Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

41 minutes ago, Joe D said:

.

Mogla je zvezda da sutira ocajno sinoc, opet bi dobila komotno. Ona odbrana je bila previse za Partizan, uzeli su im svaku opciju koju su mogli da imaju. Narocito su visoki bili dominantni. Ali i napad je bio mnogo raznovrsniji nego bilo sta sto su odigrali tamo negde od prve faze evrokupa.

 

 

Sta znam, meni se cini da se ova treca utakmica ne bi ni igrala da nismo imali 17 vezanih promasaja za tri u drugoj utakmici. Ovako smo rano imali trojke prvo Fajea iz prvog suta, pa Dobrica iz prvog suta, pa Simanica iz prvog ili drugog suta, pa Perperoglua iz prvog suta, pa Riversa iz prvog suta i razvukli odbranu Partizana za sve pare. Onda je odmah i unutra lakse za centre. Kad mi je palo na pamet to sa produkcijom suta za tri sa pozicija 3 i 4 pogledao sam statistiku nekih od nasih najboljih utakmica ove sezone i po pravilu je taj sut sa tih pozicija jako dobro izgledao na tim utakmicama. Za Berona se zna da ce da isporuci ako ga pustis da sutira bez odbrane ali na 3 i 4 imamo dosta igraca koji znaju da udju u serije i pogodaka i promasaja, kako im dune i kako udju u utakmicu. Ja ne znam, ne secam se da smo izgubili utakmicu kad je Dobric, na primer, imao visoke procente suta. O Perperogluu da i ne govorim ali on je i u boljim timovima znao da pobere usi.

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

lm, nije momenat, al opet da se dotaknemo i kls-a.

ako ne izboksuju pasos za oja, pored raglanda(ciji izostanak je vec sam po sebi veliki hendikep), i pored zirbesa , missim da ce dilema izmedju treceg izostvaljanja stranca biti izmedju faye-a i kc-a.. faye je dosta bitan, bez obzira sto ne doprinosu u napadu, kao na pocetku sezone, al kc opet nije doveden da bi je presedeo, al nije pokazao ni izbliza ono koliko moze... no sacekacemo, da vidimo kako ce pokazti kroz finale..

 

nego, najtuznije je sto ni ne postoji neka legit domaca opcija na pleju, koju smo mogli da isprobamo kroz kls.. 

jaramaz je bio nesto najpribliznije tome, al njega je mordor pokupio.. jbg para vrti gde burgija nece :coffee:

Link to comment

Tomic je konacno uradio domaci zadayak i Renfroa terao ma desni ulaz...time je ponistio sve dobro sto Tenfro moze da donese timu.
Takodje, Zvezda je krenula sa Davidovcem sto i nije lose izgledalo ali kriminalnim izdanjem Partizana mi smo izgledali kao GSW, ipak da ne mracim ovo je bila u poslednjih mesec dana nasa najbolja utakmica.

Послато са GT-I9515 уз помоћ Тапатока

Link to comment

dedu treba koristiti kao ispomoc™, tj igraca koji nije klasican plej, ali koji moze da solidno odradi tu poziciju, bas u slucaju da se desi ovakva situacija kao sto se desila na pocetku plej ofa..

u eri radonjica, smo uvek imali tri igraca koji su pokrivali keca, po dva klasicna pleja i jenkins koji je bio ispomoc™..

 

lm, ako radanov ne dobije 20 minuta u klsu(kao sto ni nece), treba da se spakuje i ode.. da ne govorim da je bilo prostora da pribliznu minutazu dobija i kroz abu.. :coffee:

Link to comment
6 hours ago, harper said:

 

. Imam utisak da kad god imamo kvalitetan sut spolja sa pozicija 3 i 4 izgledamo kao zajebana ekipa, kad nemamo izgledamo kao grupa gradjana koja se ispucava jer ne zna nista bolje od toga (topla voda sindrom). Na Tomicu je bilo da dobrom psiholoskom pripremom taj visoki procenat obezbedi u utakmici koja je bila odlucujuca i to je uspeo.

