Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

ma daj covece, bila je slika, mislim u marki, uporedili su novicu pre povrede i recimo nekih godinu dana posle. imao je bar 20 kila vise. to nije imalo veze sa kolenom. pri tom, mozda je covek upao u depresiju, mozda nije znao sta ce od sebe posto prvi put u zivotu ne ide dva puta dnevno na trening. stvar je u tome da se on do dana danasnjeg nije doveo u red a to vise nije pitanje povrede nego je digao ruke od pokusaja da ozivi ozbiljnu kosarkasku karijeru. 

Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

9 hours ago, Dankan Ajdaho said:

 

 

Brate, posle Reala čovek je pripreme sprovodio po ugostiteljskim objektima. Eno ga Bertrans u NBA, dva puta sjebavao koleno pa se to ne vidi, ali je zato posle svake povrede radio na sebi i rezultat je tu.

 

Da je Novica uložio četvrtinu njegovog truda, vrlo verovatno da mu karijera ne bi bila tu gde je sada. Ovako služi za sprdačinu jbg.

 

Dzaba arcis tastauru, covek nije u stanju ni da procita ono na sta odgovara. Ni Timmy ni ja nismo pisali ni o jednoj posebnoj fazi Novicine karijere vec o celokupnom karijernom "opusu" i konstatovali da je lik verovatno posle jednog masnog ugovora u Spaniji jednostavno digao ruke od kosarke i da se posledice tog dizanja ruke vide i danas i godinama unazad. Kao i u mnogim drugim slucajevima velikih talenata koji su digli ruke, to je klasicna sportska tragedija i to nema veze s tim gde je Novica igrao i gde sada igra. Jebo te, to je tolko ocigledno da je i njegov sadasnji trener javno rekao da ce Novica ponovo biti u timu kad bude ponovo licio na profesionalnog sportistu, ili kako se vec Trinkijeri izrazio.

 

I sad Novica, posto ne moze da se nametne publici kosevima, skokovima i satiranjem protivnika kvalitetom, namece se kreveljenjem, busanjem u grudi i lozenjem publike. To je, ako mene neko pita, jadna supstitucija, tuzan finale za igraca koji je po talentu trebalo ili da bude prva cetvorka reprezentacije ili da se za to mesto ravnopravno kolje sa Bjelicom. Koji je, uzgred, takodje imao dve teske povrede u karijeri pa ga eno u NBA ligi.

Link to comment
1 hour ago, harper said:

To je, ako mene neko pita, jadna supstitucija

Ovde nisi bas u pravu...nije to nikakva supstitucija za manjak fizicke spreme, kvaliteta, cega god...to je prosto njegov temperament i MO - isto tako se kreveljio, lozio i busao kada je bio proglasavan za Rising star EL i kada je bio prototip moderne cetvorke

 

Takodje, uz ogradu da gresim, utisak mi je da nije od onih koji su cekali da zabodu jedan masan ugovor i odmah dignu ruke...ima verovatno i drugih faktora osim onih koji su nam vidljivi na terenu a koji uticu na karijeru jednog sportiste

 

Njegova osnovna greska jeste sto na silu i uz mucenje prolongira zavrsetak karijere a mogao je jos pre tri sezone opusteno da se penzionise...

Link to comment

Gotivio sam Novicu kao igrača, bio je na momente iritantan ali je umeo da vuče svoj tim pa i u derbijima poslednjih godina uspevao da sam neke dobije na igru i na uticaj njegove srčanosti na celu ekipu. 

Svakako nije dosegao limite koje je mogao, razlozi su verujem mnogo... Kao što je njegova stvar i ta što je reši oda igra kada je realno bio spreman za penziju, pa se možda malo degradirao kao igrač. 

Link to comment
4 hours ago, Mil@n said:

Gotivio sam Novicu kao igrača, bio je na momente iritantan ali je umeo da vuče svoj tim pa i u derbijima poslednjih godina uspevao da sam neke dobije na igru i na uticaj njegove srčanosti na celu ekipu. 

