Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, pbg12345 said:

ima filip da bude mvp el :fantom:

 

Ako pitas Vesnu i Nebojsu njihovo cedo je vec sada MVP Evrolige, samo sto to drugima jos uvek nije jasno.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, harper said:

 

Mene, o sebi pricam. Za sta "vas druge" boli ili ne boli kurac to je pitanje za vas. Meni je odavno jasno da postoje budale koje ce da ignorisu zajebavanje i sakacenje tima da bi Nebojsin sincic igrao, onog trenutka kad midget prvi put sa desetak postignutih poena u napadu nadoknadi deo od prosecnih tridesetak koje dobijamo u odbrani, zato sto zbog rekreativne mrcine igramo s igracem manje na nasoj strani terena. Tata Nebojsa je samo tu jednu utakmicu i cekao da bi kod budala mogao da proda "jesam li vam rekao da ste mi nepravedni prema sinu" pricu, znao je da uvek ima dovoljno budala koje ce se na kraju upecati. Takvim budalama se midget i obracao onim kurcenjem, klimanjem glavom, zaletanjem na Zagorca i cinicnim smejanjem prema klupi Partizana kako bi ucvrstio privid svog, inace nepostojeceg, pozitivnog uticaja na rezultat subotnje utakmice i prijavio se za "on je sprcao mrske grobare" ulogu.

 

Bas cudno (ili mozda ne) kako se Stratosu, Davidovcu, Odzu, Dobricu, Beronu i drugima koji su izneli ovu seriju nije omaklo da se busaju u grudi i glume ludilo na parketu. Njima je ocigledno bilo dovoljno da zatrpaju, pozdrave se korektno s igracima Partizana posle utakmice i odu kuci.

 

ok sve to, ali midzet gamechanger je, za razliku od svih ostalih igraca koje si nabrojao, imao i licni motiv. grobari mu vec godinama vrlo brutalno pominju majku i oca, pa negde mogu da razumem da je cekao i docekao 1 ovakvu utakmicu da izbaci emocije i da se on njima naruga. nista strasno, i nije bas stvar zbog koje se nije moglo uzivati u subotu. sasvim drugi par cipela je to sto on ne treba da bude tu.

Link to comment
9 minutes ago, Nikodije said:

 

ok sve to, ali midzet gamechanger je, za razliku od svih ostalih igraca koje si nabrojao, imao i licni motiv. grobari mu vec godinama vrlo brutalno pominju majku i oca, pa negde mogu da razumem da je cekao i docekao 1 ovakvu utakmicu da izbaci emocije i da se on njima naruga. nista strasno, i nije bas stvar zbog koje se nije moglo uzivati u subotu. sasvim drugi par cipela je to sto on ne treba da bude tu.

 

Mene njegov licni motiv nimalo ne zanima, ne zelim da klub za koji navijam bude talac njegovih licnih motiva i da se njima truje i kosarka i odnos izmedju Zvezde i Partizana. Neka ih zove mobilnim pa neka im se ruga a ne da se Zagorcu unosi u lice i provocira sukob zbog skandiranja na njegov racun od strane navijaca Partizana. Koga zabole za njegova osecanja, da je sve normalno on nikada ne bi ni obukao Zvezdin dres, pa ga niko ne bi ni vredjao na utakmicama Zvezde.

Link to comment
1 hour ago, Nikodije said:

 grobari mu vec godinama vrlo brutalno pominju majku i oca, pa negde mogu da razumem da je cekao i docekao 1 ovakvu utakmicu da izbaci emocije i da se on njima naruga. nista strasno, i nije bas stvar zbog koje se nije moglo uzivati u subotu. sasvim drugi par cipela je to sto on ne treba da bude tu.

 

Boze, pa ne pominju njemu familiju zato sto je njegova familija, kao sto je recimo bio slucaj sa Gurovicem, vec zbog familije same, Filip je tu nebitan. Ako mu smeta sramota koje njegovo prezime nosi sa sobom, neka se pozali ocu i majci, a mogao bi i da odjebe iz javnosti umesto besramne borbe da budi u zizi igrajuci za Zvezdu. Nisam primetio da mu smetaju priveligije koje su mu ocevim mafijanjem omogucene, pre bih rekao da ih je drage volje prigrabrio.

