Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Btw pamtim utakmicu zvezda- bamberg pre 2-3 godine, početkom 3/4 zvezda imala 20 razlike otprilike, a onda u sledećih 7 minuta bamberg pravi 20:0. Pamtim tih 7 minuta jer takav bedem u životu nisam video, zvezda nije mogla da vidi koš. A u tom periodu je igrao aleksej nikolić

Edited by Nikodije
Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

15 razlike  otprilike   :) zapravo to je bilo pretprošle sezone, nikad jača zvezda. Sećam se da smo ih i tamo dobili, bjelica napravio faul u zadnjem napadu bamberga, ali nije svirano, pa trinkijeri poludeo, šutirao inventar po hali

Edited by Nikodije
Link to comment

A na početku prošle sezone trinkijeri rutinirao alimpija u areni, jedna od mučnijih utakmica za gledanje. Dakle ukupno tri utakmice protiv njega, nijednom nismo prebacili 70 poena

Link to comment

Vujošević o novom treneru Partizana:

 

"Imam veoma lepo mišljenje o njemu i kao treneru i kao čoveku. Činjenica je da je Partizan klub sa velikom tradiciijom, ali ako može na taj način da se meri rejting kluba i rejting Trinkijerija kao trenera, sigurno je u ovom momentu veći rejting Trinkijerija. U tom smislu je i hrabar njegov potez da dođe u Beograd i u Partizan. Naravno, želim mu sve najbolje. Partizan je klub velike tradicije, a tradicija je lepota koja se čuva. Siguran sam da će on da je odbrani, sačuva i nadgradi", kazao je Vujošević.

 

Bravo Dule :hail: 

Link to comment
33 minutes ago, BlackGeorge said:

Vujošević o novom treneru Partizana:

 

"Imam veoma lepo mišljenje o njemu i kao treneru i kao čoveku. Činjenica je da je Partizan klub sa velikom tradiciijom, ali ako može na taj način da se meri rejting kluba i rejting Trinkijerija kao trenera, sigurno je u ovom momentu veći rejting Trinkijerija. U tom smislu je i hrabar njegov potez da dođe u Beograd i u Partizan. Naravno, želim mu sve najbolje. Partizan je klub velike tradicije, a tradicija je lepota koja se čuva. Siguran sam da će on da je odbrani, sačuva i nadgradi", kazao je Vujošević.

 

Bravo Dule :hail: 

 

Hrabar potez jer će opet da pokreće BAT ako rata kasni :D 

 

Ali dobro, to je naš Dulo, znamo i prihvatamo šta ide u paketu sa njim. 

 

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

A na početku prošle sezone trinkijeri rutinirao alimpija u areni, jedna od mučnijih utakmica za gledanje. Dakle ukupno tri utakmice protiv njega, nijednom nismo prebacili 70 poena

 

Ja se secam kad je Radonjic defanzivnom klinikom rutinirao njegov Uniks sa Gaudlokom u areni, pa u revansu zahvaljujuci nekim promasenim zicerima i domacinskom sudjenju Italijan ipak nadoknadio razliku i sprecio senzaciju u reziji Nelsona, Tadije i Raska. Posle ih Valensija otresla u finalu. Mislim da je nakon te sezone preuzeo Bamberg, moguce da je tad Novica bio tamo. 

 

 

Link to comment
28 minutes ago, FPLS said:

 

Ja se secam kad je Radonjic defanzivnom klinikom rutinirao njegov Uniks sa Gaudlokom u areni, pa u revansu zahvaljujuci nekim promasenim zicerima i domacinskom sudjenju Italijan ipak nadoknadio razliku i sprecio senzaciju u reziji Nelsona, Tadije i Raska. Posle ih Valensija otresla u finalu. Mislim da je nakon te sezone preuzeo Bamberg, moguce da je tad Novica bio tamo. 

 

 

 

Nije, mimoisli su se za nekih pola godine.

Link to comment
7 hours ago, copkillah said:

"Je l' ti stvarno misliš da sam ovde zbog para?" :lol:

 

Kontam da će ovo da izazove depricu kod određenog broja ljudi

 

 

tako je decko, ta izjava jasno ukazuje da ovde radi za dzabe :lol:

 

lm, ovaj nije do dosao a vec kuka, plus kao neko ludilo, ne volim crvenu boju, al moze krv na dresu bla bla..

 

on the other hand, ako cemo ozbiljno a ko je to bio partizanu konkurent za 4 mesto(cak i pre dolaska jankovica i browna)?

da ne govorim, da bi i canak lagano sa ovim sastavom nakon dolaska browna i jankovica, lagano izborio play off.. 

a sad je jos na sve to dosao trinkijeri i planiraju se jos 2-3 igraca, a opet se prolongira alibi prica, kao ne moze se puno ovo godine :coffee:

Link to comment

Naravno da ne radi za džabe, ali svakako da ne radi po svojoj standardnoj tarifi, kolika god ona bila.

 

To je valjda jasno svakome sa više od dva grama mozga, ne mora da se naglašava :fantom:

 

Link to comment
44 minutes ago, FPLS said:

 

Ja se secam kad je Radonjic defanzivnom klinikom rutinirao njegov Uniks sa Gaudlokom u areni, pa u revansu zahvaljujuci nekim promasenim zicerima i domacinskom sudjenju Italijan ipak nadoknadio razliku i sprecio senzaciju u reziji Nelsona, Tadije i Raska. Posle ih Valensija otresla u finalu. Mislim da je nakon te sezone preuzeo Bamberg, moguce da je tad Novica bio tamo. 

 

 

 

Ima li neka utakmica da ste vi izgubili a da nije bilo domaćinsko suđenje?

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...