Jump to content

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dakle bas kao sto sam i ocekivao, bice on ok.

 

Edit: odgovarao sam Goranzu :D Pratio sam rez na sajtu Eurocupa, vidim Vanja 28, jel' toliko los bio u svemu ostalom?

Edited by Lord Stef
Link to comment
1 minute ago, Lord Stef said:

Dakle bas kao sto sam i ocekivao, bice on ok.

Ma on će biti ok, inače ništa za njega nisu odigrali. Niti mu onaj buzdovan na klupi bilo šta govori, dečko ne kapira šta igra.

Link to comment

Pljuju svi Vanju ali napadački je to jedina opcija koja funkcioniše od početka sezone. Jebi ga ljudi ne može sve, a neko mora i da da neki koš. 

 

Crni novi mi se nije svideo jer je imao loptu u rukama pred kraj i nije ni pogledao na koš nego odma uvaljuj Vanji. (ovaj gubi loptu jebi ga) 

 

Dobijamo ove smradove kod kuće 100%

Link to comment
3 minutes ago, Azdaja said:

Pljuju svi Vanju ali napadački je to jedina opcija koja funkcioniše od početka sezone. Jebi ga ljudi ne može sve, a neko mora i da da neki koš. 

 

Crni novi mi se nije svideo jer je imao loptu u rukama pred kraj i nije ni pogledao na koš nego odma uvaljuj Vanji. (ovaj gubi loptu jebi ga) 

 

Dobijamo ove smradove kod kuće 100%

Ma daj, kakav Vanja. Taj smrad preda 15 lopti direktno protivniku u ruke, od 5 ulaza u 3 popije bananu, 1 promaši i jedan da. Stepback šuteve sa 12 metara neću ni da pominjem, Čovek pored njega uleće sa linije za trojku na ofanzivni skok i koš. To govno treba odmah oterati, kad već ranije to nisu uradili, nego mu dali još novi ugovor.

Link to comment
12 minutes ago, Tresko said:

Ma daj, kakav Vanja. Taj smrad preda 15 lopti direktno protivniku u ruke, od 5 ulaza u 3 popije bananu, 1 promaši i jedan da. Stepback šuteve sa 12 metara neću ni da pominjem, Čovek pored njega uleće sa linije za trojku na ofanzivni skok i koš. To govno treba odmah oterati, kad već ranije to nisu uradili, nego mu dali još novi ugovor.

+Beskonacno. Prvi posao za Trinkijerija.

 

A onda kakvu pustos je ostavio ovaj menadzerski raspad i prevara Canak. Sram ga bilo. 

Link to comment

kakva je statistika kurva nekada najbolje ilustruje lendejlov indeks veceras: +21, 8 poena i 14 skokova. uleb ne vodi +/- koji bi ovo sigurno prilicno korigovao, uglavnom covek nas je ukopavao dobar deo meca i na kraju drugi najbolji u timu. si, pejdz i on su najzasluzniji za onih -21 u jednom momentu u prvom poluvremenu - cini mi se da su turci vodili 19 razlike vec u 12om minutu, sto je ostavilo bas gadan utisak. btw, jankovic i novica isto veceras igrali za njih, te uz prilicno domacinsko sudjenje smo mec realno izgubili vec polovinom druge cetvrtine.

ono sto mi je bilo pozitivno je drugi deo druge cetvrtine kad je matovic ubacio pecarskog i kada uopste nismo (standardno) trpeli u odbrani za tih 6-7 minuta dok je bio u igri. steta sto nije primio onu jednu loptu i mismecu na postu da se nagradi za trud - bio je i malo losiji pas nikolica cini mi se. btw, lukajic je imao interesantnu izjavu za njega na areni prosle nedelje i meni je delovalo da je to prilicno uticalo na malog - u pozitivnom smislu sto se tice angazovanja na terenu.

najveci problem ekipe je sto nema lidera, ne izrazitog, nego nekoga ko uopste ima taj potencijal - zagorac mozda ima neke naznake istoga, al mora da veze 10 meceva zaredom prvo da bi moglo uopste o tome da se prica.

najnegativnije utiske vezujem za strance, prvenstveno igru u odbrani, gde su bili kriminalni veci deo meca. braun je izgledao kao frenk robinson za siromasne, nadam se da je u pitanju samo dzetleg, al ono veceras nije delovalo nimalo obecavajuce.

Link to comment
41 minutes ago, Nebojsa said:

najveci problem ekipe je sto nema lidera, ne izrazitog, nego nekoga ko uopste ima taj potencijal - zagorac mozda ima neke naznake istoga, al mora da veze 10 meceva zaredom prvo da bi moglo uopste o tome da se prica.

 

To je otprilike to. Kada se "lomi rezultat", nema sigurnih poena, nema nekog da usmeri ostale šta da rade i sve se svodi na individualne pokušaje, često iz sumanutih pozicija,

Link to comment
Landale +/-  je 8, najpozitivniji u timu zajedno sa Paigeom.
 
 
ovo mi zvuci maltene neverovatno jer veci deo meca nista nije mogao ni da odbrani (stimac kao hakeem u poredjenju s njim), ni da pogodi, a imamo promaju u reketu s njim u petorci, nista nije uspevao da zagradi. moguce da me toliko nervirao da nisam mogao da vidim ove stvari. pogledacu sad reprizu bas na sk2 jos jednom, barem prvo poluvreme, znam da su me bas njih dvojica dovela do ludila u par momenata, cisto da vidim dal je do mene ili do njih :)
Link to comment
4 hours ago, Mark Rothko said:

Marinković da koš, a onda preko njega primimo trojku, izgubi loptu u napadu i iz tranzicije primimo još jednu.

 

Korak napred, dva koraka nazad.

+1

to me je iznerviralo. izgubi loptu, vraća se kao muva bez glave, ni da krene na igrača, nigde, zbunio ove druge.. kako to? kako to?

novica penzijica

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...