 

Sramota je KKCZ sto Filipa i njegovog oca, pa i majku ne prozivaju navijaci KKCZ.  Nebojsu Covica bih, kada bih ga sreo u cetiri oka, tesko izvredjao kao sto teski zlocinci i zasluzuju i bas bi me boleo kurac da li njegov tridesetogodsnji sin to slusa. Cuj, jadni Filip je isfrustiran jer mu prozivaju oca kriminalca, pa je OK da frustraciju izbaciju uzivo na TVu u dresu Crvene Zvezde.

Link to comment
5 minutes ago, Heaviside said:

 

Boze, pa ne pominju njemu familiju zato sto je njegova familija, kao sto je recimo bio slucaj sa Gurovicem, vec zbog familije same, Filip je tu nebitan. Ako mu smeta sramota koje njegovo prezime nosi sa sobom, neka se pozali ocu i majci, a mogao bi i da odjebe iz javnosti umesto besramne borbe da budi u zizi igrajuci za Zvezdu. Nisam primetio da mu smetaju priveligije koje su mu ocevim mafijanjem omogucene, pre bih rekao da ih je drage volje prigrabrio.

 

Sramota je KKCZ sto Filipa i njegovog oca, pa i majku ne prozivaju navijaci KKCZ.  Nebojsu Covica bih, kada bih ga sreo u cetiri oka, tesko izvredjao kao sto teski zlocinci i zasluzuju i bas bi me boleo kurac da li njegov tridesetogodsnji sin to slusa. Cuj, jadni Filip je isfrustiran jer mu prozivaju oca kriminalca, pa je OK da frustraciju izbaciju uzivo na TVu u dresu Crvene Zvezde.

 

pokusao sam u konkretnom slucaju (unosenje u facu zagorcu i kliberenje nakon nekog od koseva kada je vec bilo reseno) da se stavim u njegovu situaciju, i da je razumem. nisam zeleo da opravdam njegovo samo postojanje u timu, koje je skandalozno. ali verovatno si i u pravu, nema razloga da se njega i njegovu bol pokusava razumeti, lik je toliko privilegija prigrabio cinjenicom da se preziva covic (pa cak i mesto u timu cz), da bi morao da bude u stanju i da istrpi poneku neprijatnost na koju naidje usput, i da bude manji od makovog zrna.

Link to comment

Ako mi ovdje diskutujemo o igracu koji sa nicim nije kvalifikovan da igra u klubu koji stremi da bude evroligas onda je zvezda vec izgubila. Harper je ovdje potpuno u pravu. Jedna rola od par minuta ne cini da juior ima kvalitet da igra u prvom timu.

 

Po meni on se sam diskreditovao kao "dobar decko" pristajuci da dodje natrag u zvezdu. On igra kosarku vec ohoho godina, i nije uspio samostalno da se izbori za karijeru nigdje osim u klubovima gdje eto njegov otac ima uticaj. Samim njegovim, i Cokijevim inziztiranjem, da igra u zvezdi, on je hedikepirao tim na najvaznijojj poziciji tako da 10 minuta necega + kurcenje u jednoj utakmici meni ne pomaze da ga kvalificiram ikako drugacije nego kao stetocinu.    

Link to comment

Covek okrenuo utakmicu u kojoj je Vanja Marinkovic tresao glavom i pisao po ljudima na 11 razlike pomislivsi da se ostvaruje ono ''ti je jebes sledeci'' uz koje je bio najraspevaniji kad su slavili poslednju titulu. Okrenuo u mozda najbitnijem trenutku sezone kad niko nije smeo da pogleda kos a vi analizirate da li je igrac za Zvezdu ili nije :laugh:

 

Ne brate, Nenadic je igrac za Zvezdu, on se usere i na +35 

Link to comment
Just now, samo_opusteno said:

Covek okrenuo utakmicu u kojoj je Vanja Marinkovic tresao glavom i pisao po ljudima na 11 razlike pomislivsi da se ostvaruje ono ''ti je jebes sledeci'' uz koje je bio najraspevaniji kad su slavili poslednju titulu. Okrenuo u mozda najbitnijem trenutku sezone kad niko nije smeo da pogleda kos a vi analizirate da li je igrac za Zvezdu ili nije :laugh:

 

Ne brate, Nenadic je igrac za Zvezdu, on se usere i na +35 

Yeah, right. Samo sto tih -11 posle +10 za zvezdu ne bi ni bilo da nije Midjet usao u igru da trcka po terenu.

