Jump to content

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

25 minutes ago, Nebojsa said:

ovo mi zvuci maltene neverovatno jer veci deo meca nista nije mogao ni da odbrani (stimac kao hakeem u poredjenju s njim), ni da pogodi, a imamo promaju u reketu s njim u petorci, nista nije uspevao da zagradi. moguce da me toliko nervirao da nisam mogao da vidim ove stvari. pogledacu sad reprizu bas na sk2 jos jednom, barem prvo poluvreme, znam da su me bas njih dvojica dovela do ludila u par momenata, cisto da vidim dal je do mene ili do njih :)

 

To jeste tako, subjektivni dozivljaj dok gledas je jedno, a onda statistika kaze nesto drugo. Imao je Landale i nekoliko dobrih odbrana na Stimcu, skupio je dosta skokova (mi smo generalno nadskakali TT), bio je bolji u drugom poluvremenu svakako, na ovoj utakmici je zasluzeno imao vise minuta od Gagica.

 

Apropo subjektivnog dozivljaja, ja razumem da neko ima pik na nekog igraca, pa se svaka greska preuvelicava, ali pojedinci kao da kao da ne gledaju tekme, vec po defaultu komentarisu bez obzira na konkretan ucinak. Ova patoloska potreba da se konstantno pljuje Vanja, pa makar imao i ubedljivo najbolji index i jedini koji je u stanju nesto sam da iskreira u odsudstvu Zagora je bas :puke: 

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Nebojsa said:

ovo mi zvuci maltene neverovatno jer veci deo meca nista nije mogao ni da odbrani (stimac kao hakeem u poredjenju s njim), ni da pogodi, a imamo promaju u reketu s njim u petorci, nista nije uspevao da zagradi. moguce da me toliko nervirao da nisam mogao da vidim ove stvari. pogledacu sad reprizu bas na sk2 jos jednom, barem prvo poluvreme, znam da su me bas njih dvojica dovela do ludila u par momenata, cisto da vidim dal je do mene ili do njih :)

 

manje neverovatno kad se zna ko mu je izmena

Link to comment
1 hour ago, Jimmy Kowalski said:

 

To jeste tako, subjektivni dozivljaj dok gledas je jedno, a onda statistika kaze nesto drugo. Imao je Landale i nekoliko dobrih odbrana na Stimcu, skupio je dosta skokova (mi smo generalno nadskakali TT), bio je bolji u drugom poluvremenu svakako, na ovoj utakmici je zasluzeno imao vise minuta od Gagica.

 

Apropo subjektivnog dozivljaja, ja razumem da neko ima pik na nekog igraca, pa se svaka greska preuvelicava, ali pojedinci kao da kao da ne gledaju tekme, vec po defaultu komentarisu bez obzira na konkretan ucinak. Ova patoloska potreba da se konstantno pljuje Vanja, pa makar imao i ubedljivo najbolji index i jedini koji je u stanju nesto sam da iskreira u odsudstvu Zagora je bas :puke: 

 

Gledao sam samo deo drugog i uopste ne videh da je Vanja ubedljivo najgori igrac. To ocigledno samo par pojedinaca sa ppp vidi. 

 

Jebote, decko dao skoro pola poena tima, pa sa nista nije u odbrani uradio i da je imao 10 izgubljenih, svakako nije za toliko pljuvanje. 

Link to comment

Upravo se o tome radi, fali nam lider i košgeter, jedini osim zagora ko ume da uradi nešto na ofanzivnom delu igre jeste mali vanja. Tako da ne bi trebalo da se preteruje u kritikama. 

 

Stiže trener koji zna posao, ajde da vidimo šta on misli. :)

Link to comment

Kod 62-52 i cetiri zaredom neiskoriscena napada prestao sam da gledam. Izgubio sam zivce totalno. Daj bože da italijan može da dovede ovu ekipu u red.

 

Kako ono beše? Pravimo "mladu" i "talentivanu" ekipu sa "talentovanim" trenerom. U ovoj ekipi se ne vidi nikakav "talenat" osim za gubljenja živaca navijača. Da smo nastavili ovako otišli bismo u ambis, bila bi borba za opstanak. Gospodin Čane nam ostavio odron od ekipe.Treba javno reći imenom i prezimenom ko je napravio ovu pogubnu selekciju. Znamo da to nije Ostoja jer se ne razume.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Kojeg odličnog čoveka na vrhu? Pekovića? Pa taj tantuz nije ama baš ništa uradio, osim što se uvlačio u dupe Psihu zbog svojih drugih poslovnih interesa, i što je oterao Miću Berića, koji je smetao Psihu isto.

Usrao je i Džikićev boravak u klubu takodje.

Link to comment
53 minutes ago, Timmy said:

Pa ko je kriv?

 

Imali smo odličnog čoveka na vrhu. Al jbga, nije bio dovoljno napredan. Ovo je sad samo posledica te napredne logike.

zar nisi ti bio protiv dula? kako to sad odjednom?

Link to comment
16 minutes ago, Tresko said:

Kojeg odličnog čoveka na vrhu? Pekovića? Pa taj tantuz nije ama baš ništa uradio, osim što se uvlačio u dupe Psihu zbog svojih drugih poslovnih interesa, i što je oterao Miću Berića, koji je smetao Psihu isto.

Usrao je i Džikićev boravak u klubu takodje.

 

Mica Beric jebote. Zar smo vec zaboravili normalnog coveka koji je vodio klub i koju otisao zbog govana. 

Link to comment
27 minutes ago, Miralem said:

zar nisi ti bio protiv dula? kako to sad odjednom?

svako ima pravo da idealizuje koga zeli, pa tako i timmy dula

bzvz je da ga prozivas zbog toga

Link to comment
1 minute ago, pbg12345 said:

svako ima pravo da idealizuje koga zeli, pa tako i timmy dula

bzvz je da ga prozivas zbog toga

 

Mi svi jako volimo Dula, ali je on preterao u idolopoklonstvu. 

 

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

svako ima pravo da idealizuje koga zeli, pa tako i timmy dula

bzvz je da ga prozivas zbog toga

de prozivam, tymmi se konacno uzeo u pamet. i ja to podrzavam!

Edited by Miralem
Link to comment
1 minute ago, Miralem said:

de prozivam, tymmi se konacno uzeo u pamet. i ja to podrzavam!

 

I opet se dokazalo koliko je tanka linija između ljubavi i mržnje! Srećan sam što je ljubav pobedila.

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...