Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

3 minutes ago, McNulty said:

Buducnost koja je raspad na gostovanjima ce lagano da dobije u atmosferi linca? Ok.

Envoyé de mon 5080X en utilisant Tapatalk
 

Se kladimo :D

Pametno su odigrali ovo, ovu Covicevu debilanu. Mislim da im mnogo vise odgovara ova pauza.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

 
Наравно.Само што сте са тим срањима ви почели.Ви сте почели да постављате суњиве њушке поред терена.Ви сте кукали да мало добијате од државе,ви сте тукли судије у свлачионици итд.
Oh shit, here we go again...

Envoyé de mon 5080X en utilisant Tapatalk

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

Po sporosti leta, pomislio sam i da je eventualno kartonska čaša, ali letelo je pravolinijski, bez rotacija, cigla 90%.

 

Sad i ja videh Rotkov video, deluje kao nesto krupno, ali ne daj bobe da je cigla nekog tako pogodila - bilo bi krvi/preloma.

Jesu izbacivali i vesti da je Sehovic povredjen i da nece igrati i evo njega na terenu.

 

 

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Ja apelujem da se smirite... Igrom slučaja imam vremena... Sad sam pobrisao par govanrija koje su neki ovde izasarali, u nastavku ću da izbacijem iz kafane...

 

Gledajte utakmicu, patke u gaće i svi sretni...

za onog vucica bi mogao da banujes

uvek i svuda

 

Link to comment

Ne trudim se. Pokušavam da sklonim ostrašćenost na stranu jer mi se iskreno jebe da li će osvojiti Zvezda ili Budućnost kada mi nismo uspeli da osvojimo.

 

Mi smo počeli i sa gađanjem urinom, krađom i lomljenjem trofeja, drmanjem koševa, tuširanjem pljuvačkom... Kada shvatiš da stvari nisu samo crne i samo bele, već negde u sredini iliti sive, videćeš to.

Link to comment
1 minute ago, John Coltrane said:

 

Sad i ja videh Rotkov video, deluje kao nesto krupno, ali ne daj bobe da je cigla nekog tako pogodila - bilo bi krvi/preloma.

Jesu izbacivali i vesti da je Sehovic povredjen i da nece igrati i evo njega na terenu.

 

 

 

Pa to su dve nepovezane stvari, patka da je povređen i konkretan snimak. A ako sam dobro video, odbila se na kraju o štit.

 

Link to comment
2 minutes ago, radisa said:

Ne brinem se ja, duga je noć... :fantom:

ma na stranu patke na sve strane, kretena koji svim ljudima koji navijaju za odredjeni klub kaze da zasluzuju vucica je za ban

to nema veze sa klubastvom

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

Pa to su dve nepovezane stvari, patka da je povređen i konkretan snimak. A ako sam dobro video, odbila se na kraju o štit.

 

 

Štit su digli tek posle toga, pogledaj ponovo. 

I ne bih se slozio da su nepovezane stvari obzirom da obe idu u pravcu da se tekma registuje u korist Buducnosti ili odlozi za sutra bez publike.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...