bitne utakmice. Nedostaje backup 4, Boriša je opet bio metiljav protiv Cedevite, možda Davidovac može tu da pomogne.

 

Kako je Odžo došao da situacije da završi u FMPu, nije mi jasno. Da je stigao kod nekog ozbiljnog trenera sa 20 godina, sad bi imao multimilionski ugovor u NBA. I tamo jedva da ima nekoliko ljudi koji mogu da se rvu sa njim.

 

I da, Regland je baš ozbiljan igrač.

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Vidim samo 5+3. U čemu je bio problem?

 

btw, ne znam da li je neko obratio pažnju, Tomić je kod 3 Dobrićeve otvorene trojke počeo da aplaudira pre nego što je ovaj i izbacio loptu. Nije bilo sumnje kod njega da će Dobrić to ubaciti.

Link to comment
8 hours ago, Ivo Petović said:

 

 

8 hours ago, Ivo Petović said:

Vidim samo 5+3. U čemu je bio problem?

 

btw, ne znam da li je neko obratio pažnju, Tomić je kod 3 Dobrićeve otvorene trojke počeo da aplaudira pre nego što je ovaj i izbacio loptu. Nije bilo sumnje kod njega da će Dobrić to ubaciti.

 

Nisam obratio pažnju u prenosu, ali možda je samo pozdravio dobar napad, protok lopte... Treneri to rade, ako je otvoren šut, to je dobar napad, bez obzira na to da li uđe ili ne. 

Edited by Djolle
Link to comment
2 hours ago, Djolle said:

 

 

Nisam obratio pažnju u prenosu, ali možda je samo pozdravio dobar napad, protok lopte... Treneri to rade, ako je otvoren šut, to je dobar napad, bez obzira na to da li uđe ili ne. 

 

Upravo tako. Ako se ne varam, taj aplauz pre svega bio upucen Beronu koji je povukao pik i stekao prednost levim ulazom a onda, iako je u sustini mogao da ide na relativno rizicno polaganje, samo produzio loptu u cosak odakle je Dobric sam kao duh odapeo trojku za 33:16. Strasan spacing smo imali u tom napadu, bukvalno svaki igrac je mogao da dobije loptu i bude sam na sutu a na parketu su bili Ristic, Nenadic, Dobric, Beron i Perperoglu.

Link to comment

baron me je iznenadio kako dobro vidi. mislio sam da je on tipican skraceni sebicni trpac, odbrane bez, ali nije uopste. bas dobar potpis, kao i joe r. kao i svi ostali, barem zasad  :)

Link to comment
14 hours ago, Ivo Petović said:

Ova varijanta sa Nenadićem već ima smisla. Deluje mi da je tek u finalu Tomić igrao sa rosterom i rasporedom minuta s kojim će igrati bitne utakmice. Nedostaje backup 4, Boriša je opet bio metiljav protiv Cedevite, možda Davidovac može tu da pomogne.

 

 

Quote

 Nemam zamerki za Simanića, radiću sa njim i ja vam dajem reč da će on postati igrač i biće vodeći igrač Crvene zvezde u godinama koji dolaze. 

 

Ovo je Tomic izjavio za Borisu posle Olimpije. Nece on igrati svaku, ali ocekujem da cemo do kraja sezone dobiti i nesto od njegovog potencijala. Prilicno hrabra izjava, a ne deluje kao neko ko lako daje obecanja...

 

Sto se Nenadica tice, to sam i pisao pre par dana kada je bila skepsa da li ce Covic imati zagrantovano mesto drugog pleja. Jedan od prvih Tomicevih utisaka po dolasku u klub je bio upravo Nenadic i njegove organizacione mogucnosti. Da se nije povredio pred pocetak pripremnih utkamica, to bi se videlo i ranije. Mada ni ovako nije lose, da se Nenadic predstavi u finalu protiv 1 od 2 najveca rivala za trofej. 

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

baron me je iznenadio kako dobro vidi. mislio sam da je on tipican skraceni sebicni trpac, odbrane bez, ali nije uopste. bas dobar potpis, kao i joe r. kao i svi ostali, barem zasad  :)

Do prve loše partije kada ćemo im jebati sve živo i mrtvo ™. Pa u krug

Link to comment
11 minutes ago, Hamlet Strašni said:

Do prve loše partije kada ćemo im jebati sve živo i mrtvo ™. Pa u krug

 

to je ono što mi nećemo nikad shvatiti ovde. oscilacije iz kola u kola su potpuno normalna stvar za igrače. prilično je mali broj igrača koji svoju formu mogu da drže na nekom istom nivou duže vreme, a i tada imaš prilično promenljive kategorije kao šut recimo, kao protivnik koji može potpuno da ti ne odgovara itd. overreaction na jednu partiju je potpuno normalna generalno za evrokošarku, u nba je raspored drugačiji pa je zato tamo normalnije valjda. 

Link to comment

od fc3 na mestu pleja bi bio korisniji i polupani vrabac, a kamoli nenadic koji je daleko talentovaniji od istog u oba pravca..

lm, ipak cenim da je ficova minutaza protiv buducnosti bili samo incident, i da ce vec od prvog kola u abi imati svoje minute.. :coffee:

 

a i ne treba nam cetvorka u ovom momentumu, imamo lufta da se uz fayea i stratosa ako zatreba, lagano dozira™ borisa..

naravno, da kojim slucajem igramo el, tu bi vec od starta morali da imamo spreman back up na 4, al s obzirom da smo u jurocupu, nije zurba..

Link to comment
12 hours ago, Djolle said:

 

 

Nisam obratio pažnju u prenosu, ali možda je samo pozdravio dobar napad, protok lopte... Treneri to rade, ako je otvoren šut, to je dobar napad, bez obzira na to da li uđe ili ne. 

 

Naravno, samo smo mi to uradili barem 5-6 puta za poluvreme, a on je aplaudirao samo kad je Dobrić ostao dva puta sam....verovatno je i ideja da u idealnoj varijanti lopta ide Dobriću u ćošak, pretpostavljam da su njegovi procenti ipak najbolji.

Link to comment

Aj da se još jednom pohvali agilna uprava..."sezonci iz prošle sezone imaju popust od 1000 dinara na novu sezonsku"-u stvarnosti-svako ko kupi sezonsku ima popust od 1000 dinara.:Jova:

Ove godine ne uzimam, prvi put posle milion godina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...