Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper lee

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

7 hours ago, theanswer said:

 

Nije bilo polaganje nego je bio ofanzivni skok i koš-faul

 

 

Фаул није био него вам га судија поклонио.

Link to comment
7 hours ago, Ivo Petović said:

Brate, koliko je teško raspravljati se sa dogmatama. Bukvalno 90% ovog foruma čine dotični.

 

Nije answer dogmata vec budala koju iz nekog nedokucivog razloga moderacija odavno nije iscipelarila i poslala nazad u rupu iz koje je ispuzao. Svaki put kad se neki takav opsesivac registruje na forum po 10% kvaliteta rasprave nestane a umeto toga za 10% skoci nivo glupave tribinaske price. To je trebalo resiti na vreme tako sto bi se odavde oterao on, kao i budala koja mu je rekla da postoji ovaj forum. Posto od toga nema nista moramo da trpimo i ovakve rasprave i postove. Debil ne moze da razume da neko kritikuje igraca Partizana ne zato sto je igrac Partizana vec zbog toga sto je posle prve i poslednje velike povrede jednostavno digao ruke od ozbiljne kosarke i stracio ogroman talenat koji je posedovao. U njegovom svetu ta vrsta motiva ne postoji, postoje samo oni (cigani) i mi (grobari).

Link to comment

Meh, otupela je oštrica harperovog mača uvreda, sve su ovo već viđene stvari iz dubine mračne sobe tipa iscipelariti, budala, opsesivac, ništa novo što bi se reklo već viđeno. Možda to ide sa godinama.

 

Iz usta nekoga ko kaže da je Partizan najlopovskiji klub ikada u isto vreme dođe napad na glupavu tribinašku priču. Obraz đon. Sreća pa postoji pisani dubok trag koji je dotični ostavljao širom foruma zajedničke nam države. Novi stari specijalitet insajderisanje, nekad je bilo da je zvezdin igrač uvek došao za povoljnu cenu, sada je to da je novica digao ruke. Nije ni pokušao da se vrati, boli ga kurac, harper zna. 

 

Svako ko ne pije vodu sa njegovog izvora je automatski budala i tribinaš, smeta mu društvo. 

 

Jeste, bolje se družiti sa nacistima na Avangardi.

 

Osim, što su ga iscipelarili i odande. 

Edited by theanswer
Link to comment
49 minutes ago, theanswer said:

Iz usta nekoga ko kaže da je Partizan najlopovskiji klub ikada

 

Нис,телеком,тесла.Од чега је овај последњи верни навијач Звезде био некада и у управи Звезде и можда је још увек немој да ме држиш за реч.

 

Само у ових пар месеци (од августа до данас) сте спрцали више пара него што ће мо ми за целу сезону.А о неким предходним да не говорим.

 

Ако си љут због пораза у дербију па си дошао овде да мрачиш онда ти морам признати да си нашао погрешну адресу.

Ако мислиш да је оно  фаул на Новици када је се ударао у груди,онда погледај шта је све фаул на Оџу па није свирано.

Свеједно ти и даље веруј да је Новица неко ко ће ти донети бољу игру и због кога вреди ићи у пионир.

Edited by Блок_64
Link to comment
7 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

Drug, Novica the Beast ima veću stomačinu no ja. Dalje valjda ne treba komentarisati.

 

ma nije priča o tome jbt, pročitaj. priča je o realu. 

Link to comment
5 minutes ago, Блок_64 said:

 

Нис,телеком,тесла.Од чега је овај последњи верни навијач Звезде био некада и у управи Звезде и можда је још увек немој да ме држиш за реч.

 

Само у ових пар месеци (од августа до данас) сте спрцали више пара него што ће мо ми за целу сезону.А о неким предходним да не говорим.

 

Ако си љут због пораза у дербију па си дошао овде да мрачиш онда ти морам признати да си нашао погрешну адресу.

Ако мислиш да је оно  фаул на Новици када је се ударао у груди,онда погледај шта је све фаул на Оџу па није свирано.

Свеједно ти и даље веруј да је Новица неко ко ће ти донети бољу игру и због кога вреди ићи у пионир.

 

:D

 

bogotac

Link to comment

@Answer

 

Real je bio pre X godina. On je I DALJE šatro profesionalac. 

