Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Jebi ga , zajebao se sa prelaskom u Olimpijakos, koji ne dopusta  da centar sutira  sa poludistance, video sam dva, tri puta  da je uzeo sut prosle sezone  i pogodio je , ima on lepu tehniku, samo je potrebna rutina.  Kako Dzordan i Kapela odgovaraju  modernoj kosarci ??? Onako nesto moze i Milutinov da odigra u napadu , da sa lakocom zavrsi alley op , samo sto je Milutinov  mnogo raznovrsniji napadac, ima on sasvim ok ledjnu tehniku i odlican je asistent za visokog igraca, mislim da bi on bolje izgledao u NBA ligi, pogotovou sistemu koji gaji San Antonio. Evropska kosarka ubija individualnost igraca, barem  meni tako deluje.

Edited by Micko8
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Milutinov i odlična leđna tehnika?

 

Dajte nemojmo se zajebavati, dečko je na vi sa leđnom tehnikom.

 

Sve ostalo je OK, brzina, skočnost, osećaj za skok, postavljanje, finiširanje oko obruča, čak i poludistanca nije loša, ali leđna tehnika je nepostojeća.

Link to comment

To nije tacno  ali  dobro necu da ulazim u raspravu, kada mu se baci lopta da odigra ledjima( mada je u Olimpijakosu dobija retko)  ,  on lako poentira ili  navuce cuvare na sebe i pronalazi otvorenog saigraca . Nije na Risticevom nivou (rekao bi da Ristic od sve trojice  centara Milutinov,Jokic , je najnapredniji u tom segmentu igre).

Link to comment

Drug, Milutinov ne ume ljudski da pivotira. To što ume da ubaci loptu ispod koša ne znači automatski i da poseduje leđnu tehniku. To je jeste ono što ga odvaja od odličnog i vrhunskog igrača na njegovoj poziciji.

Link to comment

Druze, ti nisi dovoljno gledao Milutinova, on ima  veoma dobru  pivot igru , zna da zida , ima onaj uper under sto bi rekli ameri  , odlican horog  itd. Ono sto ga odvaja da bude jos uspesniji je sistem igre ekipe , Olimpijakos forsira soliranje Spanulisa i guranje lopte u  reket Printezisu sa kojim provodi  najvise vremena u igri, tako da je cesto iskljucen u napadu, pa ne mogu uvek da isplivaju svi njegovi kvaliteti koje poseduje. Nije tesko pogledati njegove hajlajtse ako vec ne pratis meceve Olimpijakosa,  eto na primer mec protiv Himkija je dobar primer.

Edited by Micko8
Link to comment
Bogami sam ga gledao, igra leđima mu se svodi na elementarnu tehniku bukvalno. Ristić je npr tu doktor.

Nije baš isto igrati u NCAA gde su na vi sa odbranom i u EL gde se rve i sa tri igrača na postu.

Milutinov je težak kamenjar i to mu je najveći ograničavajući faktor u današnjoj košarci. Neko spomenu DeAndrea Jordana i Capellu, ogromna razlika između njih i Milutinova je trčanje, pogotovo u tranziciji, to kod Milutinova ne postoji.

 

Link to comment

Milutinov je u Hemofarmu uzimao suteve sa poludistance. Kad je dosao u Partizan prestao je to da radi i to je ostalo do dan danas. Moje misljenje je da Milutinov treba sto pre u nba ( mozda je vec i trebalo da tamo bude) . Odlican igrac za taj sistem, ne trazi puno lopti u napadu, a uradice sve sto centar treba u pogledu odbrane, skoka itd. Brz je na obrucu, pristojan u piku, sjajan u ofanzivnom skoku.

Edited by Desetka
Link to comment
3 hours ago, Desetka said:

Milutinov je u Hemofarmu uzimao suteve sa poludistance. Kad je dosao u Partizan prestao je to da radi i to je ostalo do dan danas. Moje misljenje je da Milutinov treba sto pre u nba ( mozda je vec i trebalo da tamo bude) . Odlican igrac za taj sistem, ne trazi puno lopti u napadu, a uradice sve sto centar treba u pogledu odbrane, skoka itd. Brz je na obrucu, pristojan u piku, sjajan u ofanzivnom skoku.

 

Sutitao je i u Partizanu sa poludistance

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...