Jump to content

KK Partizan 18/19


theanswer

Recommended Posts

Ne znam, isto tako sam za Vilijams-Gosa slušao da mu je plata minimum 300 hiljada, neki su dobacivali i do 400k, a ono čovek igrao za oko 120k. Ali eto, guglajte i to će vam garantovati koliku platu neko ima :thumbsup:

 

Link to comment
  • Replies 5.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Kreator

    421

  • Timmy

    300

  • bradilko

    255

  • theanswer

    244

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, copkillah said:

Ne znam, isto tako sam za Vilijams-Gosa slušao da mu je plata minimum 300 hiljada, neki su dobacivali i do 400k, a ono čovek igrao za oko 120k. Ali eto, guglajte i to će vam garantovati koliku platu neko ima :thumbsup:

 

4Sx40gdm.jpeg

Link to comment
10 minutes ago, Lord Stef said:

Sta kazu insajderi od jutros, dokle je stigla Trinkijerijeva plata? Jel' prebacio vec 3 miliona?

 

 

1 minute ago, goofs said:

Tu je negde, ali su se prebacili na funte, tako da tehnicki - jeste.

 

Samo je trač za sada, ali priča se da će Ostoja da dobaci možda i do... pet milki! Ali ovo je stvarno neproverena informacija, ne držite me za reč.

 

Link to comment
7 minutes ago, Miralem said:

izleda da dolazi i kesar

ono sto mi se urezalo u secanje za doticnog je neka prica sa tribina od pre 15ak godina kad je bio pomocnik debelom kako je u pitanju tatin sin koji je preko neke kumovske veze s ivkovicem dosao tu gde jeste, dodatna neproverena pricica da je 10ak godina pre toga, greskom naravno, uhvacen u nekom nestasluku s ekipom koja je corisala neko zlato...

 

obaska sve to, sa skoro 5 banki i ne bas impresivnim sivijem, prosto ne deluje dovoljno ubedljivo da bi mogao da vodi ovakav tim.

 

miloje je stvarno cupi ako ne baci barem nekakav signal da je konacno spreman - ovo je idealan tim za njega (i on za njih, naravno).

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...