Jump to content

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

sve je ovo planski odradjeno, ko sto sam i najavio pre neki dan.. partizan je svesno[emoji769] izgubio od zadra, a pare su dobijene jos pre 10 dana, to vam je i sam grba priznao :coffee:
Pomesao si ti nesto sa Parizom..PSG-om..parizerom nekim..

Pripazi sta klopas..jebeno je na ovu vrucinu :)

Sent from my Lenovo P1ma40 using Tapatalk

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

2 hours ago, Mark Rothko said:

U Ankaru ne putuju Aranitović i Gavrilović, ali je tu Zagorac...

 

 

Inače -

 

 

NSY65Vh.jpg?1

 

 

 

 

 

Bar će dogodine da nas tuži Trinkijeri, a ne tamo neki Kesar.

 

 

 

Još samo vinjak da stavi...

 

 

 

aRHv2bo.jpg

Link to comment

E pa..... benvenuto, Andrea

 

Nemam nikakva očekivanja ove sezone što se tiče trofeja, i plasmana. Samo da ekipa raste i sazreva tokom sezone, da klinci u junu budu bolji igrači nego danas, i ja sam zadovoljan.

Link to comment

Idemo radimo...

 

 

 

Quote

Pedesetogodišnjem bivšem treneru Kantua, Uniksa i Bamberga u radu će pomagati Vlado Šćepanović, nekadašnji as crno-belih i Trinkijerijev asistent u sezoni 2017/18. u nemačkom klubu, međutim, renoviranje se neće završiti samo na promenama u stručnom štabu.

Prema informacijama Sport kluba, na meti Partizana su reprezentativac Srbije i doskorašnji igrač Banvita Stefan Birčević i Redži Reding, bek/krilo Turk Telekoma, večerašnjeg (18, SK1) protivnika crno-belih u Evrokupu.

 

Link to comment
5 minutes ago, Filozof manijak said:

jel to znači da se zahvaljuju Novici ako dovode ludog BirčU?

 

Tabu tema u KKP i među navijačima. Pisao sam prošle sezone, ovakav Novica ne može biti deo ozbiljne ekipe. Malo kasnimo jebiga sa tim, kao i sa ozbiljnim trenerom, ali nisu izgleda svi u klubu slepi kod očiju. 

Link to comment
2 minutes ago, Goranz said:

Trinkijeri je tu figurehead, dobijaće neku siću a ekipu zapravo vodi Šćepanović.

 

Ekipu vodim ja. 

 

#antipantići #mismospremni

Link to comment
56 minutes ago, theanswer said:

 

Tabu tema u KKP i među navijačima. Pisao sam prošle sezone, ovakav Novica ne može biti deo ozbiljne ekipe. Malo kasnimo jebiga sa tim, kao i sa ozbiljnim trenerom, ali nisu izgleda svi u klubu slepi kod očiju. 

 

Cekaj, stani. Ovakav Novica ne moze biti deo ozbiljne ekipe, ali zato ludi Birca moze? 

Link to comment
7 minutes ago, goofs said:

 

Cekaj, stani. Ovakav Novica ne moze biti deo ozbiljne ekipe, ali zato ludi Birca moze? 

 

Pa ja nigde nisam spominjao Birču. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...