Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Joe D said:

Stvarno, zasto li je Jankovic hteo da ode iz kluba u kome ga saigraci maltretiraju a trener javno proziva da ima mentalnih problema i trazi svaku pliku da ga zakuca za klupu?

sta jos kazu na gtr-u? :coffee:

Link to comment
2 hours ago, adasevic said:

 

Menadzeri su mu Rade Fiilpovic i Vlada Dragutinovic. Dobili su mesta u upravi KKP i tako je pocelo. Ne kapiram sto su toliko zapeli da ga prebace. Nit je on neki novi Jordan, niti se njemu kao igracu vise isplati da igra u KKP. U Zvezdi bi bio prva cetvorka i rotirao bi sa Fajeom. Ovako je napravio mesta za Borisu sto ce mozda da bude i najbolji potez za Zvezdu (kayu da Borisa konacno daje znake zivota). U Partizanu ce za minutazu da se bori sa Novicom koji je neprikosnoven (ok i mator je i sklon povredama, al realno prvo ime tima) i Pecarskim koji je svakako najveci talenat u timu i sigurno neko od koga se ocekuje da eksplodira ove sezone... Gde ce tu Jankela da se udene nemam pojma. A i sanse da ga Novica pridavi na treningu su bar 50% vece nego da ga Laza pridavi :lol:

 

 

Novicu Veličkovića su jedva ubedili da igra i ovu sezonu. Vuče hroničnu povredu i sve manje ima snage da odigra. Ove sezone će moći maksimalno desetak minuta po meču i to jednom nedeljno.

Pecarski je fizički izuzetno inferioran za neku ozbiljniju minutažu. Još je izuzetno mlad, moguće da će za koju godinu steći i kakvu-takvu masu. Ali opet pričaju za njega da je i malo lenj na treninzima. Taj prelazak iz juniorske u seniorsku košarku za većinu naših mladih košarkaša predstavlja nekada i nepremostiv korak za ozbiljniju karijeru, bez obzira na talenat.

 

Tako da da, Janković ako bude otišao u Partizan imaće sigurno ozbiljniju minutažu.

 

 

Link to comment

znači opet mračno vreme otimanja igrača na arbitraži :dry:

 

mogli bi da pošaljemo delegaciju bivših igrača i trenera kkcz kod Vučića da traže ravnopravan tretman

 

 

Edited by levi
Link to comment

Krstic ,Perovic, Milutinov itd.  nisu  bili fizicki inferiorni kada ih je  Vujosevic  ubacivao u  igru kao mlade igrace ??? Suludo je praviti prostor  nekom polu igracu na ustrb igraca koji je proglasen MVP ijem juniorskog EP pre  mesec i nesto dana.  To samo pokazuje da klub nema nikakvu viziju, kao da ce akvizicija Jankovica  ,  uciniti Partizan favoritom u svim takmicenjima u kojima se klub bude takmicio ove sezone.

Edited by Micko8
Link to comment

Međutim, onda će KK Crvena zvezda mts svoje pravo kontratužbom potražiti u Olimpijskom komitetu Srbije i mnogim drugim sudovima u Srbiji, prema svima koji su učestvovali ili učestvuju u ovom skandalu, a zbog narušavanja, kako ugleda i brenda KK Crvena zvezda, tako i zbog nanošenja finansijske štete klubu. 

 

:laugh:

Zašto bi se OKS uopšte uključivao u ovaj spor i po kom osnovu? Isto važi i za mnoge druge sudove u Srrbiji...:fantom:

Link to comment

Pa ne znam, meni je glupo porediti Vujoševića i Čanka po kvalitetu rada sa mladim igračima. Šta više ja sam apsolutni skeptik da će (Čanak) moći  da ishendluje sve ove mlade igrače i izvede na pravi put. Čanak po mom mišljenju nije taj kapacitet. Nadam se da grešim.

Što se tiče Jankovića ja isto ne verujem da će doneti neki naročiti benefit, ako bude dolazio kod nas.

Ovaj odgovor može slobodno da ide na temu kk partizan.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
11 minutes ago, Apollo Creed said:

Međutim, onda će KK Crvena zvezda mts svoje pravo kontratužbom potražiti u Olimpijskom komitetu Srbije i mnogim drugim sudovima u Srbiji, prema svima koji su učestvovali ili učestvuju u ovom skandalu, a zbog narušavanja, kako ugleda i brenda KK Crvena zvezda, tako i zbog nanošenja finansijske štete klubu. 

