Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

49 minutes ago, theanswer said:

ma šta mi napriča

Da naprica se, tu su pare bile najmanji problem, na kraju  mu je sve i isplaceno, decko ima ego jednog Lebron Dzejmsa a igracki je cist prosek na evropskom nivou.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

e ali igrač se odriče ugovora zbog dana kašnjenja, i ostaje bez ičega, na pola septembra kad su rosteri već formirani. koja priča za laku noć deco

i onda potpisuje za 50% manje para, ali bez kašnjenja časna reč

 

i sad treba da gurnemo dve olovke u nos i gaće na glavu, i da se pravimo da je to sve tako bilo  :happy:

Link to comment

44:39 poluvreme protiv Niznjeg. Ocekivano nepovezana igra, ali kud i kamo to izgleda bolje nego prosle godine u ovo vreme. 

 

Borisa pokazuje znake zivota. Odzo bas dobar i dominantan. Beron i Reglend onako, van ritma, ali mislim da ce biti ok. Perperoglu je penzioner - Keselj vol. 2. Steta sto nije Danga umesto njega tu, ekipa bi bila znatno konkurentnija.

Ako je i bilo dileme oko Covica, mislim da je vise nema, raspojasao se malisan i gospodari terenom. 

Link to comment
14 minutes ago, FPLS said:

Vec dobrih 12 min Filip i Keselj zajedno na parketu :wub:

 

U jednom momentu, petorka Reglend-Covic-Perperoglu-Keselj-Borisa.

 

Utego Milanče!

Link to comment

Za Kešelja ne vjerujem da će biti u 12 kada se svi oporave i okupe, Fića je tu, šta je tu je, i ja bih volio da smo maznuli možda neko sveučilištarca, ali baš da će mi ogaditi gledanje Zvezde, to nisu ni daleko gori od njega uspjeli. Jedino tata njegov to može uraditi ukoliko opet krene sranje sa platama, budžetom ili njegovo petljanje struci u rad.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...