Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

3 hours ago, Nikodije said:

mozda ce i grk odigrati nesto na 4, bilo bi logicno da se u tim godinama pomeri za poziciju vise

 

Ili Markan Šešelj...

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

27 minutes ago, theanswer said:

čekaj bre, pa šta je markanen, amer?

U smislu da brzo dobiju  sansu  da se pokazu, Markkanen je izuzetak.  Ristic je i  otisao na tu Arizonu ocekujuci da ce odmah dobiti pravu sansu, dosao je sa reputacijom top prospekta iz Evrope  . Ali kod njega se bas sve oduzilo , tek u trecoj sezoni je postao full time  starter.

Edited by Micko8
Link to comment

Upao je u program gde se  bas strogo neguje  staz  igraca, prve dve sezone se trazio u ekipi  , posle su dosli regrutovani igraci od pet zvezda ili kako to vec zovu u americi, koji su imali zagarantovanu ulogu  prvih zvezda . Da je izabrao neki drugi koledz mozda bi bolje prosao, mislim da je  i ovako ostavio sasvim   solidan utisak na Arizoni.  Samo sto mu je propao san zvani NBA liga.

Edited by Micko8
Link to comment

pa upravo to - on je bio pristojan ncaa igrac. ali to nije nikakakva kvalifikacija, milion njih je to bilo. nije njemu uopste trebalo da bude glavni baja da bi pokazao talenat, da ga je imao dovoljno bio bi vise od pristojnog.

 

poredjenja sa milutinovim su tezak promasaj, ali posto kojot nije uspeo da objasni, necu se ni ja mnogo zamarati time. milutinov je iz nekog razloga zestoko potcenjen igrac ovde. 

Link to comment
1 hour ago, Joe D said:

pa upravo to - on je bio pristojan ncaa igrac. ali to nije nikakakva kvalifikacija, milion njih je to bilo. nije njemu uopste trebalo da bude glavni baja da bi pokazao talenat, da ga je imao dovoljno bio bi vise od pristojnog.

 

poredjenja sa milutinovim su tezak promasaj, ali posto kojot nije uspeo da objasni, necu se ni ja mnogo zamarati time. milutinov je iz nekog razloga zestoko potcenjen igrac ovde. 

Pa pokazao je deo talenta, on je veoma talentovan napadac . Ume da igra I ledjima I licem prema kosu,  dobar je asistent, generalno ima dobar osecaj  za igru. Mana mu je to sto ima spore noge i  nedostatak eksplozivnosti.

 

Mislim da poredjenje sa Milutinovim  nije nikakav promasaj, dva centra iz iste generacije, identicne visine i dimenzija. Ristic je mnogo ranije bio poznat skautima tacnije sa 15 godina , dok je Milutinov  privukao paznju na sebe  tek  na U19 SP, od tada pocinje njegov uspon, kao sto sam rekao on je poceo da sazreva mnogo kasnije , pre svega na fizickom nivou. Tako da nije  bio nesto  dominantan u nasoj kadetskoj i juniorskoj ligi, pogotovo ne u poredjenju sa Jokicem i Risticem.

Edited by Micko8
Link to comment

Pa posle tog SP je poceo da igra evroligu, mozda je   debitovao i   u toj sezoni pred  SP, ne secam se bas najbolje , svaka cast Vujosevicu sto je tako  rano ubacivao mlade igrace, Krstic,Pekovic,Tripkovic itd. Navodno je i Risticu obecano od strane Covica da ce  dobiti seniorske minute ali on se odlucio za Ameriku.

Edited by Micko8
Link to comment

kakvi skauti, pa mi zivimo u srbiji, gledali smo te igrace. milutinov je sa 17 godina na nijt-u izgledao fenomenalno, vec se videlo da je on tu najtalentovaniji igrac, odskakao je od osalih

Link to comment

Pa i Ristic je pokazivao talenat  , , mnogo bolje i dominantnije je  delovao od Milutinova na   turnirima  mladjih kategorija , Milutinov je imao breakthrough na  SP  2013 godine , jeste  Jankovic statisticki bio nas najbolji igrac ali on i Jokic su  delovali mnogo kosrkaskije od  njega ,  o Milutinovu se nije nista pisalo  na internacionalnom nivou, nije skrecao paznju do tog SP , a pracena je ta generacija koja je debitovala 2010 godine na Evropskom kadetskom  prvenstvu . 

Link to comment

micko, aj malo ukoci, kakvo pisanje na internacionalnom nivou, nisu to igaci iz zimbabvea, gledali smo ih ovde u juniorskoj i u b ligi (dok nisu zabranili da prvi timovi imaju b ekipe). milutinov je tu najbolje izgledao.

Link to comment

Zasto da kocim, Ristic je smatran za mnogo veceg prospekta od Milutinova, video sam i ja  snimljene utakmice Milutinova iz mladjih kategorija, delovao je sirovo, neuhranjen i metljiv, svaka cast za  napredak,  kasnije  je sazreo i sada je veoma dobar evroligaski igrac, ja bi voleo da ga vidim u NBA ligi, mislim da ima kvalitet za nju.

Edited by Micko8
Link to comment

ja sam ga gledao uzivo milion puta, delovao je kao talenat koji moze da postane vrhunski igrac, nemoj da pricas na bazi spolovila, sto bi rekao aco.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...