 

:laugh:

Zašto bi se OKS uopšte uključivao u ovaj spor i po kom osnovu? Isto važi i za mnoge druge sudove u Srrbiji...:fantom:

 

Ako znas ko je na celu OKS i kako je postavljen na tu poziciju, onda je jasno otkud u celoj prici. Naravno, nema nista od bilo kakvih kontratuzbi, cisto zamajavanje javnosti..

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

Stvarno, zasto li je Jankovic hteo da ode iz kluba u kome ga saigraci maltretiraju a trener javno proziva da ima mentalnih problema i trazi svaku pliku da ga zakuca za klupu?

 

Ko ga je maltretirao? Topic je izjavio da su vise od njega ocekivali i da nije pokazao pun potencijal. Ko ga je zakucao za klupu? Decko je sam sebe izbacivao iz igre jer stize do 5 licnih u rekordnom roku. Imao je dobru minutazu prosle sezone, a ove bi imao i bolju (ukoliko bi uspeo da iskotrolise probleme sa licnim greskama). 

Ko sto rekoh, cela prica nije krenula od njega, nego od njegovog menadzera, sto je skroz ok. E sad, ostaje pitanje ko je u pravu a ko nije. To ce da resavaju po sudovima ocigledno. 

 

 

48 minutes ago, BlackGeorge said:

Novicu Veličkovića su jedva ubedili da igra i ovu sezonu. Vuče hroničnu povredu i sve manje ima snage da odigra. Ove sezone će moći maksimalno desetak minuta po meču i to jednom nedeljno.

Pecarski je fizički izuzetno inferioran za neku ozbiljniju minutažu. Još je izuzetno mlad, moguće da će za koju godinu steći i kakvu-takvu masu. Ali opet pričaju za njega da je i malo lenj na treninzima. Taj prelazak iz juniorske u seniorsku košarku za većinu naših mladih košarkaša predstavlja nekada i nepremostiv korak za ozbiljniju karijeru, bez obzira na talenat.

 

Tako da da, Janković ako bude otišao u Partizan imaće sigurno ozbiljniju minutažu.

 

 

 

Novica je i prosle sezone bio zamisljen da igra 5-10 minuta, pa je na kraju opet bio najbolji igrac Partizana (NWG mozda imao bolju statistiku, ali Novica je realno bio glavni). Verujem da ce i ove biti slicno. A sto se Pecarskog tice... jbg, ako posle onakvog EP i svega sto je pokazao ne dobije ozbiljniju minutazu bem li ga... Ja mislim da ce on imati znacajno vise prostora. Po meni, Jankovic moze da dobije prostora u Partizanu jedino ako se ispune 2 uslova - Novica ne moze vise od 5 minuta ili odluce da Pecarski ne treba da bud legitimna opcija na toj poziciji. Mada kad pogledas koliko brzo pravi faulove Jankovic, mozda i bude mesta za svu trojicu :)

 

Kako god bilo, mislim da je u Zvezdi imao znacajno bolje uslove da odigra dobru sezonu. Ovako ce Borisa da proba da iskoristi svoju sansu, a za Jankelu cemo da vidimo kako ce da se uklopi i ko ce da izvisi za minute... 

 

Link to comment

Jankovic je imao ocajan tretman u klubu. Ko nije corav ili se ne pravi corav mogao je to da vidi vrlo jasno. Da li je zasluzio ili nije, nije ni bitno, ne vidim koja bi njegova motivacija bila da nastavlja sa Zvezdom, osim tih projekcija da bi igrao vise i napredovao vise nego u Partizanu, za sta niko nema bilo kakvom osnova baziranog u realnosti da tvrdi kategoricno. Ovo sve ostalo oko transfera je standarno macevanje patkama dva kluba, on licno moze odluku kakvu hoce dok je u okviru njegovih prava, pa ako se ponovo zajebao sam ce i da snosi posledice. 

Link to comment
3 hours ago, Joe D said:

Stvarno, zasto li je Jankovic hteo da ode iz kluba u kome ga saigraci maltretiraju a trener javno proziva da ima mentalnih problema i trazi svaku pliku da ga zakuca za klupu?

ok, nisam stekao utisak da je navedeno uzelo toliko maha (secam se da ga je lazic nesto uzeo na zub) i cinilo mi se da u odnosu na igre ima korektnu minutazu, ali sam jako slabo pratio zvezdu u drugom delu sezone

ostaje pitanje, ako je tako, zasto jednostavno ne puste decka da ide

 

mada i ja pitam bzvz, evo i iz ovog "saopstenja" se namece odgovor

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...