Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

22 minutes ago, harper said:

 

Naravno da je bolje kad je igracu lepo ali otkud da je tolikim igracima lepo a bas, eto, Stefanu Jankovicu nije, ima li to mozda neke veze i sa Stefanom Jankovicem i kako to tacno znaci da ako klub nece da pusti igraca zato sto mu nije lepo onda je gazda kluba gad. Cemu onda ugovori ako igraci mogu da idu onde gde im je lepse kako god im se cefne? Neka svi igraju dok im je lepo a onda neka idu kod konkurencije ako ce im tamo biti lepse, da ne bi ispalo kako je neko pakostan prema konkurenciji. To su epske budalastine. Je l' pita neko klub da li mu je lepo kad igrac podbaci? Ne pita, ima da se postuju odredbe iz ugovora ako ih igrac takodje postuje, kako god taj igrac igrao i koliki god kvalitet pokazivao.

 

Jankovic moze da ode iz Zvezde jer klub nije postovao ugovor, ako ga nije postovao. Kraj price. To gde je njemu bilo lepo i gde ce mu biti lepse je nebitno. A prema onom govnarskom naprdnjackom klubu koji je navikao da se ponasa kao siledzija i treba biti pakostan, oni nista bolje ne zasluzuju.

 

Umes suptilno da promenis poentu onoga sto je neko napisao i onda polemises sa time. Zasto to radis znas samo ti, ali nije lepo i ubija smisao diskusije.

Nisam napisao da je gazda gad kada ne pusta igrace da idu cim im ne bude lepo.

Napisao sam da je gazda gad kada nece da pusti igraca od koga je jasno da nece imati nikakve koristi. 

 

Sad slobodno opet izvrni napisano i sa time polemisi. Poznato je da tvoja nezna dusa ne moze da podnese da tvoj post ne bude poslednji u razmeni, pa necu odgovarati. nekad bude i zabavno posmatrati shadow boxing u tvojoj izvedbi, ali brzo dosadi.

 

edit:

zaboravio sam da ti skrenem paznju na to da navijas za privatni klub nebojse covica, coveka koji iza sebe ima dela za 40 godina zatvora, a istovremeno pozivas na pakost prema partizanu jer su oni siledzijski klub. nema veceg siledzije u srpskoj kosarci od cokija i samim tim ni siledzijskijeg kluba od zvezde. inace navijam za zvezdu, tj. sad me vec boli kurac, al eto malo mi je draza od partizana.

 

 

 

Edited by Heaviside
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Heaviside said:

 

 Jankovic se ne oseca lepo u Zvezdi i samo gadovi kao Covic bi mu pravili problem kada izrazi zelju da ode negde gde ce mu biti lepo.

 

1 minute ago, Heaviside said:

 

Umes suptilno da promenis poentu onoga sto je neko napisao i onda polemises sa time. Zasto to radis znas samo ti, ali nije lepo i ubija smisao diskusije.

Nisam napisao da je gazda gad kada ne pusta igrace da idu cim im ne bude lepo.

Napisao sam da je gazda gad kada nece da pusti igraca od koga je jasno da nece imati nikakve koristi. 

 

 

U pisanim diskusijama nema da se laze, jer ako se laze tu su pisani tragovi da potvrde da je u pitanju laz. Ne znam sta ti podrazumevas pod kvalitetnom diskusijom, po mom misljenju kvalitetna diskusija je kad covek razmislja o tome sta pise i seca se ili priznaje sta je napisao u prethodnom postu pa se drzi toga, umesto da sagovornika zajebava da mu izvrce reci i da ga nije dobro razumeo ili da nije dobro i posteno procitao to sto je napisano. Nisam ti ja kriv sto pises svasta pa zaboravis sta si napisao za pola sata.

Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

 

Da, stvarno je do sad nevidjeno da klub dopusti igracu u koga nije nista ulozio da napusti klub na sopstveni zahtev.

 

edit:

jankovica ne vole saigraci ni on njih, trener javno kaze da je lud, nije nosilac igre, ne zeli da bude tu. kakva je korist od takvog igraca? moze samo probleme da pravi, a covic nije retardiran pa da to ne zna. dakle, ne zadrzava ga iz poslovnih razloga nego da bi drkao Partizan i zato sto mu je generalno modus operandi  da tretira igrace kao roblje.

 

 

i odjebi vise, jadnice.

Edited by Heaviside
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

 

Da, stvarno je do sad nevidjeno da klub dopusti igracu u koga nije nista ulozio da napusti klub na sopstveni zahtev.

 

edit:

jankovica ne vole saigraci ni on njih, trener javno kaze da je lud, nije nosilac igre, ne zeli da bude tu. kakva je korist od takvog igraca? moze samo probleme da pravi, a covic nije retardiran pa da to ne zna. dakle, ne zadrzava ga iz poslovnih razloga nego da bi drkao Partizan i zato sto mu je generalno modus operandi  da tretira igrace kao roblje.