 

Poenta je - neko ko hoće profesionalno (da mu se daju pare za to) da se bavi bilo kojim sportom NE MOŽE  da bude fizički zapušteniji od rekreativca od +50.

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment
6 minutes ago, Dankan Ajdaho said:

@Answer

 

Real je bio pre X godina. On je I DALJE šatro profesionalac. 

 

Poenta je - neko ko hoće profesionalno (da mu se daju pare za to) da se bavi bilo kojim sportom NE MOŽE  da bude fizički zapušteniji od rekreativca od +50.

 

Pa to je upravo moja poenta. Ja sam pisao x puta na našoj temi da Partizan ne može dalje dok god ovakav Novica ima mesto u rosteru, sve je to ok ali ne možemo biti ozbiljni sa njim i jeste fizički zapušten i ja lično to ne volim i ne možeš već 3 sezone da ulaziš nespreman i sve je to ok AAAAAAAALLLLLIIII uopšte ne pričamo o tome. Pričamo o periodu u Realu gde je teza da Novica nije napravio karijeru zato što je džabalebaroš i ne vodi računa o telu itd. Pa ne zavisi to od ove 3 godine nego baš kako si napisao to je bilo pre x godina. Čovek je imao opasnu povredu, od nje se nije oporavio jebiga. Dolazi onda harper i ulazi mu u glavu zašto se nije oporavio, on zna zašto naravno. Zato što je džabalebaroš i ne vodi računa o sebi. A zanemaruje se kako je čovek stigao do Reala i reprezentacije i svega onoga. Verovatno nije mukotrpnim radom nego ga neko izvukao na lutriji. Mislim, ja znam da je lako pogledati ko je napisao post i preskočiti par redova i doneti zaključak. Lako je biti blok 64, ali daj da nam to ne bude standard ovde. 

Link to comment
6 minutes ago, theanswer said:

 

Pa to je upravo moja poenta. Ja sam pisao x puta na našoj temi da Partizan ne može dalje dok god ovakav Novica ima mesto u rosteru, sve je to ok ali ne možemo biti ozbiljni sa njim i jeste fizički zapušten i ja lično to ne volim i ne možeš već 3 sezone da ulaziš nespreman i sve je to ok AAAAAAAALLLLLIIII uopšte ne pričamo o tome. Pričamo o periodu u Realu gde je teza da Novica nije napravio karijeru zato što je džabalebaroš i ne vodi računa o telu itd. Pa ne zavisi to od ove 3 godine nego baš kako si napisao to je bilo pre x godina. Čovek je imao opasnu povredu, od nje se nije oporavio jebiga. Dolazi onda harper i ulazi mu u glavu zašto se nije oporavio, on zna zašto naravno. Zato što je džabalebaroš i ne vodi računa o sebi. A zanemaruje se kako je čovek stigao do Reala i reprezentacije i svega onoga. Verovatno nije mukotrpnim radom nego ga neko izvukao na lutriji. Mislim, ja znam da je lako pogledati ko je napisao post i preskočiti par redova i doneti zaključak. Lako je biti blok 64, ali daj da nam to ne bude standard ovde. 

 

 

Brate, posle Reala čovek je pripreme sprovodio po ugostiteljskim objektima. Eno ga Bertrans u NBA, dva puta sjebavao koleno pa se to ne vidi, ali je zato posle svake povrede radio na sebi i rezultat je tu.

 

Da je Novica uložio četvrtinu njegovog truda, vrlo verovatno da mu karijera ne bi bila tu gde je sada. Ovako služi za sprdačinu jbg.

Link to comment
Just now, Dankan Ajdaho said:

 

 

Brate, posle Reala čovek je pripreme sprovodio po ugostiteljskim objektima. Eno ga Bertrans u NBA, dva puta sjebavao koleno pa se to ne vidi, ali je zato posle svake povrede radio na sebi i rezultat je tu.

 

Da je Novica uložio četvrtinu njegovog truda, vrlo verovatno da mu karijera ne bi bila tu gde je sada. Ovako služi za sprdačinu jbg.

 

Ne reaguje telo svakog čoveka na povredu isto. Pusti ti posle Reala, ne možeš me ubediti da dok je bio u Realu da se nije pridržavao programa tamo i pokušao da se vrati itd. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...