Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

Zato je Davidovac uradio i više nego dovoljno da mali debeli više ne podigne guzu sa stolice .

 

 

Edited by Ivo Petović
Link to comment

Nenadic je izgubio samopouzdanje, sto i ne cudi s obzirom na to koliko igra od pocetka sezone. Sad kad se malo opustio ima tu finih elemenata za gledanje, ako nista drugo s njim i davidovcem smo znacajno poboljsali skok na spoljnjim pozicijama.

Link to comment
12 minutes ago, Joe D said:

eh, tesko da bi radanov izgledao ista bolje. nije on ni blizu dobar sa loptom u rukama koliko ljudi vole da veruju.

 

Ja se slažem s tobom, ali je bar igrao pleja, Nenadić prošle godine uopšte nije igrao pleja. Doduše ne znam za ranije, ali to je bilo na nižem nivou.

Link to comment

umeo je taj jadni zadar ne tako davno u sred beograda da iznenadi neke velikane srpske regionalne kosarke

samo kazem... :fantom:

 

inace, odgledao jutros, u medjuvremenu zaboravio da li je kaceno na ovoj ili nekoj drugoj temi, ali na stranu sve ostalo, moram reci da me filip "kupio"

ne u smislu da sam za milimetar promenio misljenje da li mu je mesto u zvezdi ili ne, vec jednostavno deluje kao prilicno normalan mlad covek

u srbiji je to vec samo po sebi solidan uspeh, a kad se uzme u obzir ko mu je roditelj, to vec postaje stvar vredna postovanja :fantom:

Link to comment
On 9.12.2018. at 20:37, kobni zelaya said:

 

Ja se slažem s tobom, ali je bar igrao pleja, Nenadić prošle godine uopšte nije igrao pleja. Doduše ne znam za ranije, ali to je bilo na nižem nivou.

 

Rekoh već, predprošlu sezonu je igrao u Dunavu, gledao sam skoro sve domaćinske tekme jer su se igrale kod mene. Mislim da nije imao više od 20 minuta po utakmici, a pleja nije igrao - nikad. Meni je stvarno misterija kako je završio u Zvezdi.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...