 

 

gde to ima da se pušta igrač koji je pod ugovorom da ode bez obeštećenja tek tako, samo zato što hoće da ode?

 

to što pričaš o nezadržavanju na silu nezadovoljnih igrača se odnosi na to da mu se ne pravi problem tako što bi se  zacepilo neko nerealno obeštećenje. ali ako već ima klauzulu™ po kojoj može da ode, onda zainteresovani klub može da plati i da ga vodi.  zašto bi ga puštali bez obeštećenja, šta je tu poslovno

Link to comment
9 minutes ago, levi said:

 

gde to ima da se pušta igrač koji je pod ugovorom da ode bez obeštećenja tek tako, samo zato što hoće da ode?

 

to što pričaš o nezadržavanju na silu nezadovoljnih igrača se odnosi na to da mu se ne pravi problem tako što bi se  zacepilo neko nerealno obeštećenje. ali ako već ima klauzulu™ po kojoj može da ode, onda zainteresovani klub može da plati i da ga vodi.  zašto bi ga puštali bez obeštećenja, šta je tu poslovno

2 minutes ago, harper said:

 

Ah da, nije da si se ti nalupetao pa sad editom spasavas guzicu nego sam ja jadnik.:laugh:

 

Pateticno.

 

edit je bio minut posle originalnog posta i pre svih tvojih odgovora.  jos sam naglasio da je edit u pitanju. hvatas se za formalnosti  ne bi li pobedio u faking neobaveznoj diskusiji na sportskom forumu.

3 minutes ago, levi said:

 

gde to ima da se pušta igrač koji je pod ugovorom da ode bez obeštećenja tek tako, samo zato što hoće da ode?

 

to što pričaš o nezadržavanju na silu nezadovoljnih igrača se odnosi na to da mu se ne pravi problem tako što bi se  zacepilo neko nerealno obeštećenje. ali ako već ima klauzulu™ po kojoj može da ode, onda zainteresovani klub može da plati i da ga vodi.  zašto bi ga puštali bez obeštećenja, šta je tu poslovno

 

Ispunjena je klauzula iz ugovora koja mu dozvoljava da napusti klub bez obestecenja i on zeli da je iskoristi. Ja bih voleo da mu klub za koji navijam u takvoj situaciji pozeli srecu u daljoj karijeri umesto sto se trudi da mu zagorca zivot.

Link to comment
16 minutes ago, Heaviside said:

 

edit je bio minut posle originalnog posta i pre svih tvojih odgovora.  jos sam naglasio da je edit u pitanju. hvatas se za formalnosti  ne bi li pobedio u faking neobaveznoj diskusiji na sportskom forumu.

 

 

To uopste nije isti post na koji sam odgovarao, covece. Taj drugi koji si napisao kao odgovor na moj post i editovao je dosao 40 minuta posle prvog. Da li je moguce da bas toliko nemas kontrolu nad time sta pises i kada? Recenicu na koju sam odgovorio sam citirao malocas, tacno onako kako je napisana, tu nema niceg teskog za razumeti. Ona glasi:

 

"Jankovic se ne oseca lepo u Zvezdi i samo gadovi kao Covic bi mu pravili problem kada izrazi zelju da ode negde gde ce mu biti lepo."

 

Kako se tacno iz ovoga moze zakljuciti da:

 

"Nisam napisao da je gazda gad kada ne pusta igrace da idu cim im ne bude lepo."?

 

Naprotiv, tacno to si napisao. Da li si to hteo da napises ili si hteo da napises nesto drugo ali si se zajebao, ne znam, ovo stoji u topiku na koji sam odgovorio. Desava se da se igracima dopusti da izadju iz ugovora zbog nekih nekosarkaskih stvari, desavalo se i u Zvezdi (Nastic poslednji slucaj), ali to nije ni obicaj, ni pravilo, niti ista govori o karakteru i licnosti gazde kluba. Igraci kad potpisuju ugovore sa klubovima ne znaju kako ce se snaci, kako ce se uklopiti sa saigracima, kako ce im se dopasti grad u kojem su dosli da igraju kosarku. To su rizici posla. Ali kad potpisu ugovore ti ugovori definisu odnose kluba i igraca, a ne to da li se neko oseca lepo ili ruzno. Kavani i Neimar su toliko jecali i kmecali jedan na drugog, doslo je do govana u klubu zbog njihove razmazenosti i sujete, pa ih eno obojice jos uvek u PSG-u. Niko im nije rekao - hajde momci, idite gde hocete, posto se ne osecate lepo. Stefan Jankovic je igrao za pare u Zvezdi, imao dobru minutazu, klub je trpeo njegova psiho-ludjenja i adaptaciju na evropsku kosarku kroz celu sezonu. I to su rizici posla, da potpises psihopatu, samo sa strane kluba. Nije tu niko zbog toga da bi mu bilo lepo.

