Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

4 minutes ago, theanswer said:

 

jbg prozivaš nekog što radi isto što i ti. pa nebitno dal on bio trener ili astronaut ili random guy ispred dragstora. nazvao ga na tajmautu, možeš misliti

spacer.png

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 minute ago, renne said:

Pa evo ja nikad nisam napisao za Čovića da je sve to
Pa me moji napušavali onoliko, petović mi rekao da.sam vučićevac
Znači, jel tebi to ok?

 

pa brate ništa tebi nisam ni rekao

Link to comment

jel realno da su toliki retardi u Pioniru, ili sad već namerno zajebavaju. pa duže se znaju termini plejofa nego prijateljskih utakmica futsal reprezentacije. igraš cele godine za poziciju u plejofu, i nemaš domaći ternern ni u polufinalu ni u finalu. jebem im mater bezobraznu, baš

 

koja je fora sa Danteom, btw?

Link to comment
jel realno da su toliki retardi u Pioniru, ili sad već namerno zajebavaju. pa duže se znaju termini plejofa nego prijateljskih utakmica futsal reprezentacije. igraš cele godine za poziciju u plejofu, i nemaš domaći ternern ni u polufinalu ni u finalu. jebem im mater bezobraznu, baš
 
koja je fora sa Danteom, btw?
Pa citirao ga Trinki™
Link to comment

spacer.png

 

                                                            OJO WINS

                                         BRUTALITY

 

 

Link to comment
24 minutes ago, levi said:

jel realno da su toliki retardi u Pioniru, ili sad već namerno zajebavaju. pa duže se znaju termini plejofa nego prijateljskih utakmica futsal reprezentacije. igraš cele godine za poziciju u plejofu, i nemaš domaći ternern ni u polufinalu ni u finalu. jebem im mater bezobraznu, baš

 

koja je fora sa Danteom, btw?

 

Namerno su nagurali i rukomet i futsal u pionir, da bi imali razlog da prvu utakmicu pomere na subotu 13, kada je ovaj dan d™ što se tiče protesta. Znao sam da će to da urade.

Link to comment

pa ok neka pomeraju, neka odlažu, , ali neka se igra u Pioniru. i onako je i Budućnost završila sa obavezama u Evropi, mogu da razvuku finale, ne moraju da žure

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...