Jump to content
IGNORED

KK Crvena Zvezda 2018/19


Ros

Recommended Posts

14 minutes ago, harper said:

 

Ma, Novica je prototip anitisportiste, samo kod nas neko moze da hejluje takvog lika. Da je u treniranje i brigu o telu ulozio toliko truda koliko u kreveljenje bio bi evropska zvezda sa sjajnom karijerom. Posto nije, ostao je lokalni saban kojem je forte to sto je "dobar za svlacionicu" i ima "partizanski moral".

Upravo tako. Meni je raspali novica poslednjih godina paradigma ovog  partizana. Mislio sam da ga je trinkijeri sklonio kao prvi korak koji se morao uciniti da klub krene boljim putem.

 

I zato mi novica ide na kurac, ako kojot pita, i uvek je super kad izgubi.

Edited by Timmi
Link to comment
  • Replies 6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • renne

    467

  • harper

    412

  • Apollo Creed

    292

  • Shaq

    280

Top Posters In This Topic

Posted Images

ahahah i harper jednom da naleti na minu :D

 

nisam ocekivao pobedu, nekako mi je drago vise zbog Jankovica jer me lik i kod nas iritirao

 

nadam se da ce konacno shvatiti da se sa ovakvim rosterom tesko moze parirati buducnosti

Link to comment
41 minutes ago, Timmi said:

Upravo tako. Meni je raspali novica poslednjih godina paradigma ovog  partizana. Mislio sam da ga je trinkijeri sklonio kao prvi korak koji se morao uciniti da klub krene boljim putem.

 

I zato mi novica ide na kurac, ako kojot pita, i uvek je super kad izgubi.

 

da upravo tako, briga o telu je razlog što nije napravio karijeru a ne povreda koja nema nikakve veze sa brigom o telu kad je bio u realu. verovatno je derik rouz isto propao zbog brige o telu a ne zato što su mu kolena takva kakva su.. sjajno zapažanje dostojno ostalih komentara sa ovog topica. 

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

da upravo tako, briga o telu je razlog što nije napravio karijeru a ne povreda koja nema nikakve veze sa brigom o telu kad je bio u realu. verovatno je derik rouz isto propao zbog brige o telu a ne zato što su mu kolena takva kakva su.. sjajno zapažanje dostojno ostalih komentara sa ovog topica. 

Lik ne vodi racuna o telu kao profesionalni kosarkas. Kakve to veze ima s davnom povredom? To kreveljenje i busanje u prsa ima smisla samo kod likova koji pucaju od snage, inace su komicni.

Link to comment
1 hour ago, theanswer said:

 

da upravo tako, briga o telu je razlog što nije napravio karijeru a ne povreda koja nema nikakve veze sa brigom o telu kad je bio u realu. verovatno je derik rouz isto propao zbog brige o telu a ne zato što su mu kolena takva kakva su.. sjajno zapažanje dostojno ostalih komentara sa ovog topica. 

:wub:

Link to comment
59 minutes ago, Timmi said:

Lik ne vodi racuna o telu kao profesionalni kosarkas. Kakve to veze ima s davnom povredom? To kreveljenje i busanje u prsa ima smisla samo kod likova koji pucaju od snage, inace su komicni.

 

Novica je lik koji je uvek stavljao tim i rezultat ispred sebe, ne znam koliko puta sam ga gledao onomad u Partizanu da krvari dok igra, jednom je slomio zube bacajuci se za loptu, Realu je dao sve sto ima i odigrao polusezonu sa povredom koja mu je kasnije sjebala karijeru. Neverovatno je stvarno da mu spocitavate neprofesionalizam, kamo lepe srece da pola nasih kosarkasa ima srce kao on. Cuj, antisportista :isuse:

Ovo kako on danas izgleda i igra je zalazak njegove karijere, njegova profi karijera je zavrsena drugim povratkom u Megu. Zasto to radi i zasto jos uvek igra, ne znam, pitajte njega.

Link to comment
3 minutes ago, goofs said:

 

Novica je lik koji je uvek stavljao tim i rezultat ispred sebe, ne znam koliko puta sam ga gledao onomad u Partizanu da krvari dok igra, jednom je slomio zube bacajuci se za loptu, Realu je dao sve sto ima i odigrao polusezonu sa povredom koja mu je kasnije sjebala karijeru. Neverovatno je stvarno da mu spocitavate neprofesionalizam, kamo lepe srece da pola nasih kosarkasa ima srce kao on. Cuj, antisportista :isuse:

Ovo kako on danas izgleda i igra je zalazak njegove karijere, njegova profi karijera je zavrsena drugim povratkom u Megu. Zasto to radi i zasto jos uvek igra, ne znam, pitajte njega.

pa onda je trebao davno da okači rukavice ili rekete o klin, i ode u legendu

Link to comment
55 minutes ago, goofs said:

 

Novica je lik koji je uvek stavljao tim i rezultat ispred sebe, ne znam koliko puta sam ga gledao onomad u Partizanu da krvari dok igra, jednom je slomio zube bacajuci se za loptu, Realu je dao sve sto ima i odigrao polusezonu sa povredom koja mu je kasnije sjebala karijeru. Neverovatno je stvarno da mu spocitavate neprofesionalizam, kamo lepe srece da pola nasih kosarkasa ima srce kao on. Cuj, antisportista :isuse:

Ovo kako on danas izgleda i igra je zalazak njegove karijere, njegova profi karijera je zavrsena drugim povratkom u Megu. Zasto to radi i zasto jos uvek igra, ne znam, pitajte njega.