 

Apsolutno, ovaj tim strasno zavisi od tog suta spolja na tim pozicijama, razlika ovog tima sa ili bez suta je ogromna...

 

Rece Tomic da ce u petak biti jasno kada bi Reglend mogao da se vrati, ali, sta znam, mislim da bi mozda bilo i bolje da ovi momci koji su izvukli 1/2 bez njega, i nadam se, dobili na samopouzdanju, i tako iznesu to protiv Cedevite ili Future...

Edited by assignment
Link to comment
5 hours ago, harper said:

 

Sta znam, meni se cini da se ova treca utakmica ne bi ni igrala da nismo imali 17 vezanih promasaja za tri u drugoj utakmici. Ovako smo rano imali trojke prvo Fajea iz prvog suta, pa Dobrica iz prvog suta, pa Simanica iz prvog ili drugog suta, pa Perperoglua iz prvog suta, pa Riversa iz prvog suta i razvukli odbranu Partizana za sve pare. Onda je odmah i unutra lakse za centre. Kad mi je palo na pamet to sa produkcijom suta za tri sa pozicija 3 i 4 pogledao sam statistiku nekih od nasih najboljih utakmica ove sezone i po pravilu je taj sut sa tih pozicija jako dobro izgledao na tim utakmicama. Za Berona se zna da ce da isporuci ako ga pustis da sutira bez odbrane ali na 3 i 4 imamo dosta igraca koji znaju da udju u serije i pogodaka i promasaja, kako im dune i kako udju u utakmicu. Ja ne znam, ne secam se da smo izgubili utakmicu kad je Dobric, na primer, imao visoke procente suta. O Perperogluu da i ne govorim ali on je i u boljim timovima znao da pobere usi.

naravno, zvezda bi pobedila da je pogadjala trojke. ali zvezda bi pobedila i da je pogadjala bacanja u drugom poluvremenu ili samo da stratos nije ispao. ipak, ne moze se razlika u procentima suta uzimati u obzir bez kvaliteta tih suteva. zvezda je sinoc pokazala spektar resenja u napadu, za razliku od standarnog tapkanja lopte, vrcenja oko blokova i izmisljanja suta na isteku napada. takodje, prvi put da sam video da je tomic forsirao napadanje na nepostavljenu odbranu rano u utakmici (ono sto je filip kasnije efektivno ubio). prosto, sinoc smo gledali drugu ekipu u odnosu na prethodne derbije po svemu, i verovatno je zbog toga partizan uspanicio i napunio gace, jer njihov trener takodje nije imao uvid u ovu varijantu zvezde koja je izasla na teren po krv protivnika, i nije imao kad da se prilagodi. 

 

inace, nasi centri nisu imali nikakav ucinak u napadu, niti se nesto igralo na njih. to je partian dobro spremio kroz seriju (a nije ni da je tesko u kontinuitetu braniti na low postu centre koji ne umeju da izbace povratni pas) i to je zaobidjeno kao deo plana. da je sut bio slabiji verovatno bi se vise forsiralo.

Link to comment

da joe nije povredjen cak bi i prizeljkivao futuru, ovako, bez joe, bez domaceg terena, i kao sto smo videli sa ovakvim sudjenjem, tesko da mozemo ista :coffee:

Link to comment

Šta god druže Tito ti želeo, nama je rival u finalu Budućnost....naam se da će Nebojša uspeti da odstrani nepodobne sudije.

 

Link to comment

Pa sad, ako se uzme u obzir da Cedevita jedino lici na nesto kada Cobbs i Pullen daju +20, i kao takvi bili egal sa Futorm na minut pre kraja serije moze dovesti do zakljucka da i Buducnost nije odigrala nesto od cega bi trebali da strepimo, pogotovo ako uspemo da onako ostri udjemo u seriju...

 

Ali, ipak, vec se osecam pokradjenim :laugh:

 

Inace, kako se igra serija 2-2-1-1?

Link to comment
1 minute ago, bradilko said:

pa kuci, u predgradju

 

Za koga ćeš navijati bradi?:fantom:

Edited by Apollo Creed
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...