Link to comment
22 minutes ago, samo_opusteno said:

Covek okrenuo utakmicu u kojoj je Vanja Marinkovic tresao glavom i pisao po ljudima na 11 razlike pomislivsi da se ostvaruje ono ''ti je jebes sledeci'' uz koje je bio najraspevaniji kad su slavili poslednju titulu. Okrenuo u mozda najbitnijem trenutku sezone kad niko nije smeo da pogleda kos a vi analizirate da li je igrac za Zvezdu ili nije :laugh:

 

Ne brate, Nenadic je igrac za Zvezdu, on se usere i na +35 

 

Lol, pa ovo nebi ni Covici bolje napisalii... Ja naprotiv mislim da i senior i junior tacno znaju koliko je igracki limitiran, da misle drugacije, bio bi prvi plej, Nenadic rezerva, a Reglenda nebi ni dovodili...

 

Nego je tata zeleo da ispuni sinu zelju, da kao pravi kosarkas igra EL a pritom ugrabi i ABA prsten sa voljenim klubom.... A da je neko normalan u klubu  i pitao "A sta ako nam se Joe slucajno poverdi pred ili u toku plej-ofa?"  Odgovor bi verovatno bio, tipicno srpski "Ma bice nece..." 

 

Nenadic je mlad i moze da napreduje, videcemo... Ali midzet sigurno nece i ne moze vise napredovati, jer misli da je perfektan, i jos kad procita po koji clanak o njegovoj eksplozivnosti i kako unosi zivot ekipi poraste toliko da misli da moze da nosi Cirbesove cipele kao na slici, iako bas ne kapiram sta ona slika tacno predstavlja...

 

BTW, gde treba da pantetiram "midzet" jer ako se ne varam, ja sam ga prvi tako nazvao, pre je bio gnom.... :violin:

 

Link to comment
27 minutes ago, samo_opusteno said:

Covek okrenuo utakmicu u kojoj je Vanja Marinkovic tresao glavom i pisao po ljudima na 11 razlike pomislivsi da se ostvaruje ono ''ti je jebes sledeci'' uz koje je bio najraspevaniji kad su slavili poslednju titulu. Okrenuo u mozda najbitnijem trenutku sezone kad niko nije smeo da pogleda kos a vi analizirate da li je igrac za Zvezdu ili nije :laugh:

 

Ne brate, Nenadic je igrac za Zvezdu, on se usere i na +35 

 

Hajde jos jednom da pokusam iako je svakom normalnom sve odavno jasno. Zvezda bi bila favorit za osvajanje ABA lige i jedan od favorita za zavrsnicu Evrokupa sa sve ovim timom da ima na back-up pleju profesionalnog kosarkasa koji lici na kosarkasa, spreman je kao kosarkas i ima kvalitete kompatibilne Reglendu koji nam je prvi plej. Mi smo takvog igraca mogli da dovedemo, sto je pokazalo dovodjenje KC Riversa, koji verovatno uopste nije jeftin. Zasto ga nemamo i zasto smo mogli da se pojacamo svuda osim na pleju gde nam najvise skripi pa se krpimo Davidovcem, Beronom i tatinim sinom to je jasno, u pitanju je licna i porodicna sujeta klana Covic potpomognuta mazohizmom Milana Tomica ciji je smisao da je midget igrac za Zvezdu.

 

Celu sezonu gledamo kako nam se raspada igra protiv iole ozbiljnog protivnika cim "pola covek - pola zadnja promena" udje u igru i ljudi kao ti uredno precutkuju cekajuci da se doggodi ta jedna utakmica na kojoj ce midget da ubaci jednu trojku na +20, jednu na +23 i jedan sumanuti prodor koji je nekim cudom rezultirao kosem na +33 i da mase statistikom i nekim midgetovim kvalitetom koji je on, valjda, dokazao (u narodu poznato u formi mita o gigantskom patuljku koji je usao na -11 i preokrenuo utakmicu kad niko nije smeo da pogleda na kos). Hajde, ne budi smesan, gledamo ovde svi kosarku. Osim mucenog Petovica koji je jedini stisnuo karakter i ispostovao svoj stav da ovo zajebavanje kluba i tima midgetom nece gledati iz principijelnog razloga.

Link to comment

Потписујем ово што је харпер написао.

 

Ако у овој земљи нама плеја мора да игра татин син онда више нисмо земља кошарке већ Човићева Земља.

Link to comment

vidi begi, mozemo mi sad pisati kilometarske analize, ali nema potrebe.. 

za pocetak, plan je da se dobije prva utakmica, pa cemo onda dublje analizirati :coffee:

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...