Jump to content
IGNORED

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dule rekao otprilike ono što i mi znamo - upravi je napokon došlo iz dupeta u glavu da moraš da dovedeš kvalitetnog trenera ako hoćeš da napraviš rezultat, a ovi što bi da uče neka si nađu nešto da vežbaju.

 

Sada kada se zna da je Andrea tu tri godine i da je to ozbiljno rešenje na klupi - sve je do igrača. Od njih očekujem žestoku reakciju, gladijatorsku borbu na terenu protiv mege, da baš "ja" ne budem taj koji će biti zamenjen novim igračem.

 

Svi moraju da se dokažu novom treneru da zaslužuju da igraju za Partizan.

Pa izvolite, dokažite se, privilegovanih nema uključujući i Novicu.

 

Prva velika šansa im je u subotu u 17h.

Edited by BlackGeorge
Link to comment
12 minutes ago, copkillah said:

Nemojte Pantića, molim vas. Hajde da se pravimo da ne postoji.

 

Željko Pantić

Dr.Agatonović

Navijačke frakcije

poneki članovi raznih foruma..

 

Itd...

Su direktni zavisnici od finansijske sise vv koalicije. Ako oni padnu, padaju i botovi. Domino efekat.

Link to comment
24 minutes ago, copkillah said:

Nemojte Pantića, molim vas. Hajde da se pravimo da ne postoji.

 

 

nikada

Link to comment
6 minutes ago, BlackGeorge said:

Željko Pantić

Dr.Agatonović

Navijačke frakcije

poneki članovi raznih foruma..

 

Itd...

Su direktni zavisnici od finansijske sise vv koalicije. Ako oni padnu, padaju i botovi. Domino efekat.

 

bingo 

 

1 minute ago, Кристофер Лумумбо said:

 

nikada

 

razumem te donekle ali

 

gyP3j5t.jpg

Link to comment
1 hour ago, BlackGeorge said:

Dule rekao otprilike ono što i mi znamo - upravi je napokon došlo iz dupeta u glavu da moraš da dovedeš kvalitetnog trenera ako hoćeš da napraviš rezultat, a ovi što bi da uče neka si nađu nešto da vežbaju.

 

Sada kada se zna da je Andrea tu tri godine i da je to ozbiljno rešenje na klupi - sve je do igrača. Od njih očekujem žestoku reakciju, gladijatorsku borbu na terenu protiv mege, da baš "ja" ne budem taj koji će biti zamenjen novim igračem.

 

Svi moraju da se dokažu novom treneru da zaslužuju da igraju za Partizan.

Pa izvolite, dokažite se, privilegovanih nema uključujući i Novicu.

 

Prva velika šansa im je u subotu u 17h.

 

Sto ce to biti skup otkaz :fantom:

Link to comment

"Je l' ti stvarno misliš da sam ovde zbog para?" :lol:

 

Kontam da će ovo da izazove depricu kod određenog broja ljudi

 

edit: konkretan citat:

 

"Je l' ti zbilja misliš da sam ja ovde za pare? Ako znaš kakva je košarka, kako je svijet, kako duva vjetar, sigurno ovde nisam za pare, to sigurno znaš"

Edited by copkillah
Link to comment
26 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Da se najezis dok slusas Trinkija..

+1

pogledao ceo podcast koji je relativno skoro radojevic radio s njim (juce kacen na sk/n1) - deluje opasan debeli.

Link to comment

Malo je i do toga da igrači stvarno ne dolaze za velike pare. Nekih para ima, uvek je bilo nešto para, a u ovom momentu to je dovoljno para za igrače koji se dovode. Kao što sam već pominjao, NWG je igrao za oko 120k iako sam se naslušao priča kako "ma sigurno ne igra za manje od 300k". Nije neko specijalno vaskrsnuće već, eto, postoji neko planiranje i neka ideja. Sigurno je bilo nešto dodatnog upliva novca postavljanjem SNS uprave, neki dugovi su sanirani, neki uskoro stižu na naplatu, ali prosto ne živi se i ne radi se više samo od danas do sutra. A o eventualnom pravom vaskrsnuću možemo da pričamo na kraju sezone :)

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...