Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zasto da kocim, Ristic je smatran za mnogo veceg prospekta od Milutinova, video sam i ja  snimljene utakmice Milutinova iz mladjih kategorija, delovao je sirovo, neuhranjen i metljiv, svaka cast za  napredak,  kasnije  je sazreo i sada je veoma dobar evroligaski igrac, ja bi voleo da ga vidim u NBA ligi, mislim da ima kvalitet za nju.
Ristić u NBA? Igrači kao on će biti sve ređi tamo, undesize petice dominiraju, skočnost je slična, a brzina nemerljivo veća + mogu da prangijaju spolja.
Link to comment

Brate pisem o tome da je smatran za legitimnog  NBA prospekta u to vreme, citaj  skauting draftexpressa   i prestanite sa tim pricama kako  takvi centri  izumiru, nisu svi u NBA ligi Golden Stejt  i Hjuston Roketsi:cool:

Edited by Micko8
Link to comment
50 minutes ago, Jozef K. said:

I Čuturilo je smatran naslednikom Kukoča.
Dečku je realnost da se bori sa Odžom za mesto drugog centra ovakve Zvezde.

Auu ti si upao kao   padobranac   u  raspravu. Ne stavljam ga ja u NBA ligu  sada, rasprava je bilao oko Ristica i Milutinova dok su bili klinci.

Edited by Micko8
Link to comment

Jesmo zaključili da je trenutno Milutinov mnogo boji igrač? Na žalost Tuta neće da dođe kod nas. To ne znači da od Rileta ne možemo da napravimo korektnog centra za ABA ligu. To je prvi cilj. Kad uđemo ponovo u Evroligu, imaće šansu da još napreduje. Mene više brinu odlasci dece naših asova (Tarlaća i Trife) u Groblje. To nije dobro!

Link to comment

I Milutinov je vazio za za ozbiljnog prospekta, nista manje od Ristica. Plus Milutinov po fizici i stilu vise odgovara modernoj kosarci. Ristic se po mom misljenju zeznuo sto je otisao na koledz, ali ima jos vremena da napravi dobru karijeru i ja iskreno verujem u njega.

Link to comment

Milutinov nije imao od pocetka veliku  reputaciju kod skauta, to je pocelo sa svetskim u19 prvenstvom, nema nista lose u tome, decko je preslisao Ristica kasnije i to je to, sada je ozijlniji igrac od njega.

Edited by Micko8
Link to comment

Фаје

 

Quote

Faje je 2016. godine bio suspendovan iz košarke na šest meseci zbog korišćenja kanabisa. Danas kaže da je skoro i zaboravio na to, da se vratio jači i da je to greška koju neće ponoviti.
"Bilo je grešaka koje sam pravio u karijeri i platio to. Ali sam nastavio dalje. Zahvalan sam, drago mi je što sam se vratio. To je u mojoj prošlosti. I neće se više nikada dogoditi. Naučio sam iz svojih grešaka".

 

Link to comment
I Milutinov je vazio za za ozbiljnog prospekta, nista manje od Ristica. Plus Milutinov po fizici i stilu vise odgovara modernoj kosarci. Ristic se po mom misljenju zeznuo sto je otisao na koledz, ali ima jos vremena da napravi dobru karijeru i ja iskreno verujem u njega.

Ne bih se baš složio sa ovim da Milutinov odgovara onome što moderna košarka nameće. Dečko je neupotrebljiv ofanzivno kada je na više od tri metra od koša.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...