 

Nadrealno je kakve smo imbecilnosti o Novici imali prilike da pročitamo na ovoj temi, ti si to lepo sažeo pojedinim laicima o kakvom se igraču radi. 

 

Mislim da će mu ovo biti poslednja sezona, pogotovo ako bude zakačio još poneku povredu do kraja. Ali njegovo prisustvo u svlačionici i na klupi itekako ima uticaja na igrače. Uostalom ume on još uvek da bljesne i da pokaže ko je i šta je, kao što je to bilo u finalu KRK ove godine. 

 

Link to comment

Poraz CZ je taj sto joj je citava startna petorka bila  inostrana a i ovi domaci sto su ulazili u igru  su tu bili   puki statisti . Razumeo bi da je CZ globalni velikan kao  sto je Real Madrid ali nekako mi je bezveze da se sansa ne  pruza  domacim igracima , pogotovo onim mladjim, sta ce Covicu  uopste skola kosarke :)

Edited by Micko8
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

 

Novica je lik koji je uvek stavljao tim i rezultat ispred sebe, ne znam koliko puta sam ga gledao onomad u Partizanu da krvari dok igra, jednom je slomio zube bacajuci se za loptu, Realu je dao sve sto ima i odigrao polusezonu sa povredom koja mu je kasnije sjebala karijeru. Neverovatno je stvarno da mu spocitavate neprofesionalizam, kamo lepe srece da pola nasih kosarkasa ima srce kao on. Cuj, antisportista :isuse:

Ovo kako on danas izgleda i igra je zalazak njegove karijere, njegova profi karijera je zavrsena drugim povratkom u Megu. Zasto to radi i zasto jos uvek igra, ne znam, pitajte njega.

 

Guslanje junackih narodnih pesama nije na ovom podforumu, probaj na pdf-u o muzici. Cujes, odigrao povredjen polusezonu i to mu sjebalo karijeru. Malo manje lupetanja ne bi skodilo. Povredjuju se i mnogi drugi igraci pa se strpljivo lece, vode racuna o oporavku i pocnu da igraju ponovo na istom nivou na kojem su igrali pre povrede, ne lece povrede po budvanskim diskotekama i utapaju tugu u alkoholu. Novica je bio strasan talenat i stracio je karijeru jer... dolce vita. Njegova karijera, njegov izbor, samo ako moze na ovom topiku bez glupave epike o heroju koji je lomio zube skacuci na glavu pa je zbog toga sjebao karijeru. Moze on da ima srce kako hoce ali nekad srce hoce a telo klokoce, narocito ako je telo dobro natopljeno tekucom problematikom.

 

A sad odoh na Zvezdin fudbalski topik da odguslam jednu o velikom heroju Milijasu koji se zrtvovao za klub pa je sebi sjebao karijeru.:laugh:

Link to comment
6 hours ago, Timmi said:

Lik ne vodi racuna o telu kao profesionalni kosarkas. Kakve to veze ima s davnom povredom? To kreveljenje i busanje u prsa ima smisla samo kod likova koji pucaju od snage, inace su komicni.

 

Šta pričaš jbt, napisao si upravo tako na post koji govori da Novica nije uspeo da napravi vrhunsku karijeru zato što nije vodio računa o telu. A on je bio na vrhuncu karijere kad je igrao za jebeni Real Madrid ne znam dal ste čuli za taj klub i bio jedna od najboljih ako ne i najbolja četvorka u Evropi ako se sećate naravno i onda imao povredu koja se desila i koja nema nikakve veze sa njegovom brigom o telu ili koju već glupost je harper ispalio. Iz te povrede se nikad više nije vratio isti i ovo što u Partizanu igra je ništa i naravno da je nespreman i naravno da više ne vodi računa o telu u tom nivou al to uopšte nije za poređenje sa njegovom karijerom tada i to uopšte nije bila poenta tog posta. Neki igrači uspeju da izađu iz teške povrede i da se vrati jači, ali gomila igrača se nikad ne oporave od  i nikad ne zaigraju na nivou pre povrede i naravno da to nije sve do voljnog momenta jer ako neko ima voljni momenat, to je Novica i to mu i zamerate, jednostavno nije telo svakog čoveka isto. Ali ti to sve znaš verujem i pojma nemam što se praviš lud. Ja mogu da razumem da najveći patkometar i trovač internet foruma u istoriji svih foruma ima svoje iskrivljeno gledanje na stvarnost koje u frustraciji svoje mračne sobe ispljuvava u etar i da ga podržava lik čiji se opus svodi na smajli, pbp i hvaljenje sbb poslodavca ali mi nije jasno što to tebi treba. Jer dovoljno je reći da ne voliš lika jer je ložana, glupo je potpisivati stvari koje su fakat netačne. 

Edited by theanswer
Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...