Jump to content

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

dakle, bodibond, jumko, menadjer, copkillah i ekipica stalkovala marinu po netu :naughty:

 

za prvu trojicu se ozbiljno sumnja da je u pitanju zapravo jedna osoba koja se cesto oglasava na ovom i drugom svetom topicu...

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nemoj tako, ja sam bio na njenoj strani, sarađivali smo nešto! :lol:

 

A taj bodibond sa komentara (na b92), prilično sam siguran da znam ko je, tj znam da je ta osoba barem dva puta iskoristila to ime za ostavljanje komentara. Možda je neko preuzeo posle, ali...

Link to comment

Koliko sam čitao preko neta, mislim da Sale ne može biti trener nijedne ekipe još par meseci... dok ne iscedi i zadnji evro po slovu ugovora sa Bajernom, pošto su ga oterali. Neće ni evro da im oprosti...a ni ne treba.

Link to comment
5 hours ago, Nebojsa said:

ukoliko je ovo tacno, loki radi posao level ivica bombas. ako nije pogodio ovog poslednjeg iz nba, treba odmah da mu se zahvalimo na saradnji i dovedemo sportskog mornara iz bara na njegovo mesto. i istoga platiti vise nego andreju.

 

Pazi, mi dovodimo rukije. To su macke u dzaku. Pa nije dzabe da evroligasi dovode igrace sa nekim iskustvom vec u Evropi. Sa rukijem koliko god da ti je dobar skauting nije dovoljno dobar. 

Link to comment
6 hours ago, theanswer said:

 

Pazi, mi dovodimo rukije. To su macke u dzaku. Pa nije dzabe da evroligasi dovode igrace sa nekim iskustvom vec u Evropi. Sa rukijem koliko god da ti je dobar skauting nije dovoljno dobar. 

Kolega MIjailovicu zasto ne javljate da je, kako pise Ruznal jutros, zavrsen Andrea? Jedan espresso za mene...

Link to comment
9 hours ago, copkillah said:

To da se zahvale retardiranom Marku Pešiću.

 

 

Pesic im je iskopao Radonju koji je uzeo titulu i sad odlicno igraju u EL. Smena Djordjevica je pun pogodak od strane kluba, obzirom da se ekipa raspadala

Link to comment

Nije se raspadala, imali su dva vezana poraza, bili prvi na tabeli i favoriti za titulu. Nemojmo opet da pisemo o ovome, nije celavi smenjen zbog losih rezultata ni zbog lose igre.

Link to comment
5 minutes ago, goofs said:

Nije se raspadala, imali su dva vezana poraza, bili prvi na tabeli i favoriti za titulu. Nemojmo opet da pisemo o ovome, nije celavi smenjen zbog losih rezultata ni zbog lose igre.

 

On 24.10.2018. at 17:15, Banjo said:

Vise cu vas citati a manje pisati. Ako budem imao sta smisleno da napisem necu se libiti.

 

Nije izdržao ni pet celih postova :lol:

 

Link to comment

U Ankaru ne putuju Aranitović i Gavrilović, ali je tu Zagorac...

 

 

Inače -

 

 

NSY65Vh.jpg?1

 

 

 

 

 

Bar će dogodine da nas tuži Trinkijeri, a ne tamo neki Kesar.

Link to comment
2 hours ago, copkillah said:

 

 

Nije izdržao ni pet celih postova :lol:

 

 

 

 

Smena Đorđevica i dovodjenje Radonje je odlican potez kluba iza kojeg ne stoji samo Pesic.

E sad sta tebe tu buni, ne kapiram? Sta to nisam izdrzao ni 5 postova.

 

Btw, nisam klon, prvi put sam se registrovao.. Da otklonim spekupacije

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...