Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 minutes ago, Nikodije said:

Debeli je stvarno harizmatik, nema šta. 

 

I odlican je trener. Kao sto rekoh vec, ovo je strasno sistemsko pojacanje za Partizan, bolje od bilo kojeg igraca koji je mogao da bude doveden. Ovakvi potezi kompletno menjaju atmosferu u i oko kluba.

Link to comment

Koliko to znači videće se već sutra, ubeđen sam. Ljudi nisu svesni koliko jedan dobar motivacioni govor može da promeni u pristupu i igri, obaška to neko suvo trenersko znanje. Posebno nakon čanka koji je motivisao igrače sa "jebite se"

Edited by Nikodije
Link to comment

Pomalo je tužno što Trinkijeri treba da podseća ljude gde je došao i način na koji je otvorio konferenciju dosta govori. A nije da su među igračima sve stranci koji su došli juče. 

Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

Malo je i do toga da igrači stvarno ne dolaze za velike pare. Nekih para ima, uvek je bilo nešto para, a u ovom momentu to je dovoljno para za igrače koji se dovode. Kao što sam već pominjao, NWG je igrao za oko 120k iako sam se naslušao priča kako "ma sigurno ne igra za manje od 300k". Nije neko specijalno vaskrsnuće već, eto, postoji neko planiranje i neka ideja. Sigurno je bilo nešto dodatnog upliva novca postavljanjem SNS uprave, neki dugovi su sanirani, neki uskoro stižu na naplatu, ali prosto ne živi se i ne radi se više samo od danas do sutra. A o eventualnom pravom vaskrsnuću možemo da pričamo na kraju sezone :)

na stranu visine ugovora, posto sam ubedjen da tu manje vise svi nagadjaju

prosto dovodjenje ovakvog trenera, zagorca, nekoliko vrhunskih talenata + valjda najveci broj amerikanaca ikad, nekako ostavlja drugaciju sliku od one pre godinu ili dve dana

 

veoma povrsno pratim partizan, ali sve su to prilicno smisleni potezi

ko je uopste u partizanu trenutno zaduzen za selekciju? nekako mi ovo prevazilazi 1 ostoju

mada dobro, covek je cacanin, to se radja sa poznavanjem kosarke :fantom:

 

ljudi cacani koji su menjali istoriju kk partizan: kicanovic, obradovic, ostoja :lolol:

Link to comment

Posle ove konferencije za novinare ja se osećam izuzetno ponosno što navijam za KK Partizan.

Zar treba da dođe trener iz inostranstva sa pedigreom da uči ove ljude koji sebe nazivaju novinarima šta je i ko je u košarkaškom svetu Partizan?

Zar u vaše šuplje glave ne ulazi razlog zašto je došao u Partizan? Zar vam je sve jeftina patkometrija i realiti programi?

Sramno vas je zvati burek novinari. Burek ima više časti od vas.

Link to comment
6 minutes ago, harper said:

 

Rekao sam ti sve sto sam imao, sto je vec previse vremena potroseno na jednog najobicnijeg primitivca i budalu. Da si se makar potrudio da navedes te moje "sulude teorije" koje su u rangu Panticevih mozda bih se i zajebao da iskomuniciram tu pricu sa tobom, ovako si dobio odgovor kakav si zasluzio. Da podsetim zbog drugih ljudi, te sulude teze su:

 

1. Da Partizan potpisivanjem Trinkijerija postaje drugi favorit ABA lige - danas je najavio da mu je cilj osvajanje iste.

2. Da iza ovog potpisa stoje drzavne pare - samo on kosta 33.000 mesecno, ceo strucni stab oko 70.000, mada ovo ne treba posebno ni dokazivati kad se pogledaju sponzori kluba.

 

No, kad je covek debil teze je citati, lakse je srati po drugim ljudima nicim izazvano. Toliko od tebe, sad nazad tamo gde sam te vec poslao.

 

nema sanse da strucni stab dobija 70k mesecno, a partizna ni u ludilu nije drugi favorit aba lige. zvezda je prvi ubedljivo, onda idu buducnost i cedevita, pa tek dolazi partizan.

Link to comment
1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

 

nema sanse da strucni stab dobija 70k mesecno, a partizna ni u ludilu nije drugi favorit aba lige. zvezda je prvi ubedljivo, onda idu buducnost i cedevita, pa tek dolazi partizan.

 

Rekao sam vec, videcemo u aprilu. Ne dovodi se trener ovakve reputacije da osvoji cetvrto ili peto mesto u ABA ligi. Sto se ostalih timova tice, mnogo se precenjuje Zvezda a mnogo potcenjuje Buducnost zato sto su klubovi usli u sezonu tako kako su usli. Buducnost ostaje prvi favorit lige, prosto imaju daleko najjaci tim i najvecu mogucnost doselektiranja.

 

A cena je tacno tolika koliko sam napisao. I to je Trinkijeri debelo spustio cenu da bi vodio Partizan, duplo u odnosu na ono koliko je trazio od Cedevite letos. Nije on dosao zbog para ali nije dosao ni da radi dzabe.

Link to comment

Budućnost trenutno nema nikakav tim, nožem može da se reže koliko nisu kliknuli novi igrači sa starim, i ne deluje da se to može promeniti. Možda će promeniti sve strance i dovesti 4 nova, pa to bude bolje, ali ako u junu nisu uspeli da pogode igrače, pitanje je šta sada mogu da urade kada je izbor mnogo manji. Otprilike slično važi i za cedevitu. Dakle svi oni mogu da dovode igrače i da se približe zvezdi koja sada deluje kao ubedljivo najbolji tim, but than again, možemo i mi da dovedemo pojačanja, recimo rezervnog pleja  :)

Link to comment
32 minutes ago, BlackGeorge said:

Posle ove konferencije za novinare ja se osećam izuzetno ponosno što navijam za KK Partizan.

Zar treba da dođe trener iz inostranstva sa pedigreom da uči ove ljude koji sebe nazivaju novinarima šta je i ko je u košarkaškom svetu Partizan?

Zar u vaše šuplje glave ne ulazi razlog zašto je došao u Partizan? Zar vam je sve jeftina patkometrija i realiti programi?

Sramno vas je zvati burek novinari. Burek ima više časti od vas.

+1

 

"Je li ti zbilja mislis da sam ja ovde za pare? Ako znas kakva je kosarka... kako je svijet... kako duva vetar... sigurno nisam ovde za pare...TO SAM ZNASH"

 

Kakvo jbno ciscenje buregdzija

 

Ima nade za Srbiju

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...