Svakako nije dosegao limite koje je mogao, razlozi su verujem mnogo... Kao što je njegova stvar i ta što je reši oda igra kada je realno bio spreman za penziju, pa se možda malo degradirao kao igrač. 

 

Naravno da je njegova stvar ali sve je necija stvar pa svejedno komentarisemo. Bitno je samo da se ljudima ne ucitavaju motivi koji ne postoje jer neko ne ume bolje da objasni sta je upravo procitao.

Link to comment
12 hours ago, harper said:

 

 

 

I sad Novica, posto ne moze da se nametne publici kosevima, skokovima i satiranjem protivnika kvalitetom, namece se kreveljenjem, busanjem u grudi i lozenjem publike. To je, ako mene neko pita, jadna supstitucija, tuzan finale za igraca koji je po talentu trebalo ili da bude prva cetvorka reprezentacije ili da se za to mesto ravnopravno kolje sa Bjelicom. Koji je, uzgred, takodje imao dve teske povrede u karijeri pa ga eno u NBA ligi.

ti si, pretpostavljam, prvi put u subotu video novicu na terenu? ako je to slucaj, oprosticu ti sto pises gluposti. i to samo delimicno, posto neznanje nije opravdanje.

Link to comment
1 minute ago, Miralem said:

ti si, pretpostavljam, prvi put u subotu video novicu na terenu? ako je to slucaj, oprosticu ti sto pises gluposti. i to samo delimicno, posto neznanje nije opravdanje.

 

Ne, strucnjak, ja Novicu nikad nisam video na terenu. Hajde ti kao vise puta dokazani ekspert za kosarku, sportsku psihologiju i psihologiju licnosti objasni mi molim te u kakvoj i kolikoj sam zabludi. Jedva cekam da procitam to remek delo.

Link to comment
17 minutes ago, Miralem said:

ti si, pretpostavljam, prvi put u subotu video novicu na terenu? ako je to slucaj, oprosticu ti sto pises gluposti. i to samo delimicno, posto neznanje nije opravdanje.

 

To su ti lajvskor navijači :fantom: 

Link to comment
11 minutes ago, harper said:

 

Ne, strucnjak, ja Novicu nikad nisam video na terenu. Hajde ti kao vise puta dokazani ekspert za kosarku, sportsku psihologiju i psihologiju licnosti objasni mi molim te u kakvoj i kolikoj sam zabludi. Jedva cekam da procitam to remek delo.

ako zelis rec eksperta, to kosta. ali neka, udelicu ti par reci za dz- novica se isto ponasao i kada je razvaljivao i nosio tim do pobede. to sto se krevelji i lozi ne radi iz neke kompenzacije. vec, pazi sada, zato sto je lozana. nikad ne bi pomislio, ha?

Link to comment
2 minutes ago, Miralem said:

ako zelis rec eksperta, to kosta. ali neka, udelicu ti par reci za dz- novica se isto ponasao i kada je razvaljivao i nosio tim do pobede. to sto se krevelji i lozi ne radi iz neke kompenzacije. vec, pazi sada, zato sto je lozana. nikad ne bi pomislio, ha?

 

Dao bih ti deset evra ali necu dok ne razumes sta si procitao pa komentarisao. Umesto deset evra dacu ti mali hint, kad se neko namece necim on stavlja u prvi plan to nesto sto mu je glavna karakteristika. Niko nikada nije napisao da se Novica nije kreveljio i ranije dok je bio igrac a ne olupina s pivskim stomakom i tonzurom, samo sto mu to nekada nije bilo to cime se nametao, vec se nametao talentom i kvalitetom. U tom smislu je Novica ver. 2018 tuzna supstitucija za Novicu ver. 2010.

 

Je li sad malo jasnije ili da probam drvenim bojicama?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...