Jump to content

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

1 hour ago, Кристофер Лумумбо said:

 

dodaj na to da igraci ovde ne placaju stan, hranu, racune, mnogi dobijaju auto do kluba..

 

+ ko ne dobije kola, dobije markicu za prevoz... pa zatim fantasticne Tesla tablete i telefone :D

 

A hranu bogami placaju, pa kad nema plata, a Dallou kasne isporuke sira i sunke iz domovine, mora Sasa Pavlovic da ga izgladnelog vodi na klopu. :D

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

3 minutes ago, Kurdy said:

ma dobro to sve stoji,manje više..ućemo mi opet u plejof najvjerovatnije. Al meni najviše smeta Trinkijeri za tu neku sigurno veliku lovu . Jedino pravo riješenje je Selektor.... vjerujem da bi igrao za duplo manje od ovog a sigurno bi našao pravu ulogu ovim izgubljenim igračima(vanji,pecarskom,lendejlu...)Ne znam kako je otpao ne vjerujem da ima neke EL ponude ...

 

Ne bih ja Saleta, a dosta Grobara sa kojima sam pričao se slažu sa mnom. Plus što selektor NE MOŽE da bude i trener Partizana (ili CZ) istovremeno, to bi bio jedan nepotreban teret. Seti se samo pod kakvim je pritiskom bila Marina Maljković, šta joj se sve spočitavalo i zameralo, a to nije prestalo ni kada je uzela jebenu titulu evropskog šampiona sa Srbijom. To je ženska košarka, zamisli to isto histerisanje ali podignuto na deseti stepen, ako bi Sale preuzeo Partizan.

 

Link to comment
34 minutes ago, theanswer said:

 

Treba malo drugačije stvari sagledati po mom mišljenju. Mada iskreno pojma nemam ko je npr bio zadužen za selekciju tima ove sezone, ko se najviše pitao, Čanak, Lončar, Ostoja, menadžeri ko će ga znati nije ni toliko bitno za ovu priču mada jeste užasno bitno generalno. Londsdej™ je na početku izgledao kao solidno pojačanje, neko ko može da pogodi spolja a nije operisan od centarske tehnike i od koordinacije pokreta. Pejdž ima slabost da je fizički dosta slab i da teško može da izdrži kontakt, ali ne bih rekao da je promašaj. Dok je Zagorac bio zdrav, igrali smo solidno jbg, ličilo je na nešto mada se videlo da tu mora još mnogo da se radi i da nam fali par igrača za nešto ozbiljnije. Poenta je da pre nego što krenemo da bacamo sve u vodu ajde da vidimo kako će ekipa da reaguje sa drugim trenerom. Meni se Čanak nije preterano dojmio ni nekim svojim stavom pored terena koji mi je delovao malodušan ni nekim odgovorima na dešavanja na utakmici pa ni nekim akcijama koje smo često igrali. Novi trener će nam između ostalog i dati odgovor na pitanje koliko je to do Čanka a koliko do rostera. Jbg, kad dozvoliš onakav poraz kod kuće od Zadra znači da nisi spremio ekipu ni psihički ni na terenu ni ništa. Jednostavno u petak se videlo da to nije Čankova ekipa. A trener tad mora da ode. Mada svaka mu čast što je otišao kako je otišao. 

 

Canak se najvise pitao, u smislu sta mu treba za koncepciju koju je hteo da fura. Loki uglavnom bira igrace koji igraju u Americi (Brimah, Page, Landale). Ovaj sa tvog avatara fala bogu se ne mesa, posle pocetnog brljanja..

 

2 minutes ago, Kurdy said:

ma dobro to sve stoji,manje više..ućemo mi opet u plejof najvjerovatnije. Al meni najviše smeta Trinkijeri za tu neku sigurno veliku lovu . Jedino pravo riješenje je Selektor.... vjerujem da bi igrao za duplo manje od ovog a sigurno bi našao pravu ulogu ovim izgubljenim igračima(vanji,pecarskom,lendejlu...)Ne znam kako je otpao ne vjerujem da ima neke EL ponude ...

 

Prvo, ne veruj u sve te sume koje se provlace za Trinkijerija. Drugo, mislim da Sale nece jos neko vreme raditi u nekom klubu..

Link to comment
1 minute ago, Jimmy Kowalski said:

Loki uglavnom bira igrace koji igraju u Americi (Brimah, Page, Landale)

ukoliko je ovo tacno, loki radi posao level ivica bombas. ako nije pogodio ovog poslednjeg iz nba, treba odmah da mu se zahvalimo na saradnji i dovedemo sportskog mornara iz bara na njegovo mesto. i istoga platiti vise nego andreju.

Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

 

Ne bih ja Saleta, a dosta Grobara sa kojima sam pričao se slažu sa mnom. Plus što selektor NE MOŽE da bude i trener Partizana (ili CZ) istovremeno, to bi bio jedan nepotreban teret. Seti se samo pod kakvim je pritiskom bila Marina Maljković, šta joj se sve spočitavalo i zameralo, a to nije prestalo ni kada je uzela jebenu titulu evropskog šampiona sa Srbijom. To je ženska košarka, zamisli to isto histerisanje ali podignuto na deseti stepen, ako bi Sale preuzeo Partizan.

 

ne znam nisam pratio to za Marinu... al ne vjerujem da će neko normalan Saletu nešto spočitavat poslije svega što je uradio...Najbolje rješenje za Partizan je zato što može donijeti dvije stvari koje nam hitno trebaju :motivaciju i autoritet.Za onog istrijana sumnjam u vezi toga.Taktičke postavke manje više ...Kad dođu Brown i Zagorac bićemo sigurno opasna ekipa,samo će trebat neko da uvede reda u plejofu da se ne prospemo ko zadnjih 5 godina.

Link to comment
1 minute ago, Kurdy said:

ne znam nisam pratio to za Marinu... al ne vjerujem da će neko normalan Saletu nešto spočitavat poslije svega što je uradio...Najbolje rješenje za Partizan je zato što može donijeti dvije stvari koje nam hitno trebaju :motivaciju i autoritet.Za onog istrijana sumnjam u vezi toga.Taktičke postavke manje više ...Kad dođu Brown i Zagorac bićemo sigurno opasna ekipa,samo će trebat neko da uvede reda u plejofu da se ne prospemo ko zadnjih 5 godina.

 

Sale bi svakako bio autoritet, ali mislim da je pogrešno što se oslanjaš na zdrav razum ljudi kada su klubovi u pitanju :lol: Svakako u ovom momentu Sale nije opcija, kako god da okreneš. Možda jednog dana, tj nadam se :)

 

Link to comment
3 minutes ago, copkillah said:

 

Sale bi svakako bio autoritet, ali mislim da je pogrešno što se oslanjaš na zdrav razum ljudi kada su klubovi u pitanju :lol: Svakako u ovom momentu Sale nije opcija, kako god da okreneš. Možda jednog dana, tj nadam se :)

 

i to što kažeš ...al eto ja sam više mislio na to da on teško može nać ozbiljan klub a mi ozbiljnog trenera.Al valjda mi nemamo nekog ko bi ga mogao nagovoriti .

Link to comment
37 minutes ago, copkillah said:

 

Ne bih ja Saleta, a dosta Grobara sa kojima sam pričao se slažu sa mnom. Plus što selektor NE MOŽE da bude i trener Partizana (ili CZ) istovremeno, to bi bio jedan nepotreban teret. Seti se samo pod kakvim je pritiskom bila Marina Maljković, šta joj se sve spočitavalo i zameralo, a to nije prestalo ni kada je uzela jebenu titulu evropskog šampiona sa Srbijom. To je ženska košarka, zamisli to isto histerisanje ali podignuto na deseti stepen, ako bi Sale preuzeo Partizan.

 

ne mora da bude selektor. vaznije je da bude trener partizana. 

uostalom imamo dobru generaciju pa moze da ih vodi i neko drugi

Link to comment
12 minutes ago, Kurdy said:

ne znam nisam pratio to za Marinu... al ne vjerujem da će neko normalan Saletu nešto spočitavat poslije svega što je uradio...Najbolje rješenje za Partizan je zato što može donijeti dvije stvari koje nam hitno trebaju :motivaciju i autoritet.Za onog istrijana sumnjam u vezi toga.Taktičke postavke manje više ...Kad dođu Brown i Zagorac bićemo sigurno opasna ekipa,samo će trebat neko da uvede reda u plejofu da se ne prospemo ko zadnjih 5 godina.

 

Nisi ispratio zato sto se nije ni desavalo, taj famozni pritisak na Marinu Maljkovic je izmisljotina. Mozda se u radikalnim navijackim krugovima nesto i desavalo, u javnosti nikog nije boleo kurac za to da li ona pored reprezentacije vodi i Partizan ili ne. Sad, zenska kosarka nije isto sto i muska, mozda bi bilo vise pritiska na Djordjevica, ali to necemo znati dok se ne desi.

Link to comment
11 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

prvi put cujem za pritisak na marinu maljkovic, dajte neki link, nesto.

+1

 

mada copi voli malo da uveličava stvari, tako da...

Edited by renne
Link to comment

Pa dobro, to su i dalje ljudi oko tebe, mene...

 

Ali svakako, bottom line je da Sale svakako neće doći ni u jedan srpski klub, dokle god je selektor i po meni je to ok.

 

 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...