Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Neophodna nam je pomoć države u poslu koji je ispred nas. Naglašavam države jer ćemo se u finalu sresti sa klubom koji je očigledno državni projekat, korporativne organizacije", naveo je Čović.

 

:Hail:

Link to comment
50 minutes ago, MiddleClass said:

Super mi je sto nece da kazu da je zavrsio sezonu nego ovako na kasicicu ne igra. :D

 

A po cemu smo mi sigurni da je zavrsio sezonu? I da je taktika, nebi danas rekli da ne igra, vec u petak ili na dan utakmice...

 

Meni je prosto neverovatno da nigde nema nikakve vesti, na bilo kojem sajtu, tu mislim i na strane koji prate basket, i da je vest o kraju sezona jedino dosla sa nekog foruma...

Link to comment
1 hour ago, Apollo Creed said:

Neophodna nam je pomoć države u poslu koji je ispred nas. Naglašavam države jer ćemo se u finalu sresti sa klubom koji je očigledno državni projekat, korporativne organizacije", naveo je Čović.

 

:Hail:

Kako bi  trebalo da izgleda ta pomoc drzave, ne kapiram?¿

Link to comment
34 minutes ago, Majo said:

Kako bi  trebalo da izgleda ta pomoc drzave, ne kapiram?¿

 

Jedino što mi pada na pamet je:

 

D3tq2SXUIAAGwgs.jpg:large

 

"Aj brt, prošle godine ste vi, pustite sada nas"

 

Link to comment
2 hours ago, MiddleClass said:

Super mi je sto nece da kazu da je zavrsio sezonu nego ovako na kasicicu ne igra. :D

Baš tako...kao drže neku neizvesnost.

Link to comment
2 hours ago, Apollo Creed said:

... državni projekat, korporativne organizacije", naveo je Čović.

 

:Hail:

 

 

:laugh:

 

 

51 minutes ago, Majo said:

Kako bi  trebalo da izgleda ta pomoc drzave, ne kapiram?¿

 

 

+1

 

Pored svega još samo da pošalju tenkove kod Brodareva pa da zaratimo ko ljudi.

Link to comment

Tamo gubimo obe glat, ovde moramo dobiti prve dve na guzove, sudije, karmu, srecu, sta god. Gordic ce masakrirati Ficka, pucace 20 bacanja i napunice faulovima sve redom jer ce morati svi da skupljaju i pomazu. A ako nas vec on ne napuni, imace 4 sama crnca po coskovima da pune, bice jako jeziva serija, jedino da nas trojke seru fest. 

Edited by Plajvi
Link to comment
1 hour ago, Plajvi said:

Tamo gubimo obe glat, ovde moramo dobiti prve dve na guzove, sudije, karmu, srecu, sta god. Gordic ce masakrirati Ficka, pucace 20 bacanja i napunice faulovima sve redom jer ce morati svi da skupljaju i pomazu. A ako nas vec on ne napuni, imace 4 sama crnca po coskovima da pune, bice jako jeziva serija, jedino da nas trojke seru fest. 

Može se Gordica KC-jem rešiti. 

Link to comment
9 hours ago, renne said:

Bez Reglanda u prve dve

najavljivao se i za drugu, pa onda i trecu utakmicu protiv partizana, pa evo sad se najavljuje za trecu sa futurom, te u tom smislu, verovatno ce se njegov povratak najavljivati i za finale kls, a covek zavrsio sezonu.

Link to comment

Pokazalo se da Zvezda igra bolje kada Regland nije u timu. Uklopili su pravu hemiju bez njega. Iskreno, on nije igrač po mom ukusu. Često je 'drvio' loptu i kočio igru. Jeste on kvalitetan igrač i dobar pojedinac, ali Filip Čović ga je odlično odmenio u ovoj seriji i pokazao da je možda čak i bolji igrač od Reglanda. Filipa ljudi mnogo osporavaju zbog prezimena i oca, ali on ima veliki kvalitet i to je dokazao protiv Partizana, kada je Nevernim Tomama zapušio usta. Iskreno smatram da Filip i Deki (Dejan Davidovac) mogu da iznesu teret i u finalu bez problema, što se već i dokazalo".

Tu dolazimo do bitne stavke - šta je to što Crvenoj zvezdi može da pruži određenu prednost u finalu protiv Budućnosti?
"Igra iz polutranzicije. Tu je ključ Filip Čović, koji je pokazao da voli da povuče polukontru i da se akcije brzo završe. Osim toga, Zvezda ima Stratosa Perperoglua koji možda jeste igrač u godinama, ali budimo realni - on je profesor, doktor košarke. Ognjen Dobrić je u polufinalu dokazao koliko vredi, odlično je pratio svaku akciju, uložio veliki trud u obe faze igre i bez sumnje izrasta u igrača evroligaškog kvaliteta. Po meni on je otkrovenje i zaslužuje sve pohvale koje je dobio. Davidovac je zajedno s Dobrićem Zvezdi dao veliki kvalitet iz drugog plana i zajedno su prelomili ovu seriju".

 

 

 

 

 

Kad vam heroj Indijanopolisa spremi Flegmacino... :fantom:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...