Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

Dakle, ipak Buducnost. Steta, opet ce biti manje kosarke a vise mafijasenja. Ocekujem da Covic dr Nebojsa sistemski ukine razliku izmedju Pionira i Morace, pa ko prezivi i jedan i drugi teren.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

12 hours ago, assignment said:

Pa sad, ako se uzme u obzir da Cedevita jedino lici na nesto kada Cobbs i Pullen daju +20, i kao takvi bili egal sa Futorm na minut pre kraja serije moze dovesti do zakljucka da i Buducnost nije odigrala nesto od cega bi trebali da strepimo, pogotovo ako uspemo da onako ostri udjemo u seriju...

 

Ali, ipak, vec se osecam pokradjenim :laugh:

 

Inace, kako se igra serija 2-2-1-1?

Dve Pionir, dve Morača i onda ako zatreba peta u Pioniru.

Da i prvu ćemo igrati u Pioniru a futsal će u Areni biti.

 

Edited by simple red white
Link to comment

To znači da će Crvena zvezda ipak dočekati Budućnost u oba meča u hramu košarke ‘Pioniru’.

 

Podsetimo, termini finala ABA lige su 12. i 14. april Beograd, to jest 17. i 19. april Podgorica. Eventualna ‘majstorica’ na programu je 22. aprila u Beogradu.

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

 

Saban na tatu. Nisam mogao da uzivam ni gledajuci kako rastavljamo Partizan na proste cinioce zbog sabana koji se kurcio i sirio kao ocerupani paun na 30 razlike, a za tih 30 razlike je zasluzan koliko i ja koji uopste nisam gledao utakmicu uzivo. Sad on kao nesto s visine komentarise Trinkijeve manire. Mrsh.

Link to comment

Realno, koga boli kurac da li si ti mogao da uzivas. Uzivali su oni koji su trebali, a on je svakako najzasluzniji za 30 razlike jer je sam okrenuo prvu. 

Link to comment

:D

 

videcete vi kad se filip u potpunosti oslobodi pa kad sledece sezone u el postavimo igru kao fmp sve ove godine

ima filip da bude mvp el :fantom:

Link to comment
12 minutes ago, samo_opusteno said:

Realno, koga boli kurac da li si ti mogao da uzivas. Uzivali su oni koji su trebali, a on je svakako najzasluzniji za 30 razlike jer je sam okrenuo prvu. 

 

Mene, o sebi pricam. Za sta "vas druge" boli ili ne boli kurac to je pitanje za vas. Meni je odavno jasno da postoje budale koje ce da ignorisu zajebavanje i sakacenje tima da bi Nebojsin sincic igrao, onog trenutka kad midget prvi put sa desetak postignutih poena u napadu nadoknadi deo od prosecnih tridesetak koje dobijamo u odbrani, zato sto zbog rekreativne mrcine igramo s igracem manje na nasoj strani terena. Tata Nebojsa je samo tu jednu utakmicu i cekao da bi kod budala mogao da proda "jesam li vam rekao da ste mi nepravedni prema sinu" pricu, znao je da uvek ima dovoljno budala koje ce se na kraju upecati. Takvim budalama se midget i obracao onim kurcenjem, klimanjem glavom, zaletanjem na Zagorca i cinicnim smejanjem prema klupi Partizana kako bi ucvrstio privid svog, inace nepostojeceg, pozitivnog uticaja na rezultat subotnje utakmice i prijavio se za "on je sprcao mrske grobare" ulogu.

 

Bas cudno (ili mozda ne) kako se Stratosu, Davidovcu, Odzu, Dobricu, Beronu i drugima koji su izneli ovu seriju nije omaklo da se busaju u grudi i glume ludilo na parketu. Njima je ocigledno bilo dovoljno da zatrpaju, pozdrave se korektno s igracima Partizana posle utakmice i odu kuci.

Edited by harper
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...