Link to comment
3 minutes ago, harper said:

 

To uopste nije isti post na koji sam odgovarao, covece. Taj drugi koji si napisao kao odgovor na moj post i editovao je dosao 40 minuta posle prvog. Da li je moguce da bas toliko nemas kontrolu nad time sta pises i kada? Recenicu na koju sam odgovorio sam citirao malocas, tacno onako kako je napisana, tu nema niceg teskog za razumeti. Ona glasi:

 

"Jankovic se ne oseca lepo u Zvezdi i samo gadovi kao Covic bi mu pravili problem kada izrazi zelju da ode negde gde ce mu biti lepo."

 

Kako se tacno iz ovoga moze zakljuciti da:

 

"Nisam napisao da je gazda gad kada ne pusta igrace da idu cim im ne bude lepo."?

 

Naprotiv, tacno to si napisao. Da li si to hteo da napises ili si hteo da napises nesto drugo ali si se zajebao, ne znam, ovo stoji u topiku na koji sam odgovorio. Desava se da se igracima dopusti da izadju iz ugovora zbog nekih nekosarkaskih stvari, desavalo se i u Zvezdi (Nastic poslednji slucaj), ali to nije ni obicaj, ni pravilo, niti ista govori o karakteru i licnosti gazde kluba. Igraci kad potpisuju ugovore sa klubovima ne znaju kako ce se snaci, kako ce se uklopiti sa saigracima, kako ce im se dopasti grad u kojem su dosli da igraju kosarku. To su rizici posla. Ali kad potpisu ugovore ti ugovori definisu odnose kluba i igraca, a ne to da li se neko oseca lepo ili ruzno. Kavani i Neimar su toliko jecali i kmecali jedan na drugog, doslo je do govana u klubu zbog njihove razmazenosti i sujete, pa ih eno obojice jos uvek u PSG-u. Niko im nije rekao - hajde momci, idite gde hocete, posto se ne osecate lepo. Stefan Jankovic je igrao za pare u Zvezdi, imao dobru minutazu, klub je trpeo njegova psiho-ludjenja i adaptaciju na evropsku kosarku kroz celu sezonu. I to su rizici posla, da potpises psihopatu, samo sa strane kluba. Nije tu niko zbog toga da bi mu bilo lepo.

 

Ok, bio sam nejasan. Izvinjavam se zbog neprimerene reakcije. Ne bih vise na temu Jankovica, mozda nisi upoznat za situacijom do kraja, ja licno ne vidim nikakve slicnosti sa Neimarom. Nije toliko ni bitno na kraju cemo obojica navijati za Jr Coxa :D

Link to comment

To da ga saigraci i treneri nisu voleli  je  prica u koju tesko moze da se poveruje, oni nisu ni duzni da ga vole , vazno je da postoji postovanje  i sam se zahvalio saigracima u ovom oprostajnom pismu ,  pre ce biti da je precenio svoje mogucnosti  i da je hteo odmah veliku minutazu u prvoj sezoni, verovatno je smatrao sebe nekom velikom zvezdom koja je dosla iz Majami Hitsa u CZ , pa  je valjda zasluzio specijalan status u ekipi. Tesko ce sa ovakvim stavom napraviti nesto vise u  karijeri a i nije bog zna kakav talenat. To sto  ga je trener  prozivao da ima emocionalnih problema  nije neki pretarano veliki problem i Fil Dzekson je Radmanovica  prozivao u medijima da je spejs kadet, pa je covek preziveo i napravio respektabilnu NBA karijeru.

Edited by Micko8
Link to comment

čovek ima u ugovoru da može da izađe iz ugovora ako kasne sa nekom uplatom, kasnili su pa se dogovarali posle, pa opet ga izradili, zato je otišao

 

a zvezda to neće da prizna otuda arbitraža. 

Link to comment

Verovatno  mu je predoceno pre nego sto je dosao u Evropu da  plate  cesto kasne, tako je svuda u Evropi i bogatasi poput Fenera duguju , svima su Batovi  aktivni , ako je zeleo redovnu platu trebao je da se bori za ugovor u NBA ligi ili u Kini , evropa je nestabilna po tom pitanju.

Link to comment
18 minutes ago, Heaviside said:

To sto je lik psiho je samo razlog vise da ga ne zadrzavaju u klubu. 

tebi je valjda jasno da covica ne zanima da ga zadrzi u klubu, vec da izvuce pare, sto je ranije uspevao volebnim metodama, ali sada ocigledno nece da ide. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...